Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kymco grand dink  (Posjeta: 14134 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: kymco grand dink
« Odgovori #20 : 16 Rujan, 2007, 20:38:28 »
Ako se nevaran ducan je na skrapama i zove se Crni macak, ili tako nesto a mogu ic provjerit bez greske sutra jer zivin kilometar od tamo, a serviser je ka sta san reka neko sta radi u svojoj garazi i nalazi se na plokitama u splitu... ime obrta neznan jer nije istaknuto na garazi.. al se mogu raspitat kako se covik zove.

vise o svemu na pp, nebi sad tia da me jos ljudi pocnu vatat po gradu  :toothy9:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline coko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: azijat
Odg: kymco grand dink
« Odgovori #21 : 10 Listopad, 2007, 15:15:33 »
pregledajte kymcy i probajte dobiti vožnju da se čuje i vidi dali je sve ok.
nevjerujt kymcu kao što sam ja vjerovao pa naj#bo.
nisi jedini koji je najebao zbog famoznog Kymco-a ima nas još,treba mo se okupit pa jeb..
uvoznikea i servisere  :redface: :angry9: :icon_scratch: :(

Offline coko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: azijat
Odg: kymco grand dink
« Odgovori #22 : 10 Listopad, 2007, 15:17:37 »
koliko ccm runner...?!

Kymco u zadnje vrijeme radi kvalitetne skutere ali ne znam kakva je ta 150ccm masina i cija je...
    koji kymco je kvalitetan!!?? :confused5: :laughing9: :toothy10:

Offline coko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: azijat
Odg: kymco grand dink
« Odgovori #23 : 10 Listopad, 2007, 15:27:33 »
drug ima runner-a, novog, star nekoliko meseci, 1 pao i to sa nožica. nudi mu čovek da ga menja za kymca grand dink 150ccm + 100€. kymco je 2003 god, 4t, prešao 20 000km, drug kaže da je extra očuvan, kaže nema ni trunka ulja oko mašine, sve čisto, ko novo...

da li mislite da je to ok posao??

Cini se OK deal. Inace, Grand Dink 150 se ne uvozi u HR, ako nije greska i nije 125cc, onda je neki uvoz iz EU, vjerojatno iz Italije, samo oni imaju 150cc koliko znam.

Inace, imas prosle godine u jednoj motoreviji prijevod zajkljucka maraton testa od 25.000km iz Motorrada - zakljucak: nisu mogli vjerovati da postoji skuter koji je u peri-deri uvjetima napravio 25.000km, a zamijenili su mu samo jednu zarulju, ako se ne varam od pozicije prednjeg svjetla :)   reklamne gluposti rekao bi u koje treba vjerovati s teškom rezervom!!!!!!!!!!!!!!!1

Takodjer, jedan kuriozitet - Grand Dink je vjerojatno jedini skuter u Guinnessovoj knjizi rekorda, Gerry Mayr je 2002. sa Grand Dinkom napravio 13500km u jednom komadu posjetivsi tri kontinenta :)
http://www.gerry.as/weltrec/weltrec.html

Kasnije je jos 2 puta sa kymcom usao u guinnessa, ali sa ATV-ima.