Tehnički kutak > Tuning skutera

Ugradanja agregata

(1/3) > >>

Mr J:
Neznam je li tko probao ugraditi na skuter od 50 ccm agregat od nekog drugog skutera iste kubikaze?
Te ima li nekih agregata da pasu na vise modela i marki skutera?

(Stavljanje drugog agregata me cisto zanima radi dijelova)

Doomsday:
Sve se meni čini kako si se zaletija i kupija nešto šta te puno sad zajebaje... U lipu si kašetu brokava upa...  :laughing7:

Ma neznan šta ja tebi to govorin ka da san ja nešto bolji, i ja san kupija kineza, novoga, i ko zna, možda se za koji dan raspadne ispod mene...  :toothy3:

P.S. sorry modovi i admini na OT, nisan se moga suzdržat...  :binkybaby:

marconi:

--- Citat: Mr J - 20 Kolovoz, 2006, 11:42:52 ---Neznam je li tko probao ugraditi na skuter od 50 ccm agregat od nekog drugog skutera iste kubikaze?
Te ima li nekih agregata da pasu na vise modela i marki skutera?

(Stavljanje drugog agregata me cisto zanima radi dijelova)

--- Kraj citata ---

naravno da se može kemijat s mašinama,al obično se stavlja na runnera i nrg-a 50 mašina od sp180..ostalo teško da se može...ustvari može se,al onda skut izgleda ko da je iz mad maxa izaša..

i rijetko ko stavlja drugu mašinu iste kubikaže,jer ako se već kreneš zajebavat s tim cilj ti je i da povećaš perfomanse motora...

Mr J:

naravno da se može kemijat s mašinama,al obično se stavlja na runnera i nrg-a 50 mašina od sp180..ostalo teško da se može...ustvari može se,al onda skut izgleda ko da je iz mad maxa izaša..
i rijetko ko stavlja drugu mašinu iste kubikaže,jer ako se već kreneš zajebavat s tim cilj ti je i da povećaš perfomanse motora...
[/quote]
Kao sto sam rekao, treba mi radi dijelova... Kupio sam Italjet formulu 50 L.C. i za sada je sve super, skuter je stajao u garazi, masina je super, sve je 5 za sada! Ali sam se raspitivao za dijelove i servis tog skutera te su mi rekli da ta firma vise ne postoji i da nema dijelova za njega, to je franco morini masina i neznam koji bi mi dijelovi odgovarali ako mi nesto ode...
Pa bih jednom kada ode stavio neku masinu za koju cu imati osigurane dijelove...
Performanse su mi i ovako dovoljne, ne treba mi nista ni brze ni startnije...
(sve je serijala, po satu potegne 90km/h a sa 2 osobe na njemu cca. 200kg ide isto samo mrvicu slabije ubrzava)

Mr J:

--- Citat: Doomsday - 20 Kolovoz, 2006, 11:48:12 ---Sve se meni čini kako si se zaletija i kupija nešto šta te puno sad zajebaje... U lipu si kašetu brokava upa...  :laughing7:

Ma neznan šta ja tebi to govorin ka da san ja nešto bolji, i ja san kupija kineza, novoga, i ko zna, možda se za koji dan raspadne ispod mene...  :toothy3:

P.S. sorry modovi i admini na OT, nisan se moga suzdržat...  :binkybaby:

--- Kraj citata ---

Ma nije... kupio sam nesto za sto ne mogu naci dijelove :-)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju