Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: biseri..  (Posjeta: 1976 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
biseri..
« : 05 Kolovoz, 2007, 20:30:57 »
    *  Čiro: "Srbija i Crna Gora sad više nema što izgubiti, pa bi trebali izaći iz svoje već tradicionalne zatvorene formacije i početi igrati kako im nalaže tradicija."

    * Gojko Andrijaševic: "Klinsman je jedini koji je osvojio SP i kao igrač i kao fudbaler."

    * Drago Čosić: "Schweinsteiger i Lahm su dvije mlade dame....ovaj dvije mlade nade njemačkog nogometa."

    * Ivica Blažicko: "Sutra u 15 sati ćete uživati u utakmici između Srbije i Crne Gore."

    * Božo Sušec (faul na Srni):"I to mora biti prekršaj. Ako nije prekršaj, onda je faul."

    * Bogdan: "Evo sad Poljaci pokušavaju zadržati loptu da vrijeme sporije teče."

    * Čiro: "6-0 je veliki rezultat ali to se još da izdržati ali 7-0 je posebna blamaža".

    * Čiro (SCG - Argentina): "Ovaj sudac je papak. Pravi papak! On tu nikad nebi sudio da nije Talijan!"
      Vela: "Evo, dati ćemo sada gospodinu Čiri jedan perec, da se zabavi i da ne misli više na suđenje."
      Čiro: "I bolje da jedem perec! Ionako nemam ništa dobroga reći o sucu! ...(pauza)... PAPAK!!"

    * Igor Štimac: "Viduka voli osjetiti protivnika iza svojih leđa, voli ga držati rukom, takvu igru on voli."

    * Vela: "Tko je više seksi, Ballack ili Beckham?"
      Bogdan: "Još uvijek gledam ljepši spol..."
      Vela: "Dobro je, dobro si se izvukao..."

    * Bogdan: "Nedved ima obje noge."
      Vela se nadovezuje : "...a ostali igrači nemaju obje noge?"
      Bogdan: "Ma to je onako nogometno, znači da mu je jedna noga jača."
      Vela: "Je, inače bi to bila nekakva paraolimpijada."
      Bogdan: "Da."
      Vela: "Da."

    * Mila Horvat: "A jeste mi ga uvalili za prvi put?"

    * S. Sušec: "Loše se piše Trinidadu, a bogami i Tobagu."

    * Cico Kranjčar o rezultatu utakmice: "Mogu reći da je i Australija zaslužna što nismo zadržali vodstvo."

    * Goran Marić: "Japanski sudac je bio solidan, ali ništa posebno... rekli bi da je puno zujao, a malo meda dao..."

    * Slovenski komentator: "Sada kada je ova lopta prošla ovako blizu, golman može izdahnuti."

    * Bogdan : "Da, da....kad padne gol u ranoj fazi utakmice, onda postoji mogućnost da vidimo još golova."

    * Bogdan: "Ovo je teže pogoditi nego promašiti."
      Vela (zbunjeno): "Misliš...obrnuto...teže je promašiti nego pogoditi?"
      Bogdan: "E to, to! To sam htio reći! Al dobro je da nas je dva. Jedan zna pisati, drugi čitati."
      Vela: "Pratim ja tebe."

    * Štimac se dere: "Linijski sudac je svirao prekršaj!!"

    * Božo Sušec: "I ovo je dokaz da Van Basten ne provodi nikakvu rasističku politiku. Imaju čak jednog crnca u momčadi."

    * Bogdan: "Sad bih ja još nešto rekao, ali neću."
      Vela: "Da, nemoj!"

    * Štimac: "Ja ne znam je li bolje da Babić dobije loptu ili da je ne dobije..."

    * Balog (tekma Iran - Meksiko): "Irancima je lijepo ovdje u Meksiku."

    * Čiro za vrijeme 1. poluvremena Švedska - Engleska kaže za Kallstroma: "On je toliko lijevak, da desnu nogu koristi samo pri ulasku u autobus."

    * Vela: "Riquelme je pucao izravno, nije bilo daleko..."
      Bogdan: "...da je gol malo viši..."
      Vela: "...onda bi bio za ragbi!
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: biseri..
« Odgovori #1 : 06 Kolovoz, 2007, 09:27:00 »
:rofll:  :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing6: :laughing6: :laughing6:
Who's looking for punishment ??

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: biseri..
« Odgovori #2 : 06 Kolovoz, 2007, 12:46:57 »
super tema, al nesmijem se glasno smijati na poslu  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :icon_thumright: