Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Moji motori  (Posjeta: 828549 )

0 Članova i 12 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Moj Z750
« Odgovori #160 : 17 Kolovoz, 2010, 20:37:25 »
Meni sam nije jasno kak vi mislite da bu murjak znao kak zgleda orginal nosač za određen skuter/motor? Možda sam ja naivan, al čini mi se da u zagrebu policija ima pametnijeg posla od gledanja ko ima kakav nosač na motoru. Vozim se sa tablicom pod repom 2 godine, jednom mi je lik došao čim sam sparkao, tražio me vozacku i prometnu (jer nije vidio tablicu) ja tablicu spustio da se vidi i on rekao ok. Drugi put me zaustavila vojna policija u civilu na semaforu i to su bili neki kvartovski dečki... mislim da se ovaj išao kurčit frendu kak je on moćan, traži me vozacku i prometnu ovo ono, al s vremenom je i sam skuzio kak je u stvari debilno da me jebe zbog tablice...

U svakom slučaju mislim da je pomoglo i to što sam ja kulturno pričao s njima, spustio tablicu dole i pravio se blesav kao da neznam da je to neki prekršaj (ono vidio sam da drugi motori tak imaju...lal).

Probaj tako uci u SLO pa vidi kako ce te maltretirati njihova policija

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Moj Z750
« Odgovori #161 : 17 Kolovoz, 2010, 20:44:16 »
Probaj tako uci u SLO pa vidi kako ce te maltretirati njihova policija

Znam da si ti napisao da ideš van zemlje, al ja sam pisao samo za zg. Bzvz ti radimo OT u temi, možeš to izbrisat il prebacit negdje di su propisi il nešto.

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: Moj Z750
« Odgovori #162 : 20 Kolovoz, 2010, 21:07:54 »
ti se stvarno zamaras sa takvim zakonima?, ja bi skinio sroz tablicu , kada pandur mase sa lizalom ti samo prodjes normalno, nemas zasto stajat vjeruj, jer slabo koji ce se policajac uopce upustat u potjeru za motoristom,posebno ako vide da je neki bjesniji motor, bas sam bio pricao sa nekim policajcima o tome i svaki mi je bio rekao da su pre malo placeni da bi riskirali svoju glavu da love budale koje ce se same ubit prije ili kasnije, skidaj sve sta ti smeta i stavljaj sta god tebi pase, nemogu ti nista na cesti...

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Moj Z750
« Odgovori #163 : 20 Kolovoz, 2010, 21:32:49 »
ti se stvarno zamaras sa takvim zakonima?, ja bi skinio sroz tablicu , kada pandur mase sa lizalom ti samo prodjes normalno, nemas zasto stajat vjeruj, jer slabo koji ce se policajac uopce upustat u potjeru za motoristom,posebno ako vide da je neki bjesniji motor, bas sam bio pricao sa nekim policajcima o tome i svaki mi je bio rekao da su pre malo placeni da bi riskirali svoju glavu da love budale koje ce se same ubit prije ili kasnije, skidaj sve sta ti smeta i stavljaj sta god tebi pase, nemogu ti nista na cesti...

Ja sam normalan, pa takve stvari ne dolaze u obzir

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: Moj Z750
« Odgovori #164 : 20 Kolovoz, 2010, 21:43:06 »
slazem se i s tim... sve ovisi koliko si skuliran dok vozis... iako znam i dosta ljudi koje jednostavno to sa vremenom toliko ponese da polude... vidit cemo kako ce vrijeme djelovat na tebe...  :icon_thumright:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Moj Z750
« Odgovori #165 : 20 Kolovoz, 2010, 21:44:41 »
vidit cemo kako ce vrijeme djelovat na tebe...  :icon_thumright:


Ja vec imam toliko godina da vrijeme ne djeluje na mene nego ja na vrijeme  ;D

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: Moj Z750
« Odgovori #166 : 20 Kolovoz, 2010, 21:53:15 »
nesto kao Chuck Norris  :laughing7:  :laughing7:  :laughing7:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Moj Z750
« Odgovori #167 : 20 Kolovoz, 2010, 21:55:26 »
nesto kao Chuck Norris  :laughing7:  :laughing7:  :laughing7:

Sve sto zna, od mene je naucio

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: Moj Z750
« Odgovori #168 : 20 Kolovoz, 2010, 21:56:30 »
pokojni jozo je isto to govorio....

Offline vx

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 819
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj Z750
« Odgovori #169 : 21 Kolovoz, 2010, 20:29:15 »
Probaj tako uci u SLO pa vidi kako ce te maltretirati njihova policija

nije mi jasno da moraš dječacima objašnjavati kako i zašto.kad on kupi motor nek skida tablicu itd....  :redface:

a tablicu ili je drži na serijskom nosaču ili je skroz skini skupa s žmigavcima,sve ostalo je fuš.

izbor auspuha mi nije po volji...mislim da mivv najbolje stoji na zecu
Tjesim svinje prije klanja! Informacije na tel. +38763518514

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Moj Z750
« Odgovori #170 : 21 Kolovoz, 2010, 21:49:09 »
nije mi jasno da moraš dječacima objašnjavati kako i zašto.kad on kupi motor nek skida tablicu itd....  :redface:

a tablicu ili je drži na serijskom nosaču ili je skroz skini skupa s žmigavcima,sve ostalo je fuš.

 :notworthy:


izbor auspuha mi nije po volji...mislim da mivv najbolje stoji na zecu

I meni (Suono model). Ali ga je teze nabavit i skuplji je. Ovog sam kupio prakticki u kvartu

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Moj Z750
« Odgovori #171 : 21 Kolovoz, 2010, 22:12:46 »
ti se stvarno zamaras sa takvim zakonima?, ja bi skinio sroz tablicu , kada pandur mase sa lizalom ti samo prodjes normalno, nemas zasto stajat vjeruj, jer slabo koji ce se policajac uopce upustat u potjeru za motoristom,posebno ako vide da je neki bjesniji motor, bas sam bio pricao sa nekim policajcima o tome i svaki mi je bio rekao da su pre malo placeni da bi riskirali svoju glavu da love budale koje ce se same ubit prije ili kasnije, skidaj sve sta ti smeta i stavljaj sta god tebi pase, nemogu ti nista na cesti...

Ovo je istina..

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: Moj Z750
« Odgovori #172 : 21 Kolovoz, 2010, 22:40:07 »
sve ovisi od covjeka do covjeka , kome se da zajebavat kome ne sa pandurijom, i svak radi kako mu je po gustu... a ja vjerujem da cim sjedens na motor si u prekrsaju tako da ti je isto zaustavljali te i globili radi brzine ili radi nosaca isto ti dodje... nevjerujem da kad vidis znak 60 da vozis 60... ni ti ni ja ni itko od nas...

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Moj Z750
« Odgovori #173 : 22 Kolovoz, 2010, 14:09:25 »
Prekjucer stojim na semaforu u Slavonskoj aveniji i do mene staje murjak na motoru. Kimnem mu glavom u smislu pozdrava, on odvrati i na zeleno krecemo. Vozili se 100+ km/h svako u svojoj traci i nikom nista.

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: Moj Z750
« Odgovori #174 : 22 Kolovoz, 2010, 14:37:07 »
opet do pandura cak, imas pandura koji ce te zajebavat ako ides 80 gdje je ogranicenje 60, iako se to vise manje tolerira... sve je opet do osobe...

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: Moj Z750
« Odgovori #175 : 22 Kolovoz, 2010, 22:33:15 »
odlican zec ..tablicu pusti kako je  :icon_thumright:

Offline malaguti

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj Z750
« Odgovori #176 : 23 Kolovoz, 2010, 14:11:02 »
ti se stvarno zamaras sa takvim zakonima?, ja bi skinio sroz tablicu , kada pandur mase sa lizalom ti samo prodjes normalno, nemas zasto stajat vjeruj, jer slabo koji ce se policajac uopce upustat u potjeru za motoristom,posebno ako vide da je neki bjesniji motor, bas sam bio pricao sa nekim policajcima o tome i svaki mi je bio rekao da su pre malo placeni da bi riskirali svoju glavu da love budale koje ce se same ubit prije ili kasnije, skidaj sve sta ti smeta i stavljaj sta god tebi pase, nemogu ti nista na cesti...
ovo je istina ja se opet uvjerio pred cca tjedan dana,murjak zaustavi mene,black roxa i jos jednog decka i dolijece tip na r6,murjak ga pogleda i kaze ma ovaj se stalno vozi bez tablice,tip prode pun gas kraj murjaka i nas i murjak nista...

budimo realni :laughing9: koliko bi od vas na mjestu policajca islo se natjerivat sa tako nekim na onom nikakvom policijskom motoru za placu od 4000kn kad moze lijepo napisat nekoliko kazni skuterasima i nekima na slabijim motorima i to je to...

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: Moj Z750
« Odgovori #177 : 23 Kolovoz, 2010, 14:22:10 »
ovo je istina ja se opet uvjerio pred cca tjedan dana,murjak zaustavi mene,black roxa i jos jednog decka i dolijece tip na r6,murjak ga pogleda i kaze ma ovaj se stalno vozi bez tablice,tip prode pun gas kraj murjaka i nas i murjak nista...

Ma ne brini doci ce i njegov dan... policija bez obzira na to sto nema tablice zna tko je i gdje zivi. Naravno ako prije toga se tip ne skuca u neko drvo ili izleti pod kamion.

A nitko normalan se ne bi isao naganjati sa R6 i riskirati zivot i drzavnu imovinu pa na kraju ako se sta desiti i pravdati ,odbijati se od place i slicno. Uhvati ce ga nekom drugom prilikom za nesta drugo i hebat za neku sitnicu .

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Moj Z750
« Odgovori #178 : 23 Kolovoz, 2010, 15:52:22 »
Kupio sam motor jer gustam u voznji, a bjezanje policiji mi nije gust.

Kao sto je receno - kupite si motore i skidajte s njih sto god zelite  ;D

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Moj Z750
« Odgovori #179 : 23 Kolovoz, 2010, 20:44:47 »
aaa kako sam se nabrijao. Da neidem u ameriku sljedeći mjesec (a možda i neidem) brijem da bi kupio z750, ali rabljeni (nemam baš love za novi). Ima lik na auti.hr, prodaje z750 2007. i u zamjenu trazi skuter do 2k E. Taman moj...

Što ti misliš alfa, jel bi bilo pametnije prvo recimo neki skuter 200-250ccm pa onda tek motor ili bi se snašao i na motoru brzo?

eh i da što se tiče one voznje s policajcem... kak to da si odlučio ići preko ograničenja? (na slavonskoj je 70 jel?) Jer je išao i on ili bez posebnog razloga :)?
« Zadnja izmjena: 23 Kolovoz, 2010, 20:47:32 Antares »