Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: cijene servisa  (Posjeta: 1812 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
cijene servisa
« : 21 Kolovoz, 2006, 11:02:55 »
evo ovdje bi mogli rec cijene servisa za skutere, 1. servis, 2. 3. itd...
ja sam se bas informirao, radi se o mom XORu.. 1. servis u gigantu je 350kn!  :o  :angry7:
u drugom servisu je 250kn... velike razlike, a i tih 250 je puno za servis na kojem se zapravo nista i ne radi  :dontknow:

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: cijene servisa
« Odgovori #1 : 21 Kolovoz, 2006, 11:20:03 »
Kako vozim Vespu vezan sam za Piaggio servise. Oni imaju dosta ujednačene cijene. Nema većih variranja koja bi ovisila o pojedinom serviseru.
Inače za moju makinettu servisi se svode na promjenu ulja u mjenjaču i promjenu svječice.
Ono zbog čega ja prakticiram odlaske na servis je podmazivanje sajli mjenjača i kvačila, što im uvelike povećava trajnost.
Inače je ona toliko jednostavna da gotovo sve možeš sam, ali ja tako imam razlog više za skoknut do Karlovca, gdje je sada servisiram.
Inače na vespi je prvi servis na 1000 km, drugi na 5000 km, i ostali na svakih 5000 km.
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: cijene servisa
« Odgovori #2 : 21 Kolovoz, 2006, 13:38:09 »
meni ce ovo bit prvi i zadnji servis. ove jednostavnije stvari znam i sam promjenit tako da cu kemijat.
a ima i servisa koji opcenito servisiraju skutere neovisno o kojoj se marki radi, treba samo znat.  :toothy11:

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: cijene servisa
« Odgovori #3 : 21 Kolovoz, 2006, 16:49:15 »
već sam negdje napisao al eto...za mog baotiana prvi servis 100,00 kn....drugi je navodno isto toliko samo na 1,000 km...pa na 3,000 pa svake 3.

nemam još baš puno iskustva s tim servisima al svakako kad ih skupim javim :toothy12:

ushirlo

  • Gost
  • Tržnica : (0)
Odg: cijene servisa
« Odgovori #4 : 21 Kolovoz, 2006, 16:51:43 »
već sam negdje napisao al eto...za mog baotiana prvi servis 100,00 kn....drugi je navodno isto toliko samo na 1,000 km...pa na 3,000 pa svake 3.

nemam još baš puno iskustva s tim servisima al svakako kad ih skupim javim :toothy12:
kako imaš baotiana........ vjerojatno ćeš iskustva brzo skupit..............

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: cijene servisa
« Odgovori #5 : 21 Kolovoz, 2006, 17:35:04 »
 :toothy10: to bi volio?!  :nono:

« Zadnja izmjena: 21 Kolovoz, 2006, 20:41:04 enigma »

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: cijene servisa
« Odgovori #6 : 24 Kolovoz, 2006, 02:35:40 »
prica bez veze... mozda je ljubomoran na tvog baotiana... kupio je znatno skuplji skuter koji u praksi nije niš bolji i kvalitetniji od Tvojeg pa se sad pravi pametan.  :binkybaby:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline frozen_zg

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: još ništa....
Odg: cijene servisa
« Odgovori #7 : 19 Svibanj, 2008, 22:07:04 »
koliko je za lunu vision 2 u beta-moto? prvi, drugi, treci itd....