Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kymco grand dink  (Posjeta: 14149 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hellboy_90

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
  • 100-ti ?lan!!!!!!!;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp RST
kymco grand dink
« : 26 Kolovoz, 2007, 19:12:02 »
drug ima runner-a, novog, star nekoliko meseci, 1 pao i to sa nožica. nudi mu čovek da ga menja za kymca grand dink 150ccm + 100€. kymco je 2003 god, 4t, prešao 20 000km, drug kaže da je extra očuvan, kaže nema ni trunka ulja oko mašine, sve čisto, ko novo...

da li mislite da je to ok posao??

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: kymco grand dink
« Odgovori #1 : 26 Kolovoz, 2007, 19:20:09 »
koliko ccm runner...?!

Kymco u zadnje vrijeme radi kvalitetne skutere ali ne znam kakva je ta 150ccm masina i cija je...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline hellboy_90

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
  • 100-ti ?lan!!!!!!!;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp RST
Odg: kymco grand dink
« Odgovori #2 : 26 Kolovoz, 2007, 19:25:13 »
koliko ccm runner...?!

Kymco u zadnje vrijeme radi kvalitetne skutere ali ne znam kakva je ta 150ccm masina i cija je...

zab. sam da kažem 50ccm runner. pa znaš gaju (Gachky) sa skuteri.org/forum

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: kymco grand dink
« Odgovori #3 : 26 Kolovoz, 2007, 20:27:14 »
pregledajte kymcy i probajte dobiti vožnju da se čuje i vidi dali je sve ok.
nevjerujt kymcu kao što sam ja vjerovao pa naj#bo.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline hellboy_90

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
  • 100-ti ?lan!!!!!!!;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp RST
Odg: kymco grand dink
« Odgovori #4 : 26 Kolovoz, 2007, 20:37:18 »
pregledajte kymcy i probajte dobiti vožnju da se čuje i vidi dali je sve ok.
nevjerujt kymcu kao što sam ja vjerovao pa naj#bo.

vozio ga je drug. kaže da super ide.

taj čovek kaže da je max 120km/h...

kao, max je očuvan, ovo ono...

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: kymco grand dink
« Odgovori #5 : 27 Kolovoz, 2007, 09:32:41 »
ma vjeruj ti svom oku i uhu i ako ti to položi kupi
Piaggio X9 250  Black Box

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: kymco grand dink
« Odgovori #6 : 27 Kolovoz, 2007, 09:33:36 »
makar nebuš dobil niš veči skuter po gabaritima več iste veličine.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: kymco grand dink
« Odgovori #7 : 27 Kolovoz, 2007, 21:07:32 »
makar nebuš dobil niš veči skuter po gabaritima več iste veličine.

da, ali tri puta vece zapremnine,4T motor, puno komforniji od runnera, pola trznice stane u njega :)

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: kymco grand dink
« Odgovori #8 : 27 Kolovoz, 2007, 21:15:29 »
drug ima runner-a, novog, star nekoliko meseci, 1 pao i to sa nožica. nudi mu čovek da ga menja za kymca grand dink 150ccm + 100€. kymco je 2003 god, 4t, prešao 20 000km, drug kaže da je extra očuvan, kaže nema ni trunka ulja oko mašine, sve čisto, ko novo...

da li mislite da je to ok posao??

Cini se OK deal. Inace, Grand Dink 150 se ne uvozi u HR, ako nije greska i nije 125cc, onda je neki uvoz iz EU, vjerojatno iz Italije, samo oni imaju 150cc koliko znam.

Inace, imas prosle godine u jednoj motoreviji prijevod zajkljucka maraton testa od 25.000km iz Motorrada - zakljucak: nisu mogli vjerovati da postoji skuter koji je u peri-deri uvjetima napravio 25.000km, a zamijenili su mu samo jednu zarulju, ako se ne varam od pozicije prednjeg svjetla :)

Takodjer, jedan kuriozitet - Grand Dink je vjerojatno jedini skuter u Guinnessovoj knjizi rekorda, Gerry Mayr je 2002. sa Grand Dinkom napravio 13500km u jednom komadu posjetivsi tri kontinenta :)
http://www.gerry.as/weltrec/weltrec.html

Kasnije je jos 2 puta sa kymcom usao u guinnessa, ali sa ATV-ima.

Offline bluedreamer

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Grand Dink 250
Odg: kymco grand dink
« Odgovori #9 : 01 Rujan, 2007, 01:19:26 »
drug ima runner-a, novog, star nekoliko meseci, 1 pao i to sa nožica. nudi mu čovek da ga menja za kymca grand dink 150ccm + 100€. kymco je 2003 god, 4t, prešao 20 000km, drug kaže da je extra očuvan, kaže nema ni trunka ulja oko mašine, sve čisto, ko novo...

da li mislite da je to ok posao??

Vozim grand dinka 250 i mogu izreći samo pohvale, posebno je udoban za suvozača (čitaj suvozačicu), posao je više nego ok, naravno ako je istina to za stanje dinka.

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: kymco grand dink
« Odgovori #10 : 02 Rujan, 2007, 12:10:46 »
Ako taj netko misli, da mu je draža Gilera nego Kymco... onda ima svoj interes... možda je G. Dinka kupio, jer mu je bio dostupniji (brži za isporuku) kad se odlučio počet voziti...
Glavno da ste provjerili da je O.K.... i... valjda ima A kategoriju (ili će morat polagat')?...

Između ostalog,  zavisi i kakvi su servisi kod vas (ovdje se Kymco uglavnom "rasprostranio", a Gilera/Piaggio su tu "oduvijek")  :laughing7: ...
Live to ride, ride to live

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: kymco grand dink
« Odgovori #11 : 05 Rujan, 2007, 02:44:46 »
ovisi što će mu skuter, za grad je gilera praktičnija, ali za izlete i u dvoje definitivno je bolji dink!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: kymco grand dink
« Odgovori #12 : 05 Rujan, 2007, 12:08:12 »
samo sto je trzisna vrijednost nove gilere mnogo veca nego polovnog grand dinka...  :icon_thumright:

Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: kymco grand dink
« Odgovori #13 : 14 Rujan, 2007, 00:34:02 »
ja bi reka ne i ne

jer se dink 150 ne uvozi i ja sa warrioron 150 (koji ima dinkovu masinu tj. krmkovu) iman masivnih problema oko djelova... i nerviranja i sto cuda... proba san priko kymca doc do djelova pa san u procesu izgubia volju jer je trajalo toliko dugo da je mestar na kraju sam dava radit dihtunge, krpala se dekla i tako...

masina ko masina je dosta kvalitena i zahvalna ako je odrzavas i cuvas.. moja se shebala od abnormalno ludjacko nastrojene voznje i dizanja na zadnje itd.

al sve u svemu nakon polu generalne opet je ko nova 21000km, otvoren auspuh ... masina za 5 al cinjenica da nema djelova sa 5 te vrati na 2  :angry7: :angry7:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: kymco grand dink
« Odgovori #14 : 15 Rujan, 2007, 15:11:38 »
ja bi reka ne i ne
jer se dink 150 ne uvozi i ja sa warrioron 150 (koji ima dinkovu masinu tj. krmkovu) iman masivnih problema oko djelova... i nerviranja i sto cuda... proba san priko kymca doc do djelova pa san u procesu izgubia volju jer je trajalo toliko dugo da je mestar na kraju sam dava radit dihtunge, krpala se dekla i tako...
masina ko masina je dosta kvalitena i zahvalna ako je odrzavas i cuvas.. moja se shebala od abnormalno ludjacko nastrojene voznje i dizanja na zadnje itd.
al sve u svemu nakon polu generalne opet je ko nova 21000km, otvoren auspuh ... masina za 5 al cinjenica da nema djelova sa 5 te vrati na 2  :angry7: :angry7:

nije ni cudo da nisi uspio nabaviti brtve za 150cc, kad se u HR nikad nije prodavao niti jedan kymco od 150cc. Tvoja opaska za dijelove se zato vise odnosi na malaguti, nego na kymco. naravno, i na ovaj konkretni GD 150.

inace, 125 i 150cc makine su identicne, osim u termickoj grupi, znaci klip, cilindar, glava, prsteni i brtve. ostalo je sve isto.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: kymco grand dink
« Odgovori #15 : 15 Rujan, 2007, 17:42:33 »
ako je to istina onda bi 125 išao kao 150 sa malo slabijim hlađenjem ali to nije istina. govorim iz iskustva.
b&w je išao kao frizirana 50ccm a ne kao 125 ccm skuter.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: kymco grand dink
« Odgovori #16 : 16 Rujan, 2007, 05:39:45 »
vjerojatno si naletia na neku losu seriju ili neznan sta... warrior s ovon masinon tezi 120kg i ide ko sat... sa dinkon bi bila druga prica jel je to tezi skuter...

i da odine prituzba je bila na malaguti velikom vecinom ali i na kymcova servisera u splitu preko kojeg ode dolaze djelovi.. lik ima garazu od 2 kvadrata i doslovno me tia oderat :\..
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: kymco grand dink
« Odgovori #17 : 16 Rujan, 2007, 13:06:21 »
vjerojatno si naletia na neku losu seriju ili neznan sta... warrior s ovon masinon tezi 120kg i ide ko sat... sa dinkon bi bila druga prica jel je to tezi skuter...

i da odine prituzba je bila na malaguti velikom vecinom ali i na kymcova servisera u splitu preko kojeg ode dolaze djelovi.. lik ima garazu od 2 kvadrata i doslovno me tia oderat :\..

Koji servis u splitu? Jebate, ziva muka u splitu naci dobar servis. Imas koji hint?

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: kymco grand dink
« Odgovori #18 : 16 Rujan, 2007, 20:28:05 »
otisa san u ducan koji drzi kymco i kaze mi covik da odem u servis ako ocu djelove za skuter... uputi me na lokaciju i ja dodjem a to garaza u koju stane 2 auta :\

neki lik sta radi privatno u svojoj garazi,, nije mi nikako jasno kako je posta kymco ovlasteni servis??? a i dosta skupo naplacuje najosnovnije stvari.. :\


u splitu je problem nac servis jer su svi pretrpani doslovno...  neznan  kakve uvijete bi trazili?


SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: kymco grand dink
« Odgovori #19 : 16 Rujan, 2007, 20:31:52 »
otisa san u ducan koji drzi kymco i kaze mi covik da odem u servis ako ocu djelove za skuter... uputi me na lokaciju i ja dodjem a to garaza u koju stane 2 auta :\
neki lik sta radi privatno u svojoj garazi,, nije mi nikako jasno kako je posta kymco ovlasteni servis??? a i dosta skupo naplacuje najosnovnije stvari.. :\
u splitu je problem nac servis jer su svi pretrpani doslovno...  neznan  kakve uvijete bi trazili?
/quote]

zato i pitam, jer sam cuo da ima nekakvih undercover servisa u splitu, pa bi puno pomoglo da kazes koji je to ducan i koji servis. to nije posao.