Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: FYM 400T  (Posjeta: 4521 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Oklop

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jurdani
  • Moj Skuter: Kymco xciting 250
FYM 400T
« : 20 Kolovoz, 2007, 14:59:29 »
Evo gledam malo na stranici od beta moto i ne cini se lose, ali na google-u nikako da iskopam nesto vishe o skuteru...Pa ako tko zna, od kuda dolaze, kakve su kvalitete, ma bilo sta...thx

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: FYM 400T
« Odgovori #1 : 20 Kolovoz, 2007, 16:14:09 »
zasad ih jos nema, cekaj da se mario javi, on ce bolje znat....

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: FYM 400T
« Odgovori #2 : 20 Kolovoz, 2007, 22:19:26 »
Starija verzija je bila moto morini karburator 400ccm, jedan cilindar, blokiran radi euro 3 na 20 i nesto konja, odblokiran na 30 i nesto isto kao i konkurencija...

max speed odblokiran oko 160, blokiran oko 125 kmph...

veliki kotaci, dobra zavrsna obrada, zmigavci u retrovizorima :D .... povoljniji od konkurencije...

Po novom bi se ugradjivali Yamahini agregati...

P.S. Ako grijesim molim da me ispravite...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: FYM 400T
« Odgovori #3 : 20 Kolovoz, 2007, 22:33:58 »
..nece ih biti sigurno jos mjesec dana..

beta moto kaze ovo : naruceni, placeni,  ali zbog kasnjenja ponajvise zbog papira jer dolazi u europu pod brandom Sachs Bikes nece ih biti sigurno jos mjesec ili vise... do tada su stigli sachs eagle 125ccm

inace imas ovdje nesto za vidjeti :
http://www.cyberscooter.it/speciali/intermot06/scooter1.htm

uglavnom:
 IIn Italia non è ancora distribuito, ma al nostro paese deve molto questo modello, denominato semplicemene 'Scooter 400', ed in particolare a Malaguti, da cui ha tratto l'ispirazione stilistica, a metà strada fra Madison e SpiderMax, basta guardare ai radiatori laterali, alla strumentazione e alla marmitta con i caratteristici tre tubicini di scarico. Del resto il motore è proprio il Franco Morini che equipaggiava il Madison 400. Di nuovo però introduce ruote da 16pollici e il doppio disco anteriore, più un terzo al retrotreno. Non sappiamo se e quando diventerà una realtà commerciale, sta di fatto che, almeno in fase di progetto, per la prima volta un'azienda cinese abbatte il muro dei 250cc in uno scooter.

koliko znam iskljucivo je franco morini masina u njemu , vidjet cemo i znat vise kad stigne
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Oklop

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jurdani
  • Moj Skuter: Kymco xciting 250
Odg: FYM 400T
« Odgovori #4 : 21 Kolovoz, 2007, 09:16:49 »
e gdje me nadje na talijanskom  :toothy12:

znaci sve u svemu trebao bi biti OK skuter? pogotovo za te novce..samo steta sto u okolici Rijeke ne postoji ni jedno prodajno mjesto a ni servis...

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: FYM 400T
« Odgovori #5 : 21 Kolovoz, 2007, 13:05:12 »
pa čuj dovoljan ti je pokazatelj da ga uzima malaguti u italiji pod svoju značku
Piaggio X9 250  Black Box

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: FYM 400T
« Odgovori #6 : 22 Kolovoz, 2007, 08:42:35 »
pa čuj dovoljan ti je pokazatelj da ga uzima malaguti u italiji pod svoju značku

ne uzima ga malaguti pod svoju znacku, nego autor istice kako je skuter kopija mal spidermaxa malo madisona :)

Offline Oklop

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jurdani
  • Moj Skuter: Kymco xciting 250
Odg: FYM 400T
« Odgovori #7 : 22 Kolovoz, 2007, 08:56:02 »
evo nekakav polovni prijevod uz pomoc babel fish translationa...

IIn Italy still is not distributed, but to our country this model, called semplicemene ' Scooter 400 ' must to a lot, and in particular to Malaguti, from which it has drawn the stilistica inspiration, to half road between Madison and SpiderMax, enough to watch to the lateral radiators, the instrumentation and the stock-pot with characteristic the three small tubes of drainage. Of the rest the motor is just the Morini Franc that equipped Madison 400. Of new but it introduces wheels from 16pollici and the double front disc, plus a third party to the retrotreno. We do not know if and when it will become a truth trades them, is of fact that, at least in phase of plan, for before turns a Chinese company pulls down the wall of the 250cc in one scooter.



a nevezano uz ovo...
isao jucer traziti nekakvu jaknicu i hlace za kisu po Rijeci (smocilo me jucer ujutro, moja pocela pustati na patentu:() i ono kad sam vec u ducanu sjednem ja na nexusa, vidim da oko koljenja bas i nemam previshe mjesta (196cm), pricam malo sa prodavacem i kazem mu istu stvar i kako mi je xciting komotniji i bla bla. i sad, navikao sam da svako hvali konja svoga, ali da govori protiv tudjih i to na nacin kako je on bas i ne...nekako mi je izbio volju za kupovinu bilo cega kod njega...
« Zadnja izmjena: 22 Kolovoz, 2007, 09:34:31 Oklop »

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: FYM 400T
« Odgovori #8 : 22 Kolovoz, 2007, 23:18:26 »
sori mašina se nalazi u medisonu 400
Piaggio X9 250  Black Box

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: FYM 400T
« Odgovori #9 : 27 Kolovoz, 2007, 21:20:14 »

a nevezano uz ovo...
isao jucer traziti nekakvu jaknicu i hlace za kisu po Rijeci (smocilo me jucer ujutro, moja pocela pustati na patentu:() i ono kad sam vec u ducanu sjednem ja na nexusa, vidim da oko koljenja bas i nemam previshe mjesta (196cm), pricam malo sa prodavacem i kazem mu istu stvar i kako mi je xciting komotniji i bla bla. i sad, navikao sam da svako hvali konja svoga, ali da govori protiv tudjih i to na nacin kako je on bas i ne...nekako mi je izbio volju za kupovinu bilo cega kod njega...

ma, piaggio dileri su indoktrinirani da pljuju po svemu, a najvise po kymcu, jer je cijenom uvijek konkuerntniji, a po kvaliteti i pouzdanosti barem jednak piaggiu. Nije mi nikad jasno kako taj trgovac ne razmislja da danas prodaje piaggio, a sutra moze kymco, i zamisli da mu ti opet dodjes u ducan i on odjednom pocne trabunjati da je kymco zakon, a piaggio smece...
Tu se radi o tome da je to njihov stil, pljuvati po svemu sto ne prodaju... Da si ih cuo prije, dok Aprilia nije bila pod piaggiom, kako su gadili apriliu, a sad im je odjednom aprilia kult :) Bijedno, dobro si zakljucio.

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: FYM 400T
« Odgovori #10 : 27 Kolovoz, 2007, 21:41:37 »
malo smo otisli od teme ali ti sto rade u piaggiu u Zagrebu su uzasni...

Nevoljko idem u Vukovarsku i na Pescenicu, jedino kada moram, a hvala Bogu to je bilo rijetko i sada kada vidim kako ce ici ove narudzbe sa scooter-centra nadam se da neci vise nikada niti ici...  :icon_thumright:

Inace FYM400 je u planu da ce sljedece godine raditi drustvo trkacu u mojoj garazi..  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline john_wayne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: People S 50
Odg: FYM 400T
« Odgovori #11 : 28 Kolovoz, 2007, 13:13:01 »
evo nekakav polovni prijevod uz pomoc babel fish translationa...

IIn Italy still is not distributed, but to our country this model, called semplicemene ' Scooter 400 ' must to a lot, and in particular to Malaguti, from which it has drawn the stilistica inspiration, to half road between Madison and SpiderMax, enough to watch to the lateral radiators, the instrumentation and the stock-pot with characteristic the three small tubes of drainage. Of the rest the motor is just the Morini Franc that equipped Madison 400. Of new but it introduces wheels from 16pollici and the double front disc, plus a third party to the retrotreno. We do not know if and when it will become a truth trades them, is of fact that, at least in phase of plan, for before turns a Chinese company pulls down the wall of the 250cc in one scooter.



a nevezano uz ovo...
isao jucer traziti nekakvu jaknicu i hlace za kisu po Rijeci (smocilo me jucer ujutro, moja pocela pustati na patentu:() i ono kad sam vec u ducanu sjednem ja na nexusa, vidim da oko koljenja bas i nemam previshe mjesta (196cm), pricam malo sa prodavacem i kazem mu istu stvar i kako mi je xciting komotniji i bla bla. i sad, navikao sam da svako hvali konja svoga, ali da govori protiv tudjih i to na nacin kako je on bas i ne...nekako mi je izbio volju za kupovinu bilo cega kod njega...

tako znači Oklope, gleda se odmah 400 ccm..., a kako ćeš sa njim na Lan? :toothy3:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: FYM 400T
« Odgovori #12 : 30 Kolovoz, 2007, 21:48:44 »
..a dok sam ja bio u Rijeci, nikog nisam uspio naci za lan , osim neke stare ekipe i to jednom godisnje na par dana  :redface:

vec mi fali COD i tako to  :toothy9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!