Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Prva utrka PH 8/9.5.2010 Pula(možda i posljednja)  (Posjeta: 9800 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Prva utrka PH 8/9.5.2010 Pula(možda i posljednja)
« Odgovori #20 : 09 Svibanj, 2010, 19:56:10 »
jebenica al steta da su sve sjebali debili tipa rogulic i ostali... :sad3:

Offline benelli

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1485
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novigrad
  • Moj Skuter: benelli 491 i gilera runner vx125
  • Moja Kaciga: na laktu
  • MojSetup: malo(s)si spor(t)
  • MojSpuh: serjalović sa db kilerom
Odg: Prva utrka PH 8/9.5.2010 Pula(možda i posljednja)
« Odgovori #21 : 11 Svibanj, 2010, 21:40:52 »
e sada kad vidim nije mi toliko žao šta nisam došo pošto bi se dobro smočio za vidit 3 skutera :dontknow: isto ako sam i mislio doči zbog supermota

Offline MOTO ROYAL

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Prva utrka PH 8/9.5.2010 Pula(možda i posljednja)
« Odgovori #22 : 11 Svibanj, 2010, 22:02:30 »
Tri skutera na stazi? Garantiram da je barem 30 skutera doma u garažama koji bi vozili samo da im se postave pravila igre kako treba i da ih se ne kopa po đepovima  iskida gaće sa startninama.Liberalniji pravilnik oštra disciplina kada je ponašanje u pitanju i startnine 100,00 kuna tako da organizator ima za koga raditi utrku i siguran sam da bi bilo vozaća u tri klase barem 30! Zamislimo klasu do 50ccm , sp 70 kao i do sada , open kao i sada i open standard tvornički.Garantirano barem po 7-8 vozača po klasi .Nažalost promjenili su se i uvjeti pa sada Rauš uzima po 1500 eura za stazu samo za jedan dan pa ti organiziraj utrku! Za dva dana staza , hitna  , suci  i službeni dio razglas , redari , reklame , osoblje , vatrogasci  koji moraš imati jednako je sa peharima 38000,00 kuna.
I nogom u guzicu je korak naprijed zato postavite se da vas nogiram !
Kada Rosi odvozi krug na Grobniku prestati ?e moja ovisnost o utrkama.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Prva utrka PH 8/9.5.2010 Pula(možda i posljednja)
« Odgovori #23 : 11 Svibanj, 2010, 23:58:39 »
Tri skutera na stazi? Garantiram da je barem 30 skutera doma u garažama koji bi vozili samo da im se postave pravila igre kako treba i da ih se ne kopa po đepovima  iskida gaće sa startninama.Liberalniji pravilnik oštra disciplina kada je ponašanje u pitanju i startnine 100,00 kuna tako da organizator ima za koga raditi utrku i siguran sam da bi bilo vozaća u tri klase barem 30! Zamislimo klasu do 50ccm , sp 70 kao i do sada , open kao i sada i open standard tvornički.Garantirano barem po 7-8 vozača po klasi .Nažalost promjenili su se i uvjeti pa sada Rauš uzima po 1500 eura za stazu samo za jedan dan pa ti organiziraj utrku! Za dva dana staza , hitna  , suci  i službeni dio razglas , redari , reklame , osoblje , vatrogasci  koji moraš imati jednako je sa peharima 38000,00 kuna.

Ovakav dogadjaj ne moze se svesti samo na ledja vozaca..
Kao sto rekoh prvo se privuku mediji koji jedva cekaju ovako nesto, --> a onda dolaze i ljudi i sponzori!!!
Vozaca treba biti sto vise da se ipak stvori neka kriticna masa , da bude sto zanimljivije (a i bolje da 20 njih da po 100kn, nego njih 3 po 500kn recimo , osnovno-skolska matematika...)

Vratimo se jos ipak na bitno,..
po tvojoj matematici je cca 50000kn ono sto treba za jednu trku.. a to bi trebao biti macji kasalj uz imalo sposobnije ljude..
Dakle, potakne se neka manja televizija , neke redakcije , mozda pokoja radistanica , novine i internet i , nesto lokalno , nesto nacionalno, ali se treba gurat i raditi , i evo ljudi, i da ne kazem i karte bi se onda prodavale , a i sponzori bi uletili s kojom kunom.. Sve je to usko povezano..

Uz adekvatno vodjenje mogli bi to svesti na minimalne startnine , a da se trljaju ruke mozda cak i od nekakve zarade..

A ovako, pa koji ce sponzor dati kunu ? Niti itko zna za dogadjaj, niti ima kakvih slika po medijima, niti ima ljudi da vide te neke reklame na samoj stazi, niti po novinama.. Nista.. Nema ni vozaca...

Da se malo nasalim , ali  nema vise ni cevapa ni pive jer ni oni to nemaju kome prodat , tako da si vozaci , onih 3 koji dodju, trebaju sami nositi pastetu sa sobom  :confused5:

OMFG

Treba raditi, rjesavati probleme , a ne jos ih vise stvarati,
treba se truditi , a ne cekati da se "nesto samo od sebe desi" ..


lowsi...  :angry7:

« Zadnja izmjena: 12 Svibanj, 2010, 00:02:20 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: Prva utrka PH 8/9.5.2010 Pula(možda i posljednja)
« Odgovori #24 : 12 Svibanj, 2010, 11:23:01 »
Evo sa stranica HMS-a:

-   S V I M A –

Zagreb, 07.05.2010.




Poštovani,



Obavještavamo Vas da su slijedeća natjecanja OTKAZANA / ODGOĐENA:



-   SUPERCROSS, PH + KUP HMS, organizator MK Samobor predviđeno 16.05.2010. – novi termin još nije određen


-    SUPERMOTO,  PH, organizator MK Bjelovar, predviđeno 13.06.2010. – otkazano!



-   SKUTERI,  Kup Europe, PH, supermoto PH, organizator MK Šibenik, predviđen 27.06.10. novi termin  i mjesto održavanja još nije određeno.

Za detaljni kalendar vidjeti na web stranici pod Naslovnica – Kalendari – pojedine discipline gdje su objavljeni službeni Bilteni.

   
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: Prva utrka PH 8/9.5.2010 Pula(možda i posljednja)
« Odgovori #25 : 12 Svibanj, 2010, 11:32:24 »
Eladio...bilo je u početku i medija, na dvije stranice se pisalo o skuterima u MOTO PULSU, MOTOREVIJI, ali se Roguliću nisu sviđali članci objavljeni u njima, pa su ljudi prestali pisat o "nebitnom" sportu kao što su to skuteri.
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Prva utrka PH 8/9.5.2010 Pula(možda i posljednja)
« Odgovori #26 : 12 Svibanj, 2010, 11:47:02 »
Eladio...bilo je u početku i medija, na dvije stranice se pisalo o skuterima u MOTO PULSU, MOTOREVIJI, ali se Roguliću nisu sviđali članci objavljeni u njima, pa su ljudi prestali pisat o "nebitnom" sportu kao što su to skuteri.

..naravno da je bilo.. i u drugim medijima..
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: Prva utrka PH 8/9.5.2010 Pula(možda i posljednja)
« Odgovori #27 : 12 Svibanj, 2010, 14:26:24 »
-   SKUTERI,  Kup Europe, PH, supermoto PH, organizator MK Šibenik, predviđen 27.06.10. novi termin  i mjesto održavanja još nije određeno

sto se tice ovog 99% ce to biti pula


eledio ajd se kandidiraj za presednika hms   :headbang:   :laughing7:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Prva utrka PH 8/9.5.2010 Pula(možda i posljednja)
« Odgovori #28 : 12 Svibanj, 2010, 16:05:47 »
Meni se cini da je tamo nekim ljudima bilo bitno samo doci do pozicije ? Da li se varam ?  :icon_scratch:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline MOTO ROYAL

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Prva utrka PH 8/9.5.2010 Pula(možda i posljednja)
« Odgovori #29 : 12 Svibanj, 2010, 16:59:28 »
Moram priznati da Eladio fantastićno detektira srž problema i nalazi riješenje istoga.Evo ja ti se poštovani Eladio dobrovoljno javljam da ću ti biti pomočnik u provedbi svega što si nabrojao jer ovo je stvarno najjednostavnija stvar što može biti i biti će mi vrlo drago pomoći u realizaciji programa.
I nogom u guzicu je korak naprijed zato postavite se da vas nogiram !
Kada Rosi odvozi krug na Grobniku prestati ?e moja ovisnost o utrkama.

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Prva utrka PH 8/9.5.2010 Pula(možda i posljednja)
« Odgovori #30 : 12 Svibanj, 2010, 18:06:15 »
Moram priznati da Eladio fantastićno detektira srž problema i nalazi riješenje istoga.Evo ja ti se poštovani Eladio dobrovoljno javljam da ću ti biti pomočnik u provedbi svega što si nabrojao jer ovo je stvarno najjednostavnija stvar što može biti i biti će mi vrlo drago pomoći u realizaciji programa.
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline MOTO ROYAL

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Prva utrka PH 8/9.5.2010 Pula(možda i posljednja)
« Odgovori #31 : 12 Svibanj, 2010, 18:53:05 »
Ovakav dogadjaj ne moze se svesti samo na ledja vozaca..
Kao sto rekoh prvo se privuku mediji koji jedva cekaju ovako nesto, --> a onda dolaze i ljudi i sponzori!!!
Vozaca treba biti sto vise da se ipak stvori neka kriticna masa , da bude sto zanimljivije (a i bolje da 20 njih da po 100kn, nego njih 3 po 500kn recimo , osnovno-skolska matematika...)

Vratimo se jos ipak na bitno,..
po tvojoj matematici je cca 50000kn ono sto treba za jednu trku.. a to bi trebao biti macji kasalj uz imalo sposobnije ljude..
Dakle, potakne se neka manja televizija , neke redakcije , mozda pokoja radistanica , novine i internet i , nesto lokalno , nesto nacionalno, ali se treba gurat i raditi , i evo ljudi, i da ne kazem i karte bi se onda prodavale , a i sponzori bi uletili s kojom kunom.. Sve je to usko povezano..


Treba raditi, rjesavati probleme , a ne jos ih vise stvarati,
treba se truditi , a ne cekati da se "nesto samo od sebe desi" ..

Evo ja sam več animirao ljude objasnio im da se pronašao čovjek koji zna i hoće pa samo preostaje da se nađemo i krenemo u akciju da se napravi show i ako može da se i neka lovica uzme za volonterizam! siguran sam da će ovo biti mačji kašalj.  :icon_thumright:
I nogom u guzicu je korak naprijed zato postavite se da vas nogiram !
Kada Rosi odvozi krug na Grobniku prestati ?e moja ovisnost o utrkama.

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Prva utrka PH 8/9.5.2010 Pula(možda i posljednja)
« Odgovori #32 : 12 Svibanj, 2010, 19:09:25 »
Evo ja sam več animirao ljude objasnio im da se pronašao čovjek koji zna i hoće pa samo preostaje da se nađemo i krenemo u akciju da se napravi show i ako može da se i neka lovica uzme za volonterizam! siguran sam da će ovo biti mačji kašalj.  :icon_thumright:

ljudi samo napred, uz vas sam... :icon_thumright:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Prva utrka PH 8/9.5.2010 Pula(možda i posljednja)
« Odgovori #33 : 12 Svibanj, 2010, 20:06:19 »
Niti se namecem, niti izmisljam neke nove koncepcije, potpuno sam sa strane i samo vidim da bi moglo biti puno bolje , a vidim ni vi niste slijepi   :icon_biggrin: ..

Tko radi u tom HMSu sve, koja su njihova zaduzenja, obveze, projekti, ja pojma nemam, ali to nije ni bitno..
Evo, ako tko zna koja je to disciplina napredovala , gdje smo u moto sportu bolji od prije,
i sta je sve u planiranim projektima koja nas ocekuju iducih godina   :dontknow:
Odnosno jos konkretnije, jer to ipak "pokusavam" pratit, sta je s disciplinom skuteri , gdje smo bili prije, gdje smo sad, i sta ce biti sutra ?  

Da li je tko i za sto placen, ja pojma nemam, ali ako radis nesto, radi kako treba , placen bio za to ili ne, ili nemoj radit.. Tako da nisam shvatio ono o "volonterizmu"  :dontknow:
« Zadnja izmjena: 12 Svibanj, 2010, 20:08:42 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline MOTO ROYAL

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Prva utrka PH 8/9.5.2010 Pula(možda i posljednja)
« Odgovori #34 : 12 Svibanj, 2010, 22:46:10 »
Sada stvarno ništa ne kužim.Par postova prije si jasno i precizno iznio tko , što i kako treba Jel tako? Tko je pozvaniji da to sprovede u dijelo nego pisac tih redaka i ja se nudim za podršku.Javno ali podršku.Pusti sada savez , komisije i slićne tipove.Ja bih ti mogao knjigu napisati kako treba , ali.... Bio sam dio tog izvršnog dijela i sada ti moram reći da ispada adolescentski smješno predavanje o medijima , sponzorima i slićnim stvarima.Koja lokalna TV.Z1 , OTV traži za osvrt sa utrke kao da prenosi finale GP-a , lokalne novine su spremne napisati 3x5 o utrci u koliko im se uklapa u prijelom , a lokalne radio stanice ubace reklamu i osvrt na utrku samo što je od toga slabo koristi.Gostovali smo na radio Marof imali emisiju u Županji dan prije utrke.Dođeš kod potencijalnog sponzora  , a lik se smije (jedna od respektabilnih tvrtki u HR) i kulturno ti objasni da trenutna ekonomsko-politićka situacija koja je generirana dnevno političkim potrebama a ovisna o kretanju tečaja jena na Uzbekistanskom tržištu sljedećih dana zauzima važnije mjesto u njegovom rasporedu vremena i već odavno poznata demagogija ... ma mi dajemo silne pare u državnu blagajnu za sport pa tamo tražite!I sada mi kažeš ... ja neznam , nemam pojma ... 50000 kuna je mačji kašalj ? Halo! kaj se promjenilo u zadnjih par postova?Ja odgovorno tvrdim da je malom klubu bez dotacija grada , županija i par lokalnih tvrtki sa mnogo volontera nemoguće napraviti utrku bez subvencija vozača u dijelu ovisno koliko ih ima.Ne kažem da vozači plate utrku ali da participiraju u njoj sa cca 20-25% to je realnost.Jedno cijelovito natjecanje na godišnjem nivou od 7-8 utrka sa pripremnim dijelom i završetkom sezone kako spada košta cca 400000 kuna pa ko voli nek izvoli.Osobno sam odradio sezonu gdje sam samostalno radio dvije utrke kako bi brojčano zadovoljio kriterije , organizirao dvije tribine ili sastanka , na kraju sa domjenkom za SM koji sam osobno platio i to me koštalo ukupno preko 80000 kuna.Uspio sam vratiti ulaznicama i startninama jedva 50000 kuna.
I nogom u guzicu je korak naprijed zato postavite se da vas nogiram !
Kada Rosi odvozi krug na Grobniku prestati ?e moja ovisnost o utrkama.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Prva utrka PH 8/9.5.2010 Pula(možda i posljednja)
« Odgovori #35 : 13 Svibanj, 2010, 00:48:50 »
Nekako sam i mislio da na tako nesto aludiras i to lagano ispod pojasa , sto je ocito neka navika svih vas tamo u savezu, ali ovdje nema takve potrebe pricati jer smo svi na istoj strani.. svi zelimo da bude bolje, zar ne ?

Evo ti za pocetak jedna interesantna "izreka" , sto je meni davno rekao profesor iz latinskog , dakle 10 dana prije nam najavljuje ispit i kaze "..ako ste sad poceli uciti za ispit , kasno je!"

A ti vidi sta sam mislio s time reci..  :laughing7:

Dakle, ako ova sezona treba propast, neka propadne...
Ako samo na ovom forumu ima 20x vise potencijalnih vozaca, nego sto ih je bilo na ovoj zadnjoj trci, onda se malo zapitaj o cemu se tu radi..

Postoji ovaj portal i forum, postoje i drugi portali.. Ja osobno znam jos vrlo interesantne redakcije, mozda bi u tu mogao pomoci ? hm ?
Da, neki ce objaviti danas samo 1 redak, sutra mozda opet, ako bude srece kroz 3 mjeseca mozda dobijes i dva retka.. I u cemu je tu problem ?
najbolje takve odjebati ?  :icon_scratch:

Pa evo decki su bolje organizirali voznju neki dan nego ovo sto se desava sa skuterima : http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,29890.0.html
i vjerujem da ce drugi put biti jos bolje organizirano s njihove strane..

Ja sam osobno pozvao na sastanak svojevremeno decke, pomogao sam nekim deckima da nadju sponzore za opremu, cak sam jednom decku pomogao da dobije skuter i nesto novaca da ga pokusa uciniti konkurentnim (sto je nazalost ipak bilo tesko..) Mnogi su pomogli i daleko vise, dakle tu i tamo se volje moze naci,..

Dan danas svi vozaci znaju da ce dobiti ful medijsku pokrivenost sto se MSa tice..
To sam sve odradio usputno , obavljajuci neke svoje stvari, u dobroj volji .. i nisam jedini koji bi tako nesto ucinio..

Do neki dan se nisam previse bazirao na sponzore, ali s obzirom na posjecenost i potrebu za vlastitim serverom koji je skup, morao sam nesto i po tom pitanju uciniti, i zamisli, u sred ove krize, uspio sam osigurati server za ne jednu nego dvije godine..

Treba se boriti, a ne cekati.. Treba osmisliti realan projekt, a ne nabadati s pravilima, poigravati se s vozacima , rusiti vlastiti image i reputaciju , gubiti sponzore i bez pokusaja trazenja novih i novig , s ratom u medijima umjesto u simbiozi biti s medijima, te bez gledatelja..

 :angry7:

Puno toga imam za reci, ali toliko je ovo siroka tema, da te razumijem i ne potcjenjujem ,
ali vjeruj mi da nisam klinac koji teoretizira, nego se nesto malo ipak kuzim u sve ovo ..
I da, nikad nisam bio pozvan , niti me ikad itko trazio da pomognem koliko mogu..  A dnevna posjecenost MSa je 4000 vizitora koji pregledaju 50000 stranica..
Toliko o tome...

Da bavit cu se organizacijom , ali ne trka, vec imam neke svoje projekte , ali o tom po tom kad dodje vrijeme za to, nece to tako brzo...
« Zadnja izmjena: 13 Svibanj, 2010, 00:53:05 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: Prva utrka PH 8/9.5.2010 Pula(možda i posljednja)
« Odgovori #36 : 13 Svibanj, 2010, 22:26:38 »
..eledio vidim da si si dao truda no koj je bit ove rasprave ako ce sve ostat po starom , opet  mastamo, dajemo neke prijeldoge ( koj nisu nimalo losi dapace ..) ,ali cemu sve to kad opet ostaje medju nama .Ako vec postoje ljudi poput tebe ili ROYALA koj imaju iskustva ili dobre ideje zasto to ne predlozit Rogulicu i njegovom timu??ok, sad ce se vjerojatno netko pametan javit i reci da su to vec pokusali ..pa pokusajmo ponovno ,ako neide probat se pozalit medima tipa moto puls (koj je vec ove godine imao clanak od HMS ,inace radi se od broju  105 32 do 35 stranice.) i slicnom casopisima. Uostalom nebi bilo lose da se prvo medjustobno dogovorimo sta bi zeljeli i nac neki kompromis jer ovako dalje neide  :angry7:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Prva utrka PH 8/9.5.2010 Pula(možda i posljednja)
« Odgovori #37 : 13 Svibanj, 2010, 22:30:06 »
Tu si dosta u pravu,

u biti ja nikad necu okrenuti ledja, niti cu se naljutiti na necija misljenja ili komentare ,
nazalost vjerovao ti meni ili ne, preopterecen sam obvezama, i ne stignem ni da ocu,

ako me tko bude trazio bilo kakvu pomoc tu sam..

i svakako, vama forumasima, vozacima, ako treba kakva pomoc, kontakt ili nesto trece, takodjer, samo se javite  :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: Prva utrka PH 8/9.5.2010 Pula(možda i posljednja)
« Odgovori #38 : 13 Svibanj, 2010, 22:44:14 »
Tu si dosta u pravu,

u biti ja nikad necu okrenuti ledja, niti cu se naljutiti na necija misljenja ili komentare ,
nazalost vjerovao ti meni ili ne, preopterecen sam obvezama, i ne stignem ni da ocu,

ako me tko bude trazio bilo kakvu pomoc tu sam..

i svakako, vama forumasima, vozacima, ako treba kakva pomoc, kontakt ili nesto trece, takodjer, samo se javite  :icon_thumright:

Shvacam da imas privatan zivot i da vjerovatno nestignes se bavit jos i time.  :dontknow:

No evo ja cu se ponudit i ako bude jos tko zainteresiran da se slozi pismo rogulicu i da se vidi sta se moze ucinit ,jer vjerujte mi moze se dosta ucinit no bitno je da ostanemo slozni jer "djabe " se mi onda trudili ako ostatak foruma nije zainteresiran

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: Prva utrka PH 8/9.5.2010 Pula(možda i posljednja)
« Odgovori #39 : 13 Svibanj, 2010, 23:40:07 »
evo ulecem u raspravu kao padobranac. zanima me samo dali se moze osnovati neka organizacija izvan HMS-a da se pokrenu natjecanja u skuter utrkama?

a ovo za pisma rogulicu i to,sam sam se uvjerio kakvo je covjek g#vn%,da vece nisam u zivotu upoznao..eto toliko o njemu i njegovoj organizaciji
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9