Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

:::Koji motorcek bi ti bira/o/la !!!!?????!!!:::

Derbi GPR 125
Apliria RS 125

Autor Tema: :::DERBI GPR 125 ili APRILIA RS 125 (nova)!!!!!:::  (Posjeta: 38705 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: :::DERBI GPR 125 ili APRILIA RS 125 (nova)!!!!!:::
« Odgovori #40 : 30 Svibanj, 2007, 22:34:11 »
Stari se zna sa zastupnikom derbia,ugl sljedeće god će derbi doći ko aprilia,ove god ih nema!
Aprilia je svetinja,da odmah to apsolviramo! ;D
Dalje,derbi ima nekvalitetne plastike japansku mašinu itd. da ne nabrajam,ali to tebe i tako niej briga jer češ se samo vozikati na motoru bez nekakvog forsanja mašine,klanja po zavojima itd.,nadalje ako želiš bit po zakonu da bi otvorila apriliu(napomena:morala bi uzet zatvorenu jer ne smiješ vozit ovu do 18.)moraš ulupat 4 soma kuna,a derbi ima već gore ventil i sve treba samo to sve osposobit!tako da te onda aprilia opet dođe nešto više!
Tako da u svim pogledima je Aprilia bolja ali ti češ i tako uzet onaj  koji ti se više sviđa pa ova tema i tako nema smisla!
čiju mašinu ima derbi?
@brown acid : šta će ti to biti prvi motor?I stari te sam tak pusti, kao''za moju kćer samo najbolje''
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: :::DERBI GPR 125 ili APRILIA RS 125 (nova)!!!!!:::
« Odgovori #41 : 31 Svibanj, 2007, 09:08:04 »
Za tebe Aprilia iako bi ja sebi uzeo Derbi-a  :toothy3:

Ajd obrazloži to  :angry7:
Po mom mišljenju (naglasak na mom) curama mi nekako ljepše stoji Aprilia... si sad shvatio  :toothy10:
Who's looking for punishment ??