Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Problem sa kineskim 50cc mini quadom - potrebni dijelovi  (Posjeta: 12397 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kineskosmece

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kinesko smece mini quad 50cc
  • Moja Kaciga: no name
Pozdrav svima

Vlasnik sam ovog kineskog smeca

49 kubika, mini model, kupio sinu nekidan, kao vozen 3 puta, ima 3 radna sata max ... bla bla...
Lik mi je pri kupovini rekao da kao ler gas je previsok pa cim dignes u leru zadnji klraj on pocne jurcati, no ocito je to bilo kvacilo u kur*u. Te je rekao da on ne puni akomulator nego moram sam nadopunjavati svaki dan najbolje navecer prije voznje... Bilo mi sumnjivo no reko ajde kinseko smece pa neka...

I kad sam ga dovezao doma sranje se gasi, bilo to u leru dok stojis sa stisnutom kocnicom ili dok se vozis pa malo usporis on se ugasi.Takodjer ima odozada auspuh sa dvije cijevi no jedna fali (otpala je kaze bivsi vlasnik) i na tu cijevcicu pljuje ulje van. Ovaj kaze da je stavljao malo jacu mjesavinu nego sto treba...

Posto je stajao od lani navodno reko sigurno je gorivo lose, i reko ispustit cu ili cu ostaviti da radi u leru dok to ne potrosi jer je do casice karburatora nemoguce doci od rama motora :D

Sin sjeo na njega provozao 500 metara i pljas, zaglave zadnji tockovi i gotovo, nema vise paljenja ni nista.

Dijagnoza:



kvacilo se raspalo, kuciste, ovaj pokrov je sito dobilo poguljeno je dosta, englezi to kazu clutch drum ne znam kako se kod nas kaze :D



no mene ovo zanima, ovaj shit neki elektro magnet, tipa alternatora koji bi trebao puniti akomulator




kako se to kaze na engleskom a da nije alternator jer na ebayu nadjem i kvacilo i drum basket (poklopac) ali pod alternator nadjem samo ovakve





Takodjer toliko o tome da nije lik znao da bi trebao puniti akomulator i da je je sve isrpavno, dva sarafa uopce nisu originalna :) Srecom pa je radilica ok ...

Ima negdje u HR dijelova za ovo kinesko sranje? Vidim da dijelovi odgovaraju sa vecine skutera a kod kvacila vidim da moram paziti na ovaj zubac na srednjoj osovini i to je valjda to?  Po plocici odozada koju je valjda ulje pojelo bi rekao da je to
http://mega-trade-gmbh.de/ atv onaj gornji prvi...

Zahvaljujem na pomoci i savjetima, ali postedite me one sto si kupio to sranje kinesko, toga sam svjestan, e sad bi ga popravio da ne moram voziti ovo sranje natrag onom koji mi ga je prodao i baciti mu ga u glavu jer zbog posla ne mogu u zatvor jos barem par mj. Hvala


Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Problem sa kineskim 50cc mini quadom - potrebni dijelovi
« Odgovori #1 : 11 Travanj, 2010, 23:32:10 »
To cudo ti ima istu masinu kao sto se stavlja na one mini krosere i mini bike, kvacilo ti vjerovatno pase od njih, prije su se prodavali u pevecu, sad neznam gdje se mogu kupiti, al na internetu ima jako mnogo rezervnih djelova zanjih...
oko struje ti nebih znao jer nisam dosada vidio ili obracao pozornost na alternator?

Ugl masine od tih cuda su jako nekvalitetne, budi sretan ako rade sve skupa par radnih sati, jedan mali je kupio takvo nesto i radilo mu dva sata pa karburator otisa, napravio karburator, vozio par minuta pa mu opet nesto otislo ali u masini, radilica ili termo grupa, sad misli stavljat masinu od sthila...
Takvi slicni se u BiH prodaju po 150-200e

Offline zmijavci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 521
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Imotski
  • Moj Skuter: Peugeot-sf-2,Gilera runner sp50 2008
  • Moja Kaciga: shark s 500
  • MojSpuh: Tp nardo,top line
Odg: Problem sa kineskim 50cc mini quadom - potrebni dijelovi
« Odgovori #2 : 13 Travanj, 2010, 13:32:46 »
tocno isti k.... se dogodio na mom mini crossu.....a trgovina za dijelove ti je www.sdteam.hr
SF u srcu...BRZINA u glavi...ADRENALIN u krvi i ANDJELI čuvari!!!

Offline logos

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 233
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ljubuski
  • Moj Skuter: peugeot trekker
  • Moja Kaciga: netreba
  • MojSetup: seriala
  • MojSpuh: serijala
Odg: Problem sa kineskim 50cc mini quadom - potrebni dijelovi
« Odgovori #3 : 14 Kolovoz, 2010, 19:44:05 »
hahah vidit ces kako ide sa namotajima i od tomosa , ja rođaku na onog mini mota to stavio(masine su iste) i motor dere i one skutere samo je postao nesiguran jer da ima krila poletio bi al onda moras i i svjecicu drugu da nebude rupa u klipu

Offline sule

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 527
  • Spol: Muški
  • Vedrane, jel se tako nosi kazan ?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Finest Сasual Dating Live Women
  • Mjesto: Zbidelj
  • Moj Skuter: Charlessquax
  • Moja Kaciga: Charlessquax
  • MojSetup: Charlessquax
  • MojSpuh: Charlessquax
Odg: Problem sa kineskim 50cc mini quadom - potrebni dijelovi
« Odgovori #4 : 14 Kolovoz, 2010, 21:07:23 »
zadnji post nije uopce napisan prije 4 mjeseca  :omfg: :omfg:

Offline zoki003

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novo Čiče,Velika Gorica
  • Moj Skuter: Kymco Bet&Win 50RR
  • Moja Kaciga: Caberg Justissimo GT
  • MojSetup: Tvornički
  • MojSpuh: Tvornički
Odg: Problem sa kineskim 50cc mini quadom - potrebni dijelovi
« Odgovori #5 : 14 Kolovoz, 2010, 21:10:05 »
Ima tip koji ti prodaje te mini quad na Jakusevcu nedjeljom,a inace je iz Svete Nedjelje

Brat ima slicnoga samo nema elek.paljenje vec samo na potezanje kao kosilica

Offline schvabo99

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 120
  • Spol: Muški
  • Moj najdraži tekst ne stane u ovoliko malo mjesta
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Đakovo
  • Moj Skuter: gilera nexus 500
  • Moja Kaciga: kyon
  • MojSetup: nema potrebe
  • MojSpuh: ATD Dubravćić
Odg: Problem sa kineskim 50cc mini quadom - potrebni dijelovi
« Odgovori #6 : 08 Listopad, 2010, 22:17:35 »
koje smeće,popravljao sam neki kinez od 107 ccm,NISAM MOGAO VJEROVATI DA SE TAKVO ŠTA MOŽE PROIZVESTI