Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kako najlakse na zadnji  (Posjeta: 20063 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Jump33r

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2326
  • Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kako najlakse na zadnji
« Odgovori #40 : 29 Rujan, 2010, 14:38:38 »
bome ne svi...meni je oduvijek to bilo bezveze...s nogama po podu...mislim da oni koji tako cimaju nemaju blage veze sto rade nego oce samo se pravit vazni a ispadaju smijesni

To su samo pocetci... Ides tamo di nikoga nema i vjezbas,neces sigurno tako vozit...  :toothy10:

 :binkybaby:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: kako najlakse na zadnji
« Odgovori #41 : 29 Rujan, 2010, 17:05:20 »
pa nece vazda tako vozit, jeli bolje da tako nauci ravnotezu drzat ( gasom ) i onda ga je problem samo dignut i kad ga dignes sve ostalo znas

mislim da je tako lakse past...ako ne u pocetku onda pogotovo kad se kaze e sad cu sa nogama na podnici...nema kruha od noga na podu po meni...treba odmah pocet kako treba da se nauci drzat balans sa gasom i zadnjom kocnicom a ne sa nogama...

isti vrag kad pametni ljudi idu cimat sportive...pa 2., pa 3., pa 4. pa smo vec na 200...jebes to...treba znat vozit 20 i koristit zadnju kocnicu...

rekao sam to i prije, rec cu i sad...uzmite bicikl, prst, dva jos bolje, na zadnjoj kocnici (po mogucnosti na lijevoj strani) i deri mile, onda sjedni na skuter ako imas straha...

Offline formoz

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1514
  • Spol: Muški
  • TKO DRUGOM JAMU KOPA, TREĆOM GUMU PALI
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Medjugorje
  • Moj Skuter: Aprilia RS125
  • Moja Kaciga: XPEED
  • MojSetup: :)
  • MojSpuh: :P
Odg: kako najlakse na zadnji
« Odgovori #42 : 29 Rujan, 2010, 18:30:02 »
mislim da je tako lakse past...ako ne u pocetku onda pogotovo kad se kaze e sad cu sa nogama na podnici...nema kruha od noga na podu po meni...treba odmah pocet kako treba da se nauci drzat balans sa gasom i zadnjom kocnicom a ne sa nogama...

isti vrag kad pametni ljudi idu cimat sportive...pa 2., pa 3., pa 4. pa smo vec na 200...jebes to...treba znat vozit 20 i koristit zadnju kocnicu...

rekao sam to i prije, rec cu i sad...uzmite bicikl, prst, dva jos bolje, na zadnjoj kocnici (po mogucnosti na lijevoj strani) i deri mile, onda sjedni na skuter ako imas straha...


ma nemozes usporedjivat motor i biciklo
Prodajem farove i zmigavce od jetforcea i masu dijelova za apriliju rs. Sve po sportskim cijenama

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: kako najlakse na zadnji
« Odgovori #43 : 29 Rujan, 2010, 21:06:13 »

ma nemozes usporedjivat motor i biciklo

ocito nemas pojma i sta da ti ja sad kazem...

osjecaj ravnoteze na zadnjem je isti...dizanje bicikla i skutera u zrak nije isto...al dizanje nije problem vec je ta "vaga" problem...

ja sam vozio bicikl sigurno 4-5 godina po zadnjem i po prednjem prije nego sam odlucio kupit skuter...onda sam si kocnicu zadnju s desne promijenio na lijevu stranu...ja ti garantiram da bi pao sa skutera u roku odmah da to nisam napravio...

moze se naucit bez icega naravno, ali bicikl ce puno pomoc...

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: kako najlakse na zadnji
« Odgovori #44 : 29 Rujan, 2010, 21:24:39 »
pa nece vazda tako vozit, jeli bolje da tako nauci ravnotezu drzat ( gasom ) i onda ga je problem samo dignut i kad ga dignes sve ostalo znas
nije to samo tako..digni i sve dalje znas..ravnoteza,vaga,bacanje lijevo-desno na stranu itd..to sve trebas savladat i onda mozes rec da se znas vozit..ovako sa nogama mi je presmijesno..vidio sam njih par tako i vrisnuo sam.. :icon_biggrin:

Offline formoz

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1514
  • Spol: Muški
  • TKO DRUGOM JAMU KOPA, TREĆOM GUMU PALI
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Medjugorje
  • Moj Skuter: Aprilia RS125
  • Moja Kaciga: XPEED
  • MojSetup: :)
  • MojSpuh: :P
Odg: kako najlakse na zadnji
« Odgovori #45 : 29 Rujan, 2010, 22:38:32 »
nije to samo tako..digni i sve dalje znas..ravnoteza,vaga,bacanje lijevo-desno na stranu itd..to sve trebas savladat i onda mozes rec da se znas vozit..ovako sa nogama mi je presmijesno..vidio sam njih par tako i vrisnuo sam.. :icon_biggrin:
ne kazem da sve zna cim ga digne, nego ako zna ga onako vozit da ce ga znat i ovako samo sto ce bit najveci problem dizanje
Prodajem farove i zmigavce od jetforcea i masu dijelova za apriliju rs. Sve po sportskim cijenama

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: kako najlakse na zadnji
« Odgovori #46 : 29 Rujan, 2010, 22:50:05 »
ne kazem da sve zna cim ga digne, nego ako zna ga onako vozit da ce ga znat i ovako samo sto ce bit najveci problem dizanje

A ja kazem bas suprotno...ako tako nauci sumnjam da ce znat koristit zadnju kocnicu kako treba a i kad odluci normalno cimat prva reakcija ce mu bit spustit noge na pod kad ne treba jer se tako naucio vozit...95% sam siguran da upravo zbog toga bi doslo do pada

Offline formoz

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1514
  • Spol: Muški
  • TKO DRUGOM JAMU KOPA, TREĆOM GUMU PALI
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Medjugorje
  • Moj Skuter: Aprilia RS125
  • Moja Kaciga: XPEED
  • MojSetup: :)
  • MojSpuh: :P
Odg: kako najlakse na zadnji
« Odgovori #47 : 29 Rujan, 2010, 23:45:52 »
A ja kazem bas suprotno...ako tako nauci sumnjam da ce znat koristit zadnju kocnicu kako treba a i kad odluci normalno cimat prva reakcija ce mu bit spustit noge na pod kad ne treba jer se tako naucio vozit...95% sam siguran da upravo zbog toga bi doslo do pada

ja nebi toliko bio siguran u ovo da ne govorim iz iskustva, u pocetku dignem ga u mjestu i polako, onda lagano odvojenih nogu od poda nekih 15 cm, da bi mogo ispravit greske pri odrzavanju ravnoteze ljevo-desno, onda bi polako digo noge na suvozaceve oslonce za noge, i onda kad sam mogo odmah iza dizanja podic noge suvozaceve oslonce sam pokusavao dignut sa vec podignutim nogam, malo je bilo zajebancija dici ga ali sam to sredio , ono cim ga dignem nema vise nikakvih problema, odvezem 50m bez ikakvih problema brzinom od 10-15 km/h, kako sam vise vjezbo i bivo sigurniji u sebe vozim i brze, sto brze ides na zadnjem manje se moras zajebavat oko ravnoteze i mozes dulje vozit, ali tu kad ti pocme padat naprjed nema vise vracanja, jednostavno nema snage da ga vrati, max mu 80 a ono vec ides 50-55
Prodajem farove i zmigavce od jetforcea i masu dijelova za apriliju rs. Sve po sportskim cijenama

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: kako najlakse na zadnji
« Odgovori #48 : 30 Rujan, 2010, 09:06:55 »
Stavi kit, spusti glavu, mrvicu teze rolice i neces imat tih problema s nedosatkom snage :laughing7:

Offline dk7

  • Tržnica : (+6)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 279
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: SR172
  • Moja Kaciga: nitro
  • MojSetup: malossi 172, pwk 26, malossi e13, prirubnica 45, multivar
  • MojSpuh: serijala
Odg: kako najlakse na zadnji
« Odgovori #49 : 26 Listopad, 2010, 22:16:23 »
ma ovo s nogama je smijesno i ne pomaze bas previse.samo odes na parkiraliste par dana za redom i vozis se s laganim gasom i onda napucas gas i kad osjetis da ce motor potegnuti povuces se malo iza i motor je vec na zadnjem i onda sam odrzavas ravnotezu... veoma jednostavno..  :laughing6: :laughing6:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: kako najlakse na zadnji
« Odgovori #50 : 26 Listopad, 2010, 22:18:55 »
ma ovo s nogama je smijesno i ne pomaze bas previse.samo odes na parkiraliste par dana za redom i vozis se s laganim gasom i onda napucas gas i kad osjetis da ce motor potegnuti povuces se malo iza i motor je vec na zadnjem i onda sam odrzavas ravnotezu... veoma jednostavno..  :laughing6: :laughing6:

Kad imas friziran ili jak motor, kad imas neku serijalu 50ccm, samo pravilno cimnut i gore je :)

Offline I.D.I.O.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 298
  • Spol: Muški
  • e Kiza dobro je!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bELISCE
  • Moj Skuter: Yamaha R6 recesija edition
  • Moja Kaciga: I. Kiflica (25)
  • MojSetup: LOL, kit na R6!!! pa nije to SXV550
  • MojSpuh: ipak je Wings zakon
Odg: kako najlakse na zadnji
« Odgovori #51 : 26 Listopad, 2010, 22:20:32 »
nikako
zoves prijatelja  susjeda oca tatu majku mamu i zajdeno dignete prednji kotac u zrak



poligon prazna cesta skuter kaciga i ajmo......
kak se kiza naucio hitat na zadnjem...pih  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
fakin hondoholichar!!

Offline zwerko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovec
  • Moj Skuter: NEXUS 500
  • Moja Kaciga: Nitro N1200VX
Odg: kako najlakse na zadnji
« Odgovori #52 : 28 Listopad, 2010, 16:58:42 »
tko nezna tehniku kak uopce dic na zadnji, ima brdo filmica na netu, gledajte, proucavajte pokrete i radnje, slusajte zvuk kad se daje gas, kad se trza rukama i slicno... nema filozofije rijecima, gledaj i uci... gledaj pa probaj isto to... dok god gledas nekog lakse je...

ja sam naucio a bez da sam bio po forumima i ispitivao nekog kako i šta... kad se pojavio forum, vec sam to sve znao... pokušavao ja i sa nogama gore i sa nogama dolje i mislih, ne ide skuer na zadnji i to je to... imao sam 13 god... nakon toga vidio filmic kak se netko vozi na skuteru na zadnjm i nije mi bilo druge nego naucit, vidio sam da se moze i to je bilo dovoljno... sve ostalo bio je trud i praksa... sve sam ucio na serijala stalkeru...

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: kako najlakse na zadnji
« Odgovori #53 : 29 Listopad, 2010, 18:33:49 »
tko nezna tehniku kak uopce dic na zadnji, ima brdo filmica na netu, gledajte, proucavajte pokrete i radnje, slusajte zvuk kad se daje gas, kad se trza rukama i slicno... nema filozofije rijecima, gledaj i uci... gledaj pa probaj isto to... dok god gledas nekog lakse je...

ja sam naucio a bez da sam bio po forumima i ispitivao nekog kako i šta... kad se pojavio forum, vec sam to sve znao... pokušavao ja i sa nogama gore i sa nogama dolje i mislih, ne ide skuer na zadnji i to je to... imao sam 13 god... nakon toga vidio filmic kak se netko vozi na skuteru na zadnjm i nije mi bilo druge nego naucit, vidio sam da se moze i to je bilo dovoljno... sve ostalo bio je trud i praksa... sve sam ucio na serijala stalkeru...


a po gradu nisi nikoga vidio, ili bas mora bit video  :toothy11:

Offline dk7

  • Tržnica : (+6)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 279
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: SR172
  • Moja Kaciga: nitro
  • MojSetup: malossi 172, pwk 26, malossi e13, prirubnica 45, multivar
  • MojSpuh: serijala
Odg: kako najlakse na zadnji
« Odgovori #54 : 30 Listopad, 2010, 21:13:40 »
ma uz video se sve moze :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Offline zmijavci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 521
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Imotski
  • Moj Skuter: Peugeot-sf-2,Gilera runner sp50 2008
  • Moja Kaciga: shark s 500
  • MojSpuh: Tp nardo,top line
Odg: kako najlakse na zadnji
« Odgovori #55 : 30 Listopad, 2010, 22:21:01 »
ma ovo s nogama je smijesno i ne pomaze bas previse.samo odes na parkiraliste par dana za redom i vozis se s laganim gasom i onda napucas gas i kad osjetis da ce motor potegnuti povuces se malo iza i motor je vec na zadnjem i onda sam odrzavas ravnotezu... veoma jednostavno..  :laughing6: :laughing6:

evo ti moj peugeot,,pa snjim tako probaj :toothy9: :toothy9:
SF u srcu...BRZINA u glavi...ADRENALIN u krvi i ANDJELI čuvari!!!

Offline dk7

  • Tržnica : (+6)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 279
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: SR172
  • Moja Kaciga: nitro
  • MojSetup: malossi 172, pwk 26, malossi e13, prirubnica 45, multivar
  • MojSpuh: serijala
Odg: kako najlakse na zadnji
« Odgovori #56 : 30 Listopad, 2010, 23:50:44 »
daj ali za posljedice ne odgovoram :icon_biggrin: :icon_biggrin:.... ma sam se mora malo jace cuknut nazad i to je najbitnije...

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: kako najlakse na zadnji
« Odgovori #57 : 31 Listopad, 2010, 08:14:22 »
evo ti moj peugeot,,pa snjim tako probaj :toothy9: :toothy9:

Skonta sam lunu sad kad netrokira previse ide na kolo skoro bez ikakva cimanja :headbang: triba bi vidit kako to sljaka :glasses2:

Offline zmijavci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 521
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Imotski
  • Moj Skuter: Peugeot-sf-2,Gilera runner sp50 2008
  • Moja Kaciga: shark s 500
  • MojSpuh: Tp nardo,top line
Odg: kako najlakse na zadnji
« Odgovori #58 : 31 Listopad, 2010, 14:43:27 »
Skonta sam lunu sad kad netrokira previse ide na kolo skoro bez ikakva cimanja :headbang: triba bi vidit kako to sljaka :glasses2:

a morat cemo..malo off:jeste isli gori??
SF u srcu...BRZINA u glavi...ADRENALIN u krvi i ANDJELI čuvari!!!

Offline Ico_stunt

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha aerox
  • Moja Kaciga: neka ljeva
  • MojSetup: Polini
  • MojSpuh: Leovince zx
Odg: kako najlakse na zadnji
« Odgovori #59 : 12 Siječanj, 2011, 14:34:49 »
eto voli bih da mi netko objasni kako najlakse skuter dici na zadnji te dal su potrebne kakve izmjene kao drugo kvacilo ili rolice....HVALA!!

Normalno da je lakše skuter dić na zadnji kada ima kit,auspuh,karb i neke druge dijelove...ja sam na svom roxu dosta brzo naucio na zadnji zato što sam prije vozio bic na zadnjem i mislim da mi je to pomoglo da vozim skuter pod ravnotežu...probavo sam dić na zadnji prijateljev malaguti koji nema ništ na sebi (sve serijala) i ide bez problema samo se trebaš uvježbat!  :icon_biggrin: