Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ivandija - Osijek  (Posjeta: 14910 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mislav46

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 635
  • Spol: Muški
  • 2t u srcu/4t u garazi
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: aprilia sr 50 ditech /gilera runner vx 180 /stalker for stunt
  • Moja Kaciga: hjc hx-246
  • MojSetup: 180 alu
  • MojSpuh: china
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #20 : 14 Travanj, 2010, 00:52:00 »
opcenito mrzim servise al ovo nije ni malo uredu....nemogu vjerovat da ljudi vise nisu ni za kasom sposobni raditi....mislim postujem ivandiju kao covjeka i mehanicara al u zadnje vrijeme sve vise ovakve price kruze....a njegov sin ocito necuje bas najbolje jer sumnjam da bi roby-u treba treci prozirni vizir.... :happy3:

Offline _r0bi_

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1396
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 500ie
  • Moja Kaciga: Scorpion
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #21 : 14 Travanj, 2010, 01:03:41 »
opcenito mrzim servise al ovo nije ni malo uredu....nemogu vjerovat da ljudi vise nisu ni za kasom sposobni raditi....mislim postujem ivandiju kao covjeka i mehanicara al u zadnje vrijeme sve vise ovakve price kruze....a njegov sin ocito necuje bas najbolje jer sumnjam da bi roby-u treba treci prozirni vizir.... :happy3:

......pa sigurno mu treba slusni aparatic ono kak penzici imaju.... :laughing7:
......inace ja nisam kolekcionar prozirnih vizira.....a neznam koji je njemu k... :kvart4:
_M.r. Team Valpovo_

Offline jopa

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 662
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: višnjevac
  • Moj Skuter: tajfun 172
  • Moja Kaciga: 0 bodova
  • MojSetup: malo soli
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #22 : 14 Travanj, 2010, 01:06:06 »
ivandija=ganci i lopov....
kod njega kad kupis nesto ispod 300 400 nedobijes racun moras ga molit da ti da....
cuo sam kazes mu da ti stavi zute federe na motor on uzme zuti lak i oboja serijske i take gluposti...
ak nema nigdje drugdje onda kupuj tamo ak ima po mom misljenju kupi drugdje  :icon_thumright:

Offline _r0bi_

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1396
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 500ie
  • Moja Kaciga: Scorpion
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #23 : 14 Travanj, 2010, 01:13:41 »
ivandija=ganci i lopov....
kod njega kad kupis nesto ispod 300 400 nedobijes racun moras ga molit da ti da....
cuo sam kazes mu da ti stavi zute federe na motor on uzme zuti lak i oboja serijske i take gluposti...
ak nema nigdje drugdje onda kupuj tamo ak ima po mom misljenju kupi drugdje  :icon_thumright:

...maaaaa goni ga u k...nikad vise mene on nece vidit pa da je zadnji...mehanicar i prodavac moto dijelova u ovom dijelu Europe..... :nono:
...da mu umjesto nexusa stavis sf2 nebi on skonto garant....toliko o njemu... :redface:
...zao mi je uopce sto taki ljudi tj. trgovci uopce postoje..... :omfg:
_M.r. Team Valpovo_

Offline Mislav46

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 635
  • Spol: Muški
  • 2t u srcu/4t u garazi
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: aprilia sr 50 ditech /gilera runner vx 180 /stalker for stunt
  • Moja Kaciga: hjc hx-246
  • MojSetup: 180 alu
  • MojSpuh: china
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #24 : 14 Travanj, 2010, 01:19:13 »
kad vidis crni nexus 300 u gradu s serdarevicem vjerojatno je on, odvrni ga imas 3-4 sarafa i trampit cemo se  :toothy12: :toothy12:

Offline _r0bi_

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1396
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 500ie
  • Moja Kaciga: Scorpion
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #25 : 14 Travanj, 2010, 01:34:06 »
kad vidis crni nexus 300 u gradu s serdarevicem vjerojatno je on, odvrni ga imas 3-4 sarafa i trampit cemo se  :toothy12: :toothy12:
....vazi pajdo...ak nebude bilo druge.....dobijes ga dabe...koji kjuc 12-13..ili krizni/ravni sarafciger....aaaa... :icon_scratch:
....ili nebi bilo lose neki lagani tuning palicom izvrsit.....a ne ne nisam ja taki :sad3:
_M.r. Team Valpovo_

Offline Mislav46

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 635
  • Spol: Muški
  • 2t u srcu/4t u garazi
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: aprilia sr 50 ditech /gilera runner vx 180 /stalker for stunt
  • Moja Kaciga: hjc hx-246
  • MojSetup: 180 alu
  • MojSpuh: china
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #26 : 14 Travanj, 2010, 11:43:16 »
....vazi pajdo...ak nebude bilo druge.....dobijes ga dabe...koji kjuc 12-13..ili krizni/ravni sarafciger....aaaa... :icon_scratch:
....ili nebi bilo lose neki lagani tuning palicom izvrsit.....a ne ne nisam ja taki :sad3:
13-14 ili imbus nema druge....ma jbg sad je zbog 200kn na losem glasu, tako je i kridoma propala, samo zbog te pohlepe koja nam je u krvi, ponasa se koda nema za biber....sam kuka....jadan... :angry7: :angry7:

Offline hrca

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Gilera runner vx
  • MojSetup: eno pliva u moru
  • MojSpuh: Serijalović
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #27 : 14 Travanj, 2010, 11:43:46 »
alo dečki smirite hormone ja OSOBNO mogu potvrdit da VEDRAN IVANDIJA super osoba za razliku od njegovog oca koji i je u ovom konfliktu sa robiem stoga nemojte bezveze pljuvat po dečku ;)

Offline _r0bi_

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1396
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 500ie
  • Moja Kaciga: Scorpion
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #28 : 14 Travanj, 2010, 14:29:23 »
13-14 ili imbus nema druge....ma jbg sad je zbog 200kn na losem glasu, tako je i kridoma propala, samo zbog te pohlepe koja nam je u krvi, ponasa se koda nema za biber....sam kuka....jadan... :angry7: :angry7:

........ma daj za 200 stoje kn..bi se  :sex2: ....mislim...no coment...covijek je ravan nuli(0-velikoj ko' kuca)...

....hrca...pozdravi si tu super osobu i njegovog dragog taticu.... :klap:

_M.r. Team Valpovo_

Offline I.D.I.O.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 298
  • Spol: Muški
  • e Kiza dobro je!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bELISCE
  • Moj Skuter: Yamaha R6 recesija edition
  • Moja Kaciga: I. Kiflica (25)
  • MojSetup: LOL, kit na R6!!! pa nije to SXV550
  • MojSpuh: ipak je Wings zakon
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #29 : 14 Travanj, 2010, 16:10:05 »
nemam iskustva sa ivandijom i đilerama al ima frend (napravili mu komplet novu termo grupu a kad je krenuo doma iz servisa skuter zacviko u josipovcu -5 km voznje :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:)

...al zato bjezim od Škaro-moto u velikom luku- idem do centra čepinskom sam da nemoram proc pored lopova  :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie:
fakin hondoholichar!!

Offline vjeko86

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 952
  • Aj si zamisli da sam brži...jesi?OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sb
  • Moj Skuter: na klocnama
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #30 : 14 Travanj, 2010, 16:57:18 »
nemam iskustva sa ivandijom i đilerama al ima frend (napravili mu komplet novu termo grupu a kad je krenuo doma iz servisa skuter zacviko u josipovcu -5 km voznje :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:)

...al zato bjezim od Škaro-moto u velikom luku- idem do centra čepinskom sam da nemoram proc pored lopova  :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie:
pa ne znam,ja sam baš sad u subotu bio gledati kacige,i meni su se učinili jako pristupačni i cijenama i velikom ponudom,načini plačanja su im,očeš vako,očeš nako, :icon_thumright:
čak su voljni bili i naručiti dvije,tri veličine kaciga,da sam bio više zagrijan

za servis ne znam,jel nisam imao potrebe
MADE IN ITALY

Offline cosa_wp

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1347
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sb
  • Moj Skuter: Gilera gp 800
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Limited edition
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #31 : 14 Travanj, 2010, 18:26:08 »
....vazi pajdo...ak nebude bilo druge.....dobijes ga dabe...koji kjuc 12-13..ili krizni/ravni sarafciger....aaaa... :icon_scratch:
....ili nebi bilo lose neki lagani tuning palicom izvrsit.....a ne ne nisam ja taki :sad3:

treba ti imbus i kljuc 17 za šelnu i gotovo imas 2 sarafa1111111111 :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline _r0bi_

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1396
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 500ie
  • Moja Kaciga: Scorpion
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #32 : 14 Travanj, 2010, 18:56:36 »
pa ne znam,ja sam baš sad u subotu bio gledati kacige,i meni su se učinili jako pristupačni i cijenama i velikom ponudom,načini plačanja su im,očeš vako,očeš nako, :icon_thumright:
čak su voljni bili i naručiti dvije,tri veličine kaciga,da sam bio više zagrijan

za servis ne znam,jel nisam imao potrebe

....ma mani se corava posla dok ti je vrijeme....nacini "placanja"...su mu fantasticni tu si u pravu....pokrade te dok si reko keks....STRASNOOOO.... :angry9: :angry9:

treba ti imbus i kljuc 17 za šelnu i gotovo imas 2 sarafa1111111111 :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

...stari hvala na info...imat cu to u vidu....... :laughing7:

nemam iskustva sa ivandijom i đilerama al ima frend (napravili mu komplet novu termo grupu a kad je krenuo doma iz servisa skuter zacviko u josipovcu -5 km voznje :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:)

...al zato bjezim od Škaro-moto u velikom luku- idem do centra čepinskom sam da nemoram proc pored lopova  :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie:

....e da nazalost to je nasa stvarnost...i onda neki daju da im taki fuseri ceprkaju po motorima....a neznaju si sami ni nos obrisat....a kamoli sklopit ili prodat nes a da to valja..... :sad1:
_M.r. Team Valpovo_

Offline Mislav46

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 635
  • Spol: Muški
  • 2t u srcu/4t u garazi
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: aprilia sr 50 ditech /gilera runner vx 180 /stalker for stunt
  • Moja Kaciga: hjc hx-246
  • MojSetup: 180 alu
  • MojSpuh: china
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #33 : 14 Travanj, 2010, 19:20:25 »
alo dečki smirite hormone ja OSOBNO mogu potvrdit da VEDRAN IVANDIJA super osoba za razliku od njegovog oca koji i je u ovom konfliktu sa robiem stoga nemojte bezveze pljuvat po dečku ;)

hrca pa vedran i radi tamo u salonu s kacigama, stari mu radi u servisu ili ne radi ( ima svoje majstore), dakle vedran je taj koji je zaebo, a iza u kucici radi jos jedan stariji covijek, celav, za prodaju rezernih djelova i ostalih pi*darija za skutere....

pa ne znam,ja sam baš sad u subotu bio gledati kacige,i meni su se učinili jako pristupačni i cijenama i velikom ponudom,načini plačanja su im,očeš vako,očeš nako, :icon_thumright:
čak su voljni bili i naručiti dvije,tri veličine kaciga,da sam bio više zagrijan

za servis ne znam,jel nisam imao potrebe

ljubazni su kada trebaju primit lovu  :toothy3:

Offline hrca

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Gilera runner vx
  • MojSetup: eno pliva u moru
  • MojSpuh: Serijalović
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #34 : 14 Travanj, 2010, 19:44:37 »
mislave vedran je sada u servisu ;) moto centar ivandija je ugašen i sve je prešlo u auto centar ivandija ;) i vedran nije imo veze s tom prodajom to su onaj mutavi čelavi lik i njegom čača zasrali stvar kolko sam ja skonto :S

Offline Mislav46

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 635
  • Spol: Muški
  • 2t u srcu/4t u garazi
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: aprilia sr 50 ditech /gilera runner vx 180 /stalker for stunt
  • Moja Kaciga: hjc hx-246
  • MojSetup: 180 alu
  • MojSpuh: china
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #35 : 14 Travanj, 2010, 19:56:05 »
mislave vedran je sada u servisu ;) moto centar ivandija je ugašen i sve je prešlo u auto centar ivandija ;) i vedran nije imo veze s tom prodajom to su onaj mutavi čelavi lik i njegom čača zasrali stvar kolko sam ja skonto :S
taj vedran se trpa svuda  :toothy12: cisto sumnjam da su zaposlili jos jednog radnika u salonu, a u servisu on nema sta radit osim ako ne upija znanje.... :toothy11: iskreno nije ni bitno, usrali su do kraja.... :toothy3:

Offline salej600

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #36 : 14 Travanj, 2010, 20:18:07 »
dobro si i prošao. Mogao si dobiti i bijele sunčane naočale umjesto vizira  :laughing7:. Šalim se. Ja kad sam bilo šta kod njih kupovao bili su maksimalno fer i korektni ali uvijek sa čudnim pitanjima. Šta će ti Malossi ovo, ono. Kao to ti nije dobro, to se ne smije stavljat i sl. Naravno uvijek sam poslušao pravi savjet  :toothy10:. I slušajući ih dogurao da tpr-a  :happy8: Kod tebe su stvarno zeznili i bilo bi fer od njih da ti isporuče naručenu robu uz ispriku, a to se naravno neće desiti.

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #37 : 14 Travanj, 2010, 20:30:48 »
...........robu nek si ostave......ispriku zabiju u dupe....a pare vrate.......stvar riješena.......

Offline salej600

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #38 : 14 Travanj, 2010, 20:38:15 »
...........robu nek si ostave......ispriku zabiju u dupe....a pare vrate.......stvar riješena.......

I to je jedna od opcija  :icon_thumright:

Offline _r0bi_

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1396
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 500ie
  • Moja Kaciga: Scorpion
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #39 : 14 Travanj, 2010, 21:17:09 »
I to je jedna od opcija  :icon_thumright:

...ma daj Sale to je....katastrofa...stvarno neznam sta bi vise reko...
...malossi nevalja i take spike...a sta valja ak malossi nevalja....prica bzvz i napamet i sto je najgore neslusaju covijeka u ovom sam to slucaju bio ja...koji dode po nes.....
...i da Sale nisam narucio SUNCANE NAOCALE nego CRNI...vizir...... :laughing9: :jerk: :icon_thumright:

...eee Mislave nema on s cim upijat znanje...vjeruj mi.... :laughing3:

...i nemojte vise pljuvat po Ivandiji kolega mu je tu pa ce nas cinkat...... :laughing7: :frajer:
_M.r. Team Valpovo_