Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Moji motori  (Posjeta: 828608 )

0 Članova i 12 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Moj Z750
« Odgovori #640 : 03 Travanj, 2012, 17:36:22 »
Jedino kaj bi kao i neki dečki da riješiš zadnji kraj

Mislis na izgled zbog zadnjeg blatobrana?
To me uopce ne dira jer ga ne vidim dok se vozim.  ;D
A znam i preko granice potegnut (prema zapadu) pa ne zelim probleme. A bogami koliko vidim, i po ZG je hajka na motoriste ovih dana - kaznjavaju i provlacenje kroz kolone dok auti stoje zbog crvenog semafora. Prije to murija nikad nije kaznjavala, al blagajna je prazna pa....

Motor (izgledom) ostaje potpuno serijski

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Moj Z750
« Odgovori #641 : 03 Travanj, 2012, 17:40:16 »
Mislis na izgled zbog zadnjeg blatobrana?
To me uopce ne dira jer ga ne vidim dok se vozim.  ;D
A znam i preko granice potegnut (prema zapadu) pa ne zelim probleme. A bogami koliko vidim, i po ZG je hajka na motoriste ovih dana - kaznjavaju i provlacenje kroz kolone dok auti stoje zbog crvenog semafora. Prije to murija nikad nije kaznjavala, al blagajna je prazna pa....

Motor (izgledom) ostaje potpuno serijski
Di si to videl?
Treba širom oči otvorit i pripazit znači,uskoro će i tlak u gumama mjerit i kažnjavat ak nije na razini propisanog

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Moj Z750
« Odgovori #642 : 03 Travanj, 2012, 17:42:13 »
Di si to videl?
Treba širom oči otvorit i pripazit znači,uskoro će i tlak u gumama mjerit i kažnjavat ak nije na razini propisanog

Procitao na motori.hr.
I to murjak na motoru u civilki (crni Kawasaki GTR1400). Samo preteko i upalio plava titrajuca svjetla i kaznio.
Cak su i multanove podesili da snimaju vozila koja prekorace brzinu odozada, a ne kao do sada sprijeda. Sad i oni s 2 kotaca moraju pazit na to

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj Z750
« Odgovori #643 : 03 Travanj, 2012, 17:43:35 »
ma sad i kak imaju ove nove odore više izgledaju ko mehaničari neg murijaci..
a da bu zaustavljanja, bude.. čim je državna blagajna pri dnu, murija ide na ceste.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Moj Z750
« Odgovori #644 : 08 Travanj, 2012, 22:09:46 »
tema čista a sad dalje bez spama

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Moj Z750
« Odgovori #645 : 07 Svibanj, 2012, 17:38:58 »
UPDATE:


Kupio danas (2400kn) novi Leo Vince LV-ONE spuh. Identican je oblikom i dimenzijama (kao i snagom i zvukom) Leo Vince Factory-u koji kosta 4500kn.
Dosta dublji zvuk od GP Style kojeg sam prije imao (i prodao zbog prevelike buke od nekih 1-2 db). Ovaj je na uho tisi i mislim da je 2-3db ispod zakonskog limita, ali to ce mi sa profi fonometrom jedan poznanik izmjerit ovih dana.
Snaga i moment su (po testovima) u samom vrhu aftermarket spuhova. Dobitak u odnosu na serijski je zapravo mali (kao i kod drugih spuhova). Nekih 2 konja u spici, ali ono sto je lijepo je da pegla rupu koju (iako se zapravo ne osjeti) serijski spuh ima izmedju 4 i 6 tisuca okr.

Ono sto sam htio je Akrapovic, ali 4900kn koliko za gotovinu kosta - nemam i nedam.


Sad cekam sutrasnji dan da se provozam (trebalo bi bit suho).

[privitak je izbrisao admin, stariji od 4godine]
« Zadnja izmjena: 07 Svibanj, 2012, 17:40:30 3alfa3 »

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: Moj Z750
« Odgovori #646 : 07 Svibanj, 2012, 17:42:26 »
Puno,puno puno ljepsi nego prijasnji.  :notworthy:
neznam kako se cuje ali na oko izgleda ok.



Akrapovic je mast hev!!!
 ;D
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Moj Z750
« Odgovori #647 : 07 Svibanj, 2012, 17:58:23 »
Akrapovic je mast hev!!!
 ;D

Daj pare i odma kupujem  ;D

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Moj Z750
« Odgovori #648 : 07 Svibanj, 2012, 18:06:56 »
UPDATE:


Kupio danas (2400kn) novi Leo Vince LV-ONE spuh. Identican je oblikom i dimenzijama (kao i snagom i zvukom) Leo Vince Factory-u koji kosta 4500kn.
Dosta dublji zvuk od GP Style kojeg sam prije imao (i prodao zbog prevelike buke od nekih 1-2 db). Ovaj je na uho tisi i mislim da je 2-3db ispod zakonskog limita, ali to ce mi sa profi fonometrom jedan poznanik izmjerit ovih dana.
Snaga i moment su (po testovima) u samom vrhu aftermarket spuhova. Dobitak u odnosu na serijski je zapravo mali (kao i kod drugih spuhova). Nekih 2 konja u spici, ali ono sto je lijepo je da pegla rupu koju (iako se zapravo ne osjeti) serijski spuh ima izmedju 4 i 6 tisuca okr.

Ono sto sam htio je Akrapovic, ali 4900kn koliko za gotovinu kosta - nemam i nedam.


Sad cekam sutrasnji dan da se provozam (trebalo bi bit suho).

Isti takav mi ima bratić koji je nedavno kupil Z750, samo je kod njega cijeli top karbonski, i mogu reći da je puno ljepši od ovoga...sad se vidi...

P.S imaš ti možda onaj gadget koji ti pokaziva u kojoj si brzini? Ja sad baš narućujem Gipro za njegov Z750...si čul kaj o njemu, je dobar? Gledali smo i Z750 čak i ima original đek za taj pokazivać samo serijski ne dolazi ura s time...
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Moj Z750
« Odgovori #649 : 07 Svibanj, 2012, 18:08:49 »
Isti takav mi ima bratić koji je nedavno kupil Z750, samo je kod njega cijeli top karbonski, i mogu reći da je puno ljepši od ovoga...sad se vidi...

I meni je taj ljepsi, al ovaj je jeftiniji, a ne vidim ga dok se vozim  :toothy12:
Isto tako, ne znam sa sigurnoscu, al mislim da je njemu plast od karbona, a ne samo kao finish, a to znaci da je fizicki slabiji i da se lakse ostecuje

P.S imaš ti možda onaj gadget koji ti pokaziva u kojoj si brzini? Ja sad baš narućujem Gipro za njegov Z750...si čul kaj o njemu, je dobar? Gledali smo i Z750 čak i ima original đek za taj pokazivać samo serijski ne dolazi ura s time...

Nemam. Nekako sam naviko da brojim u sebi brzine i sad kad i ne brojim, skoro nikad se ne zabunim  ;D
Citao sam o tom Gipro uredjaju... Na Z750 radi savrseno i brzo.
« Zadnja izmjena: 07 Svibanj, 2012, 18:10:39 3alfa3 »

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Moj Z750
« Odgovori #650 : 07 Svibanj, 2012, 18:14:23 »
Odlično zgleda spuh,baš mu paše  :icon_thumright:
Čini mi se da je kraći od onog lea kaj je bil prije na njemu,a to mi se baš sviđa.

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: Moj Z750
« Odgovori #651 : 07 Svibanj, 2012, 18:18:31 »
Lijepo,lijepo samo nemoj i ovoga prodati :D

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Moj Z750
« Odgovori #652 : 07 Svibanj, 2012, 18:30:50 »
I meni je taj ljepsi, al ovaj je jeftiniji, a ne vidim ga dok se vozim  :toothy12:
Isto tako, ne znam sa sigurnoscu, al mislim da je njemu plast od karbona, a ne samo kao finish, a to znaci da je fizicki slabiji i da se lakse ostecuje

Nemam. Nekako sam naviko da brojim u sebi brzine i sad kad i ne brojim, skoro nikad se ne zabunim  ;D
Citao sam o tom Gipro uredjaju... Na Z750 radi savrseno i brzo.

Da plašt je od karbona...a dobro zasad je čitav...a i ne djeluje tolko slab, a ak padneš svaki će se poderat.

A da, bumo vidli, pa ti javim kak dela ak si buš ti htel kupiti, imaju ti ga u Sloveniji :icon_thumright: Pa sad dok još vračaju porez navali  ;D
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj Z750
« Odgovori #653 : 07 Svibanj, 2012, 18:59:49 »
čisto sumnjam da bu išel u sloveniju kupiti karbonskoga ak je jučer kupil ovoga..
pa nema on 15 ljet :laughing7:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj Z750
« Odgovori #654 : 07 Svibanj, 2012, 19:20:06 »
čisto sumnjam da bu išel u sloveniju kupiti karbonskoga ak je jučer kupil ovoga..
pa nema on 15 ljet :laughing7:

govori mu za gipro

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj Z750
« Odgovori #655 : 07 Svibanj, 2012, 19:23:19 »
da, onda se to tak quota..

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Moj Z750
« Odgovori #656 : 07 Svibanj, 2012, 19:31:47 »
A da, bumo vidli, pa ti javim kak dela ak si buš ti htel kupiti, imaju ti ga u Sloveniji :icon_thumright: Pa sad dok još vračaju porez navali  ;D


Vidio sam par filmica na youtubeu i radi odlicno. Al meni ne treba

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Moj Z750
« Odgovori #657 : 07 Svibanj, 2012, 19:32:23 »
Lijepo,lijepo samo nemoj i ovoga prodati :D

Danas sam ga kupio, a na prodaju je odma ak je ponuda OK (to znaci 2500kn i vise)  :icon_biggrin:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Moj Z750
« Odgovori #658 : 07 Svibanj, 2012, 19:33:44 »
Odlično zgleda spuh,baš mu paše  :icon_thumright:
Čini mi se da je kraći od onog lea kaj je bil prije na njemu,a to mi se baš sviđa.

Evo pa gledaj  ;D

[privitak je izbrisao admin, stariji od 4godine]

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Moj Z750
« Odgovori #659 : 07 Svibanj, 2012, 19:38:12 »
Evo pa gledaj  ;D
aaa koji za#eb  ;D
Zeznulo me to kaj ovaj stari izgleda ko cijev,pa mi se automatski činilo da je i duži,al sad vidim da nije.