Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Jos jedna moja FIX ideja-LOL  (Posjeta: 4283 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Jos jedna moja FIX ideja-LOL
« : 04 Kolovoz, 2007, 23:12:54 »
Ljudi evo zanima me ovako cisto okvirno dal bi se moglo sljedeče :  :icon_biggrin: . Stavit na baotiana cjelu termogrupu bez da radilicu mjenjam od nekog 2t motora. 50 ccm ili neki kit 2t 70ccm.  jel bi se to uopče moglo i ako bi se moglo dal se mora radilica mjenjat. Ja mislim da bi se moglo ako je usis direktno na cilindar....

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Jos jedna moja FIX ideja-LOL
« Odgovori #1 : 04 Kolovoz, 2007, 23:20:41 »
trebo bi cijelu masinu sa blokovima pripasat od nekog drugog motora, i pitanje je kolko bi nosaci na baotianu izdrzali lol  :laughing11: :laughing11:
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Jos jedna moja FIX ideja-LOL
« Odgovori #2 : 04 Kolovoz, 2007, 23:30:24 »
Nembre bautian izdrzati snagu orginalne masine kamoli nekog 2T.Vidio sam ja kako pucaju na pola tako da na taj motor nebi sjeo da mi neko plati.Sigurnost = -103
Under construction...

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Jos jedna moja FIX ideja-LOL
« Odgovori #3 : 04 Kolovoz, 2007, 23:40:36 »
napomenimo da je moj puno puno izdržljiviji i kvalitetniji od ostalih. Vjerujte mi i ja sam se nagledo svega i svacega sa baotianima. lol  :toothy12: ali mojem nikad nista.. Zasto bi moro blok mjenjat. Mozda da nedem neki cilindar koji odma na sebi ima usis.... Inace moj frend je stavio na baotiana 2t masinu al ja ne mislim stavljat cjelu masinu nego samo termogrupu i jos neke sitnice ako treba....

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Jos jedna moja FIX ideja-LOL
« Odgovori #4 : 04 Kolovoz, 2007, 23:44:26 »
napomenimo da je moj puno puno izdržljiviji i kvalitetniji od ostalih. Vjerujte mi i ja sam se nagledo svega i svacega sa baotianima. lol  :toothy12: ali mojem nikad nista.. Zasto bi moro blok mjenjat. Mozda da nedem neki cilindar koji odma na sebi ima usis.... Inace moj frend je stavio na baotiana 2t masinu al ja ne mislim stavljat cjelu masinu nego samo termogrupu i jos neke sitnice ako treba....

lol onda bi ja vozio vxr-a i kad mi prdne nabijem gore klip i cinidar od sp-a i imam sp 180.

eeee ne ide to tako kako ti mislis.  :toothy3:
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Jos jedna moja FIX ideja-LOL
« Odgovori #5 : 04 Kolovoz, 2007, 23:50:34 »
pa daj objasni kak bi ti to napravio????
na blok baotiana stavit 2t!  a blok od 4t!

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Jos jedna moja FIX ideja-LOL
« Odgovori #6 : 05 Kolovoz, 2007, 00:14:14 »
pa neznam zato pitam vas  :icon_biggrin: . Šta je sve drugačije u bloku od 4t ? Ima carter i radilica je drugaćija... Ja mislim da je to možda moguče. Al ako vi majstori kažete da nije onda vjerojatno nije. ja nisam čuo da je ikad iko to napravio pa je valjda nemoguče...

Offline hellboy_90

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
  • 100-ti ?lan!!!!!!!;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp RST
Odg: Jos jedna moja FIX ideja-LOL
« Odgovori #7 : 05 Kolovoz, 2007, 00:34:27 »
ja sam imao skuter koji je ISTI kao baotian, zvao se quinqui i bio je 2t! znači može da ide 2t, samo kako i šta...  :dontknow:

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Jos jedna moja FIX ideja-LOL
« Odgovori #8 : 05 Kolovoz, 2007, 00:36:49 »
ja sam imao skuter koji je ISTI kao baotian, zvao se quinqui i bio je 2t! znači može da ide 2t, samo kako i šta...  :dontknow:

pa moze ici 2t gore al ne to kako bi on htio on je mislio samo termo grupu roknit gore, al to ne moze tako.

nego bi onda trebo uzet cijelu 2t masinu s blokovima i nekako skemijat gore na baotiana.

a taj quinqi sto si imo je 2t al ide koda ima 20ccm a ne 50ccm. lol  :laughing6: :laughing6:
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Jos jedna moja FIX ideja-LOL
« Odgovori #9 : 05 Kolovoz, 2007, 09:13:43 »
Ili kompletna masina ili nista...

Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Jos jedna moja FIX ideja-LOL
« Odgovori #10 : 05 Kolovoz, 2007, 09:46:56 »
Koji lik...cilindar od 4T nema rupe po sebi kao 2T...na 4T je vaznija glava nego cilindar za performanse,tako i kad bi ti i stavio nekako gore cilindar npr. 2fast4race nebi ti isao nista...ma uglavnom,ne moze se i tocka.
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Jos jedna moja FIX ideja-LOL
« Odgovori #11 : 05 Kolovoz, 2007, 11:36:56 »
ok onda samo da vas pitam još nešto ne baš vezano za to kad sam več otvorio temu a niste procitali na 4t kit pomoč. Ukratko motor super ubrzava do 60 bez zastoja i onda stane i jedva ubrzava pa se uguši na 1 sek vrati na 58 dode do 60 i oped tako . I tako u nedogled . ko da sam na sekundu okreno ključ da ga ugasim i upalim... Detaljnije na temi 4t kit pomoč i svječica.. Uglanom preklinjem vas za pomoč  :help:  :help:  :help: ...Šta bi to moglo bit...

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Jos jedna moja FIX ideja-LOL
« Odgovori #12 : 05 Kolovoz, 2007, 12:11:10 »
Neznam koji bi cilindar pasal na to kinesko smece
Trgo - Prijevoz RT

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Jos jedna moja FIX ideja-LOL
« Odgovori #13 : 05 Kolovoz, 2007, 12:15:30 »
1. nisam bas postavio pitanje dal je smece . Drugo motor nije smece sigurno se manje kvari od tih talijana. 3 . to smo vec rjesili da se nemoze sad sam postavio drugo pitanje.

Offline hellboy_90

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
  • 100-ti ?lan!!!!!!!;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp RST
Odg: Jos jedna moja FIX ideja-LOL
« Odgovori #14 : 05 Kolovoz, 2007, 12:18:36 »
1. nisam bas postavio pitanje dal je smece . Drugo motor nije smece sigurno se manje kvari od tih talijana. 3 . to smo vec rjesili da se nemoze sad sam postavio drugo pitanje.

1. nema potrebe postavljati pitanje
2. toliko o tome koliko si ti vozi nekog italijana
3. za to imaš drugu temu (mada, kad bolje razmislim, i ovo može da ide u toj temi, jer je i to FIX ideja...)

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Jos jedna moja FIX ideja-LOL
« Odgovori #15 : 05 Kolovoz, 2007, 12:41:15 »
na vozo sam se ja dosta tralijana. a pod 3. nije nikakva ideja nego pitanje zasto se gusi. Toliko o tome sta si procito. I ne kazem da su talijani smece. Al pogle razliku u cjenama a isto traju. Pa lol.

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Jos jedna moja FIX ideja-LOL
« Odgovori #16 : 05 Kolovoz, 2007, 14:38:00 »
Kolko vidim izgleda da imas neku el.blokadu okretaja...
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Jos jedna moja FIX ideja-LOL
« Odgovori #17 : 05 Kolovoz, 2007, 16:14:44 »
ne ne nije sve blokade su poskidane vec odavno. Kazem vam malo prckam po gljivi znaci malo ju nakrivim pa dobro ide pa se pomakne sama malo pa se gusi i tako. A inace svjecica je dosta crne boje. Dal treba stelat karb? znaci dal treba mozda manje benzina a vise zraka? onaj saraf malo uljevo?  :icon_biggrin:  :help:

Offline PitBull Aerox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 478
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje, BiH
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: zaribao...
Odg: Jos jedna moja FIX ideja-LOL
« Odgovori #18 : 05 Kolovoz, 2007, 18:16:12 »
1.ta kada, taj baotijan je smeće da nemože bit veće, bolje da si sebi kupio posteno biciklo
2.kinez i talijan nikad nece biti isti NIKAD!!! na to smeće su nabacani najjeftiniji djelovi, de po cemu je kina poznata?! PO JEFTINOM SMEĆU, to odvezi na neko smeće gdje mu je i mjesto LOL
3.svjecica ti je crna i pitas da li trebas stelat?!?! ma neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee   :frajer:

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Jos jedna moja FIX ideja-LOL
« Odgovori #19 : 05 Kolovoz, 2007, 19:05:47 »
Pa kad se jos nisi vozil na pravom motoru osim na smecu i sad se frajer upusta u "seljo tuning"  :binkybaby:  :binkybaby:
Trgo - Prijevoz RT