Općenito > Komentari članaka MojSkuter.com

Nagradna igra za ROADTRIP 2010.

(1/2) > >>

kiza-iz-kvarta:
prijedlog je da se forumaši tokom cjele godine vozaju na svojim skuterima,putem upoznaju mase vrućih ljudi i sve te ugodne trenutke kvalitetno zabilježe.....mirna ruka nije uvjet.....neki djirevi od 20-30km do obližnjeg sela se ne računaju,već prave avanture kao kad smo 2005.god drale,ja i bockey išli do dubrovnika sa srkom 172,dragsterom 50(na kojem je bockey zaspao i zabio se u znak)  :icon_biggrin:

ak netko zna kakvog sponzora da bi dao neku simboličnu nagradu za takve pothvate nek mu se slobodno obrati  :laughing7:

smatram da je ideja na mjestu,pa ak se ovo usvoji,lagano fotiće, N95 i ostale mobitele u ruke,pravite kilometre i šaljite slike ovdjen(opet nisam znao jel se piše ovdje ili ovdjen pa me je ivan poljičanin savjetovao)

cosa_wp:

--- Citat: kiza-iz-kvarta - 17 Svibanj, 2010, 15:27:02 ---prijedlog je da se forumaši tokom cjele godine vozaju na svojim skuterima,putem upoznaju mase vrućih ljudi i sve te ugodne trenutke kvalitetno zabilježe.....mirna ruka nije uvjet.....neki djirevi od 20-30km do obližnjeg sela se ne računaju,već prave avanture kao kad smo 2005.god drale,ja i bockey išli do dubrovnika sa srkom 172,dragsterom 50(na kojem je bockey zaspao i zabio se u znak)  :icon_biggrin:

ak netko zna kakvog sponzora da bi dao neku simboličnu nagradu za takve pothvate nek mu se slobodno obrati  :laughing7:

smatram da je ideja na mjestu,pa ak se ovo usvoji,lagano fotiće, N95 i ostale mobitele u ruke,pravite kilometre i šaljite slike ovdjen(opet nisam znao jel se piše ovdje ili ovdjen pa me je ivan poljičanin savjetovao)

--- Kraj citata ---

jeste se onda okrenili i kuci odma kad ste dosli do dubrovnika????

eladio:
Putovanja, putopisi i dogodovštine, svakako dobra tema za neku nagradnu igru...


Ono recimo :
najbolji projekt --> nagrada
najbolji putopis --> nagrada

tako nekako  :icon_scratch:

dino gp1:
Čini mi se odlična ideja... ovo bi moglo biti jako zanimljivo :icon_thumright:

I.D.I.O.T.:
up iz turskog groblja

ajmo skupit neke donacije da se mozemo izvuc iz kvarta i opet se malo hitat po drzavi kao u dobra stara vremena SSa
da se i kiza moze pohvalit kako je bio negdje

naravnoi na kraju ROAD TRIPA bi sve bilo objavljeno ovdje

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju