Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Savjet za auspuh-4T  (Posjeta: 14589 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #20 : 20 Kolovoz, 2007, 20:25:42 »
decko pokusava nesto izvuci iz toga motora zato ti dajem respekt :notworthy: samo tako nastavi.....i meni neki kazu da peugeot nista nevalja ali hebe mi se totalno on meni odgovara...ulozio sam u njega mal previse oko 1500 euvra kad bi sve skupili na hrpu ...ali nije mi zao jer to volim ..kao sto voli i dubrawa :toothy10:

sad bi ti ja rekao sta dubrava zeli...

inace dubrava kao sto vidimo u potpisu ima cijelu ergelu motora, samo sto mu fali ditec kojeg je prodao, a planira kupiti sp180 ili rs-a novog

a cijelo vrijeme drka oko tog kineza

dubrava ocu vise slike tih motora
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #21 : 20 Kolovoz, 2007, 20:36:55 »
decko pokusava nesto izvuci iz toga motora zato ti dajem respekt :notworthy: samo tako nastavi.....i meni neki kazu da peugeot nista nevalja ali hebe mi se totalno on meni odgovara...ulozio sam u njega mal previse oko 1500 euvra kad bi sve skupili na hrpu ...ali nije mi zao jer to volim ..kao sto voli i dubrawa :toothy10:

sad bi ti ja rekao sta dubrava zeli...

inace dubrava kao sto vidimo u potpisu ima cijelu ergelu motora, samo sto mu fali ditec kojeg je prodao, a planira kupiti sp180 ili rs-a novog

a cijelo vrijeme drka oko tog kineza

dubrava ocu vise slike tih motora
ja tu jadni prodajem sf2 i radim preko studen servisa i prčkam di god modu da zaradim pa da si kupim skuter a drug dubrava ima cijeli vozni park i još nabrijava kineza....da nije smiješno bilo bi tužno...

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #22 : 20 Kolovoz, 2007, 20:50:35 »
daj kuzis kak ste smjesni!! pa ko vjeruje u te njegove price, gle koji covjek jos ima q2933487 motora doma, sve jaci motori
da imas leonarda ili da kupujes sp180 pa jel bi bilo tko drko po baotianu :lol: pa nebih tak sta ni kupovao da imam ovo tak da mu sve price padaju u vodu.
 Jbt pricas da nemas para, pa onda kupujes motor, pa opet nemas para, pa kupujes novi kit... ma lol

decko jbg oce malo bit glavni preko neta :) ajd ak ga to tjesi jbg :)

stari mu je kupio baotiana, jer mu je ovaj obecao da nece dobit niti jednu dvojku vise u skoli i sad drka po tome doma a tu neke price prodaje....

ajde daj slike tih motora, nemoguce da nitko od tvojih prijatelja ili ljudi cije si r1, r6, cbr-ove vozio da nitko ni od njih nema digitalac... nitko od tvoje rodbine... pa daj kome vise te price prodajes??

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #23 : 20 Kolovoz, 2007, 20:56:38 »
daj kuzis kak ste smjesni!! pa ko vjeruje u te njegove price, gle koji covjek jos ima q2933487 motora doma, sve jaci motori
da imas leonarda ili da kupujes sp180 pa jel bi bilo tko drko po baotianu :lol: pa nebih tak sta ni kupovao da imam ovo tak da mu sve price padaju u vodu.
 Jbt pricas da nemas para, pa onda kupujes motor, pa opet nemas para, pa kupujes novi kit... ma lol

decko jbg oce malo bit glavni preko neta :) ajd ak ga to tjesi jbg :)

stari mu je kupio baotiana, jer mu je ovaj obecao da nece dobit niti jednu dvojku vise u skoli i sad drka po tome doma a tu neke price prodaje....

ajde daj slike tih motora, nemoguce da nitko od tvojih prijatelja ili ljudi cije si r1, r6, cbr-ove vozio da nitko ni od njih nema digitalac... nitko od tvoje rodbine... pa daj kome vise te price prodajes??
pa daj ne pričaj gluposti :) kako će imat para za digitalac kad sve pare potroši na motore i na kineza

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #24 : 20 Kolovoz, 2007, 21:02:34 »
daj kuzis kak ste smjesni!! pa ko vjeruje u te njegove price, gle koji covjek jos ima q2933487 motora doma, sve jaci motori
da imas leonarda ili da kupujes sp180 pa jel bi bilo tko drko po baotianu :lol: pa nebih tak sta ni kupovao da imam ovo tak da mu sve price padaju u vodu.
 Jbt pricas da nemas para, pa onda kupujes motor, pa opet nemas para, pa kupujes novi kit... ma lol

decko jbg oce malo bit glavni preko neta :) ajd ak ga to tjesi jbg :)

stari mu je kupio baotiana, jer mu je ovaj obecao da nece dobit niti jednu dvojku vise u skoli i sad drka po tome doma a tu neke price prodaje....

ajde daj slike tih motora, nemoguce da nitko od tvojih prijatelja ili ljudi cije si r1, r6, cbr-ove vozio da nitko ni od njih nema digitalac... nitko od tvoje rodbine... pa daj kome vise te price prodajes??
pa daj ne pričaj gluposti :) kako će imat para za digitalac kad sve pare potroši na motore i na kineza

pa da stvarno kako sam nerazuman, pa nema za sve novce.... e jbt kak nisam o tome razmisljao...

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #25 : 20 Kolovoz, 2007, 21:16:51 »
daj kuzis kak ste smjesni!! pa ko vjeruje u te njegove price, gle koji covjek jos ima q2933487 motora doma, sve jaci motori
da imas leonarda ili da kupujes sp180 pa jel bi bilo tko drko po baotianu :lol: pa nebih tak sta ni kupovao da imam ovo tak da mu sve price padaju u vodu.
 Jbt pricas da nemas para, pa onda kupujes motor, pa opet nemas para, pa kupujes novi kit... ma lol

decko jbg oce malo bit glavni preko neta :) ajd ak ga to tjesi jbg :)

stari mu je kupio baotiana, jer mu je ovaj obecao da nece dobit niti jednu dvojku vise u skoli i sad drka po tome doma a tu neke price prodaje....

ajde daj slike tih motora, nemoguce da nitko od tvojih prijatelja ili ljudi cije si r1, r6, cbr-ove vozio da nitko ni od njih nema digitalac... nitko od tvoje rodbine... pa daj kome vise te price prodajes??

daj ne gnoji osjetis se od belisca a mi smo u zg-------------------u polako ubaci u sporohodnu  :sad3:

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #26 : 20 Kolovoz, 2007, 21:18:54 »

kurčevit si ti momak,,mnogo melješ

 :BangHead: :BangHead:

uzmi ubi se pa se pistolj...  :laughing1: :laughing1:
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #27 : 20 Kolovoz, 2007, 21:22:59 »
Damir hvala. Respect  :headbang:  :toothy9: . Hvala na savjetu za auspuh eš nisam se sjetio da tamo odnesem.... To me je jedino malo zezalo nemam baš fleksericu i co2 varilicu.... E jos jedno pitanje. Ja preko auspuha imam onaj kao ljepi oklop zakovicama. Kako da to skinem. Samo da sa buslicom zabusim malo u zakovice ili? Hvala...  :headbang:

tak je busilica i  samo gas  :icon_biggrin: jesam i ja sam iz dubrave  :icon_thumright:  :headbang:

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #28 : 20 Kolovoz, 2007, 21:33:49 »
imam ja jedan dobar savjet. PRODAJ TO JEBENO KINESKO SMECE I KUPI SI MOTOR.

i ovako kazes da imas 5 motora u kuci koji ce ti k**ra* to sranje...  :dontknow:
potpisujem Davora  :icon_thumright:

vidi se da decki neznaju za gust, ma izrezi jeb-ene pregrade metni cjev sa rupama i staklenu vunu nemas kaj zajebat to je 4T.Vidim da si iz dubrave ovak skini spuh dole i odi u auspuh eš, reci deckima kaj oces dej im tu vunu i cjevi ak imaš  slozit ce ti to za nekih pedesetak kuna ,e i nemoj zaboravit onu rupicu od izlaza plinova malo prosirit sad jedva cik stane nutra ak se ne varam.
Usput nije gust slagat R1 al gust je slozit "KINESKO SMEČE" koje kosta cca 4 000 kn tak da ide bolje od 2T serijala sa spuhom od 1200 kn multivarom od malosija za oko 600 kn federima .............blabla ikoje u startu kostaju 18 000 kn
pa nije ti bas svejedno kad te tak nekaj opere hehehehe  :toothy12:  :frajer: zakon.samo naprijed  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:

ako se to odnosilo na mene, onda samo big lol.

ja sam u godinu dana ulupo cca 2 000 eura u nrg-a sto se tice tuninga.

gore je bio full base setup i full midrace. tako da ja jako dobro znam sta su gusti i da mogu opet bi slago ovaj motor, nikad ne bi uzeo big bore.

al ulagat u kineze. NIKAD, jel tu nema gusta. evo ja se kladim da on promjeni sve zivo na tom motoru, on mene nece dobit iako imam samo

zx, multivar, fedre i sitnice...  :nono:

Znas imam ti ja pun k**ra* i osamsto para sad cu dat 2000 jevreka za tuning i glavni sam faker lol  :toothy12: daj se malo saberi nije gust u onom plati pa vozi,covjek ima volju,to ga zanima i sa molo para oce nekaj napravit sa svojih 10 prstiju mastan do lakta crnih prstiju pa kad to sta je slago proradi nema vece srece pa ko ti to  moze platit nema tih para  :headbang:  i zna kolko je truda i znoja ulozio pa moze to i cjenit ,a ne dat 200 jevra za spuh majstor u servisu ti ga stavi i to je to di je tu gust ak je gust dat pare onda dobro sory nisam znao  :headbang:  :headbang:

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #29 : 20 Kolovoz, 2007, 21:41:11 »
gle ja sam sam due malo sredio, sam sam usis preradio, poliro, sam sam pravo dizne i picke mile matere, tako da odjebite od mene s vasim glupostima, ja sam samo reko da se ne vrijedi patit oko baotina kad se ne moze puno postic, a ko voli nek izvoli. tako da stfu...  :bootyshake: :bootyshake:
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #30 : 20 Kolovoz, 2007, 21:42:52 »
btw. ko ima kakvih problema nek mi se obrati preko pm ili nek zove na mob.

..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #31 : 20 Kolovoz, 2007, 22:24:30 »
btw. ko ima kakvih problema nek mi se obrati preko pm ili nek zove na mob.



lol  :toothy9: ak je ko u problemima onda si ti pa kaj brijes covjek pita za spuh a ubijete ga sa kineskim smecem i sta oces rec da imas mob i kaj sad imam i ja  :icon_scratch: al nemam kuna da te nazovem  :toothy9: oprosti ak sam te povredil  :dontknow:

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #32 : 20 Kolovoz, 2007, 22:33:54 »
btw. ko ima kakvih problema nek mi se obrati preko pm ili nek zove na mob.



lol  :toothy9: ak je ko u problemima onda si ti pa kaj brijes covjek pita za spuh a ubijete ga sa kineskim smecem i sta oces rec da imas mob i kaj sad imam i ja  :icon_scratch: al nemam kuna da te nazovem  :toothy9: oprosti ak sam te povredil  :dontknow:

 :angry7: :angry7:

dubrawa sretno s baotianom...  :visi:
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #33 : 20 Kolovoz, 2007, 22:53:14 »
decko pokusava nesto izvuci iz toga motora zato ti dajem respekt :notworthy: samo tako nastavi.....i meni neki kazu da peugeot nista nevalja ali hebe mi se totalno on meni odgovara...ulozio sam u njega mal previse oko 1500 euvra kad bi sve skupili na hrpu ...ali nije mi zao jer to volim ..kao sto voli i dubrawa :toothy10:


peugeot je zakon serialu mozes vozit pun k.... ostarit ces i dobit sjedu bradu al masina jos pali i vozi sam kaj ih ujutro jebe prvi start kad sastavi mozes komarce prasit  :icon_biggrin:  :icon_thumright:

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #34 : 20 Kolovoz, 2007, 23:18:25 »
joj joj joj ljudi svega i svacega ste vi tu napisali ovdje  :icon_biggrin: . Sutra stizu slike svighmojih motora pa cete mi se valjda vise okacit sa kur..  :icon_biggrin: :icon_biggrin: . Sta se tice 180 sp sta ti znas vpucko mogla je i ne bit za mene. Al ipak ja uzimam rs-a  :toothy12: . Nekima ljudima u inat. Sutra zajamčeno imate snimke svih motora pa cete se okacit vise  :icon_biggrin: . uglavnom damir jesi u donjoj dubravi? negdje kod pizzerije laterne? Tamo ima par derbia  :icon_biggrin:

Offline SF2osk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 296
  • Spol: Muški
  • Lete dve ptice......a narocito ona desna.....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • moj skuter
  • Mjesto: osijek,višnjevac
  • Moj Skuter: peugeot sf2 70ccm
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #35 : 20 Kolovoz, 2007, 23:30:49 »
btw. ko ima kakvih problema nek mi se obrati preko pm ili nek zove na mob.



kuzis decko je pitao za misljenje a ti nemas drukcijeg nego drskog nacina odgovaranja ..os se tuc lega :laughing3:smjesan 100%neki čvimbavac vozi ovog piaggia.,,,decko hoce nesto napravit od kineza neka radi njegov motor njegove pare,,,ja  mu samo zelim srecu
jedan vuk zavija a drugi odvija

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #36 : 20 Kolovoz, 2007, 23:37:50 »
btw. ko ima kakvih problema nek mi se obrati preko pm ili nek zove na mob.



kuzis decko je pitao za misljenje a ti nemas drukcijeg nego drskog nacina odgovaranja ..os se tuc lega :laughing3:smjesan 100%neki čvimbavac vozi ovog piaggia.,,,decko hoce nesto napravit od kineza neka radi njegov motor njegove pare,,,ja  mu samo zelim srecu

pazi lik da ne bi naj#bo.

..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #37 : 20 Kolovoz, 2007, 23:38:45 »
lol ovo za to šta se bahati isto stvarno imam za rec samo LOL  :icon_biggrin: . Da dode u dubravu osto bi bez svih zubiu u 5 min. Ipak na njegovu zalost i dalje nama janjevcima moze samo popusit karu . Uglavnom to nije tema mene sad nezanima to nego moj spuh  :icon_biggrin: . Hvala svima na razumjevanju. Ako ima ko jos koju pametni ideju neka kaze....

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #38 : 20 Kolovoz, 2007, 23:41:08 »
lol ovo za to šta se bahati isto stvarno imam za rec samo LOL  :icon_biggrin: . Da dode u dubravu osto bi bez svih zubiu u 5 min. Ipak na njegovu zalost i dalje nama janjevcima moze samo popusit karu . Uglavnom to nije tema mene sad nezanima to nego moj spuh  :icon_biggrin: . Hvala svima na razumjevanju. Ako ima ko jos koju pametni ideju neka kaze....

a ja se cudim zasto si takva seljacina. haha

dodji u vu pa ces vidit sta vu od tebe napravi... pojedem vas za dorucak.

..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Savjet za auspuh-4T
« Odgovori #39 : 21 Kolovoz, 2007, 00:07:27 »
Vidite ljudi malo ste glupi pitali ste za savjet i misljenje i P.A.L.A.C je lijeop rekao sta misli i da se ne isplati ulagat u kineza i covjek je upravu ne serite i glumite budale dabe ....isto kao sto se ne isplati ulagat u 50 Ccm nego bolje kupit 125 odma ...tako je i za kineza ....bolje skupit pare i uzet nesto bolje ...a ovi sto pricaju da bi osto bez zuba i slicno volio bi vidit da neko P.A.L.A.C  uradi to hahaha ...prije bi vi svi ostali bez i jednog zuba nego on ....i ovi sto pricaju kako je SF i ostali ovi cunga lunga motori super i extra ...molim da dabe ne lupate poznato je da je SF i ostala sranja od pezoa ko kita i tih cunga lunga....zna se sta je scooter i sta ce biti i nemoze te poredit se sa nekim scootom od 20 t kuna ...i ne serite vise P.A.L.A.C jer je lik samo iznijeo svoje misljenje ...ko ga nemoze prihvatit onda je psihicki ne razvijen...vi ocekujte kad postavite temu neku da ce svi davat pozitivne odgovore jer to vama odgovara ...e ne ide to tako ...cijenite i tudja misljenja.njemu ne valja ,vama valja, normalno svako ce reci da je njegovo najbolje pa makar to bilo najgore na svijetu,svako svog konja hvali .) hehe ...lik vam je pomogo 1000 puta i pomago oko svega i odma cim vam ne odg sta je napiso serete i napadate lika dabe ,eto to pokazuje sve koliko ima maloumni ljudi .....Od ove troice ko je prijetio P.A.L.A.C ako kad bude u prolazu,pored mom grada slobodno nek navrati  na jedan fight 1 na 1 :) cisto posteno.......toliko od mene
« Zadnja izmjena: 21 Kolovoz, 2007, 00:28:53 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!