Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: PH Skuteri --> SPLIT - 08. i 09.09.2007  (Posjeta: 14922 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: PH Skuteri --> SPLIT - 08. i 09.09.2007
« Odgovori #40 : 13 Rujan, 2007, 18:33:01 »
Kao i uvijek od mene…jedan "kratki" pogled na utrku…   ;D

Nakon Požege spremili smo motore u garažu i tak ih ostavili sve da dana prije utrke (zbog kišnog vremena…)…
Ko i uvijek u zadnji čas smo se spremili, kratko odmorili i krenuli u noći za Split…  :D

Kad smo stigli…raspremili se…i čekali tehnički… U međuvremenu, dobio sam ponudu od gospodina Rogulića da vozim utrku s drugim motorom…(Baotianom => BT…)…  ;D
…prihvatio sam ponudu… …dobra prilika, pa možda i uspije…takvo nešto se dešava samo jednom…   :icon_thumright:
Prijavio sam dva motora…Zipa i Baotiana… :)
Prvi trening odvozio sam s BT-om, da malo dobim osjećaj za njega…
Na kvalifikacijama sam krenuo s BT-om… No odvozio sam samo 4 kruga sa Zipom, da vidim kak ide i kak mi leži na stazi…malo je proklizavo zadnji kraj u par zavoja (ponekad namjerno… ;D)...i opet se nastavio dalje vozit s BT-om…
Napravio sam drugo vrijeme sa Zipom… ;D

Prva utrka…
Vozio sam s BT-om…start je prošo dobro…iako nisam probo kak je najbolje krenut, dobro je bilo… Malo mu fali snage…al bilo bu bolje…
Kočnice su mu bile jako slabe…a kroz par krugova postaju još slabije zbog pregrijavanja…
U jednom trenutku gubim poziciju na startnoj ravnini, jer sam moro sve prije počet kočit, a Alen ide na kasno kočenje i prolazi me…ali odma vraćam poziciju kroz prvi zavoj…
…bilo je i gužve u tom prvom zavoju kad je Mirko pao…ali dobro sam se snašo i prošo bez problema…
Na kraju završavam na drugoj poziciji… ;D

Druga utrka…
Drugu odlučujem vozit sa Zipom jer sa BT-om su mi Kiki i Alen stalno bili na guzici…
Start ništa specijalno…ostajem na drugoj poziciji…cijelu utrku vozim pametno, samo da zadržim drugo mjesto, da ne napravim grešku i padnem…ne vozim nit sa 75% snage…lagano, jednostavno, pametno… :)
Završavam na drugom mjestu…!!! ;D

Najviše mi je krivo kaj nas je bilo premalo da bi nam bodovali utrku…bilo nas je samo 4… :(
Kaj se tiče organizacije utrke…pa nemam baš neke pohvale…bilo je puno propusta…ali s obzirom da je to prvi put da MK Marjan organizira ovakvu utrku, bilo je OK… Dosta toga je falilo, al valjda bu sljedeći put bilo bolje…   :icon_thumright:

Malo gledatelja…tj PREMALO…!!! A tako velik grad…
Mislim da mi je to najveći minus, pa zbog toga ukupni dojam utrke baš i nije nekaj…


Ovaj put malo kraće rezime…nemam baš puno inspiracije….a i nemam baš o čemu puno pisat…

Sve u svemu…OK… Utrka je prošla…vratit se ne možemo i poboljšat ju…kak je je…sljedeći put bu bilo bolje….bar se nadam… :D

Tolko od mene za sad… :)

Ak netko ima koju moju sliku nek stavi…plizzzzzz…


Pozdrav svima….    :hello:
« Zadnja izmjena: 13 Rujan, 2007, 18:35:47 ZG Hrc »
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: PH Skuteri --> SPLIT - 08. i 09.09.2007
« Odgovori #41 : 14 Rujan, 2007, 16:45:11 »
ljudi jel postoji NA IKOJOJ STRANICI rezultati sa PH u splitu i ukupni poredak,,,na hms moto nema kurca!!!!!!!!!
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: PH Skuteri --> SPLIT - 08. i 09.09.2007
« Odgovori #42 : 14 Rujan, 2007, 17:54:12 »
ljudi jel postoji NA IKOJOJ STRANICI rezultati sa PH u splitu i ukupni poredak,,,na hms moto nema kurca!!!!!!!!!

Da ima....već bi stavio... ;D
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: PH Skuteri --> SPLIT - 08. i 09.09.2007
« Odgovori #43 : 16 Rujan, 2007, 11:47:09 »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: PH Skuteri --> SPLIT - 08. i 09.09.2007
« Odgovori #44 : 16 Rujan, 2007, 11:59:36 »
baotian rulees  :toothy12:  :toothy12:  :toothy12:  :toothy12:  :toothy12:

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: PH Skuteri --> SPLIT - 08. i 09.09.2007
« Odgovori #45 : 18 Rujan, 2007, 21:37:12 »
alonso mailaj mi slike skuteraaaa :)



pržin ti sveee :icon_thumright:

buduči da vidin da je divljakuša s foruma, kraljice evo ti pokoja tvoja slija za dobru vožnju, svaka čast :headbang:



[/quote]
hvala
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: PH Skuteri --> SPLIT - 08. i 09.09.2007
« Odgovori #46 : 29 Svibanj, 2008, 14:10:50 »
kako ide takav boštijan, znam da je tema stara ko grčka al...
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon