Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: TGB 303 R kit od 70 cc ???  (Posjeta: 1133 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mmaljur

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
TGB 303 R kit od 70 cc ???
« : 09 Kolovoz, 2007, 19:35:45 »
Imam novi TGB 303 R i htjeo bih staviti kit od 70 cc. Da li netko zna koji kit mi odgovara, koji proizvođać i gdje ga ima za kupiti ??????

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: TGB 303 R kit od 70 cc ???
« Odgovori #1 : 09 Kolovoz, 2007, 20:07:04 »
Slusaj,prvo probaj skuzit kakvu masinu ima gore...ja mislim da je to kopija morinija(suzuki masina)...ako je ista masina kao na TGB R50X 50,onda imas dosta kiteva za njega,pogledaj na www.scooter-attack.com ...tvoj skut je zracno hladjenje?
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline mmaljur

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: TGB 303 R kit od 70 cc ???
« Odgovori #2 : 11 Kolovoz, 2007, 11:10:11 »
Je prijatelju, zračno hladjenje, i drugi ljudi kažu da je u pitanju morini, slao sam i njima mail, ali seronje ne odgovaraju. Prvi put ćujem za suzuki, tj. znam za suzuki naravno, ali ne, da i oni imaju morini mašine, to si želio reći, zar ne ???

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: TGB 303 R kit od 70 cc ???
« Odgovori #3 : 11 Kolovoz, 2007, 12:01:39 »
imas franco morini i morini masina, a ta morini masina(bez franco) je suzukijeva prerada F. morinija, al znam da ima samo sa vodenim hlađenjem, za zracno nisam siguran

kao recimo kod mene na sr-u, isto tako na suzuki katani i sl...

...nadam se da sam dobro ovo napisao
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...