Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Moto susret MK BULLS - Pleternica, 14.- 15.05.2010.  (Posjeta: 1166 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Moto susret MK BULLS - Pleternica, 14.- 15.05.2010.
« : 13 Svibanj, 2010, 10:38:34 »
MK BULLS - Pleternica organiziraju svoj prvi moto susret 14.-15.05.2010. Ulaz je besplatan za sve.




Citat:
Klub je osnovan prije 3.godine. Nalazimo se u Pleternici (12km od Požege i 30km od Slavonskog Broda) i ovo je prvi moto susret u našoj organizaciji! Nisam stavljao dodatne podatke jer sam sam htio napisati šta Vas bude zanimalo! Dakle, organiziramo prvi puta moto susret. Nismo se upuštali ranije u organizaciju jer smo prvo htjeli obici što više moto susreta i sudjelovati u što više humanitarnih akcija. Sada kada mislimo da smo bili na dosta mjesta onda smo se odlučili za ovakav potez!

Moto susret će biti 15.5. (subota) u Pleternici na lokaciji pleterničkog sajmišta iliti "hipodroma" (na izlazu iz Pleternice prema Slavonskom Brodu), a ne bih stavljao još nikakve dodatne informacije jer je još sve u dogovorima i na vrijeme će te biti obaviješteni!

Pozz od MK BULLS-a  

Nadam se samo da će vrijeme poslužiti  :)