Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Moji motori  (Posjeta: 828715 )

0 Članova i 19 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Re: Odg: Moj Z750 (novi zec na strani 47)
« Odgovori #1060 : 19 Prosinac, 2012, 14:57:07 »
a šta si mislio da će završit u zatvoru? ;D
a vozačka i ovo to je u prekršajnom postupku, sigurno će ostat bez nje najmanje 3 mjeseca ako ne i 6..

Ma znao sam za uvjetnu, al htio bi da plati kako kazes u prekrsajnom postupku sve sto treba + 6 mjesevi gubitak vozacke.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj Z750 (novi zec na strani 47)
« Odgovori #1061 : 19 Prosinac, 2012, 14:59:00 »
u prekršajnom postupku će sigurno odgovarat..

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Re: Moj Z750 (novi zec na strani 47)
« Odgovori #1062 : 19 Prosinac, 2012, 15:04:42 »
Sad sam barem miran kaj se osiguranja tice, jer kad sam od njih dobivao novce, potpisao sam ugovor u kojem je klauzula da cu vratit iznos + zatezne kamate ukoliko se utvrdi da sam potpuno ili samo u nekom dijelu kriv za sudar (u slucaju da sam kriv recimo 20%, morao bi vratit 20% + zatezne kamate).

Offline cosa_wp

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1347
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sb
  • Moj Skuter: Gilera gp 800
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Limited edition
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Moj Z750 (novi zec na strani 47)
« Odgovori #1063 : 25 Prosinac, 2012, 19:19:09 »
ček zašto si žurio kupiti motor u ovoj godini kad ga neces voziti dok ne pocne sezona mislim svejedno je znam ali ipak 2013. godište je 2013.!

šta drugo reći osim puno sretnih kilometara!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Re: Odg: Moj Z750 (novi zec na strani 47)
« Odgovori #1064 : 25 Prosinac, 2012, 19:37:15 »
ček zašto si žurio kupiti motor u ovoj godini kad ga neces voziti dok ne pocne sezona mislim svejedno je znam ali ipak 2013. godište je 2013.!

šta drugo reći osim puno sretnih kilometara!

Zato jer ce bit skuplji i to samo ako ga uopce bude za kupit jer se prestao proizvodit

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Moj Z750 (novi zec na strani 47)
« Odgovori #1065 : 25 Prosinac, 2012, 21:18:55 »
Ko ce docekat 4. mjesec.....

Danas vrijeme za vozit samo tako, a motor i dalje nije metra odvozio. Evo dokaz - guma jos ima tvornicke oznake po gaznom sloju  :icon_biggrin:

[privitak je izbrisao admin, stariji od 4godine]

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj Z750 (novi zec na strani 47)
« Odgovori #1066 : 26 Prosinac, 2012, 08:02:54 »
Danas vrijeme za vozit samo tako, a motor i dalje nije metra odvozio.
moram priznat, nije tebi lako  ;D

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Re: Moj Z750 (novi zec na strani 47)
« Odgovori #1067 : 26 Prosinac, 2012, 09:54:21 »
Situacija podsjeca na dijabeticara u slasticarnici :)

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Re: Moj Z750 (novi zec na strani 47)
« Odgovori #1068 : 26 Prosinac, 2012, 13:02:44 »
Situacija podsjeca na dijabeticara u slasticarnici :)

A kaj se nisi jučer išel otpeljati malo? Ja sam se vozil kojih 20min, a isti  smo skoro  ;D Ja nemam kategoriju a ti nemaš rege...za malo po kvartu ti se ne bi niš desilo  :icon_thumright: Ja nisam izdržal da se ne otpeljam kad je bilo tak toplo...
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Moj Z750 (novi zec na strani 47)
« Odgovori #1069 : 27 Prosinac, 2012, 16:51:30 »
Evo konacno kompletirao opremu. Kupio danas Dainese SF hlace koje se savrseno sa pantentim zatvaracem slazu sa M-Tech jaknom koju sam prije kupio. Sad jos "samo" da prodje 100tinjak dana pa regat novu pilu i u nove pobjede.
Slikano je mobitelom pa su malo slike u banani, al sve se vidi








Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Re: Moj Z750 (novi zec na strani 47)
« Odgovori #1070 : 27 Prosinac, 2012, 17:14:52 »
ovaj put mislis stvarno ic do ruba gume.

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Re: Moj Z750 (novi zec na strani 47)
« Odgovori #1071 : 27 Prosinac, 2012, 17:31:36 »
Uvijek :)


Ma znas kaj... Jucer sam probao mtech hlace slicne kvalitete ko ove dainese, al bile mi prevelike i nisu imale slajdere. A kostale su duplo manje od ovih(sa 2000 snizeno na 1200kn). Covjek mi je ponudio da naruci broj manje, al ne volim kupovat bez probe, a nisam htio zajebat covjeka i rec mu da odustajem ako mi ne odgovaraju savrseno.
I dainese ima model koji je dizajnom isti ko ove i bez slajdera za 500kn manje, al isto nema mog broja. Tako da sam uzeo stvarno odlicne hlace sa najkvalitetnijom kozom (d-skin), ali i sladerima koji nece smetat :)

Inace, na jakni sam lijepo ustedio, ali na hlacama ne. Cijena im je 2800kn, a platio ih 2500.
A i novema nova gdje sam ih kupio ne radi do 6.1., ali sam nazvo gazdu na mob i dogovorio da me pusti u ducan da odaberem. I eto, odabrao sam
« Zadnja izmjena: 27 Prosinac, 2012, 17:35:15 3alfa3 »

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Re: Moj Z750 (novi zec na strani 47)
« Odgovori #1072 : 27 Prosinac, 2012, 18:23:53 »
Uvijek :)


Ma znas kaj... Jucer sam probao mtech hlace slicne kvalitete ko ove dainese, al bile mi prevelike i nisu imale slajdere. A kostale su duplo manje od ovih(sa 2000 snizeno na 1200kn). Covjek mi je ponudio da naruci broj manje, al ne volim kupovat bez probe, a nisam htio zajebat covjeka i rec mu da odustajem ako mi ne odgovaraju savrseno.
I dainese ima model koji je dizajnom isti ko ove i bez slajdera za 500kn manje, al isto nema mog broja. Tako da sam uzeo stvarno odlicne hlace sa najkvalitetnijom kozom (d-skin), ali i sladerima koji nece smetat :)

Inace, na jakni sam lijepo ustedio, ali na hlacama ne. Cijena im je 2800kn, a platio ih 2500.
A i novema nova gdje sam ih kupio ne radi do 6.1., ali sam nazvo gazdu na mob i dogovorio da me pusti u ducan da odaberem. I eto, odabrao sam

Jel ti uopće imaš kaj a da nije NAJkvalitetnije ::) Svaka čast ali kaj god da kupiš je naj-naj  :icon_thumright:

Inače komplet je odličan, i ja sam zagovornik takve kombinacije, bez šarenila i da je čim jednostavnije a fuckcionalno.
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Re: Moj Z750 (novi zec na strani 47)
« Odgovori #1073 : 27 Prosinac, 2012, 18:31:18 »
Jel ti uopće imaš kaj a da nije NAJkvalitetnije ::) Svaka čast ali kaj god da kupiš je naj-naj  :icon_thumright:


Ma nije naj, al trudim se. Zapravo, stvari koje su mi bitne moraju bit kak spada, a ne poluproizvod.
A gledaj to ovako. Jaknu i hlace sam platio 4700kn. Neki plate jaknu toliko, neki kacigu, neki kaznu zbog cuge, neki bi na mom mjestu dodali za ABS koji kosta upravo tih 4700kn.
Jbg, vozit motor nije jeftino, al zdravlje nema cijene i oprema uvijek prije motora. Motora ima i bit ce (ak bu para), al jednom sjebano zdravlje - game over.


Inače komplet je odličan, i ja sam zagovornik takve kombinacije, bez šarenila i da je čim jednostavnije a fuckcionalno.

Meni se i dalje place sto jakna nije crna bez i jednog detalja, al kad sam pogledao testove i karakteristike jakne, nije mi zao, pogotovo obzirom na fer cijenu.

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Moj Z750 (novi zec na strani 47)
« Odgovori #1074 : 27 Prosinac, 2012, 18:50:41 »
Sad si fkt opremljen za vožnju :icon_thumright:
A jaknu lako rješiš,malo crnog spreja i evo :toothy12: :toothy12:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Moj Z750 (novi zec na strani 47)
« Odgovori #1075 : 27 Prosinac, 2012, 20:10:12 »
Sve 5, nego mi reci jel ti nije bilo bolje uzet neke "normalne" hlače, mislim bez tak vidljivih štitnika, jer ono kad ne voziš a došo si s motorom hodaš ko svemirac...a ima hlača isto sa štitnicima koji su ugrađeni, mislim da su ove hlače skoro pa za stazu  :dontknow: Al velim za jaknu nemam riječi, zbilja je odlična, i hlače su dobre ali vidio sam i neke koja bolje pašu ovak da su za vožnju, a kad ne voziš ne ističu se previše.

Jer kolko sam ja skužil takvi štitnici štite od habnja pri saginjanju a ne pri padavima pa da štite određeni dio koljena, makar možda mogu ali nije im to prvobitna namjena...ili se varam.!?
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Moj Z750 (novi zec na strani 47)
« Odgovori #1076 : 27 Prosinac, 2012, 20:41:42 »
To su slideri. Sluze zato da u zavoju njima "pipas" asfalt i tako znas koliko si se nagnuo.
Da, ove hlace su i za stazu  ;D
A stitnici su ispod njih i cuvaju koljeno i podkoljenicu.


U ovim hlacama ne mislim hodat okolo. To je zastitna oprema i sluzi za voznju. OK, sjest na kavu na nekom djiru nema problema, al setat u njima - nema sanse. Pa ni moto cizme nisu za setnju



Evo video reviewa tih hlaca
« Zadnja izmjena: 27 Prosinac, 2012, 20:44:11 3alfa3 »

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Moj Z750 (novi zec na strani 47)
« Odgovori #1077 : 27 Prosinac, 2012, 21:16:46 »
Ovo bi mi leglo ko budali samar, al nemam vise ni kune za opremu. Perforirane cizme u kojima je ljeto podnosljivije
Jednog dana....  ;D





Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Moj Z750 (novi zec na strani 47)
« Odgovori #1078 : 27 Prosinac, 2012, 21:34:15 »
Jakna i hlače su predivni, imamo jako sličan ukus (po tom pitanju)..
Čizme - nekako pre luna-park-ski? Ne znam kakve su po pitanju kvalitete, ali
nekako kičasto izgledaju.. Ne uz taj sexy Zec i dosadašnju opremu...
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Re: Moj Z750 (novi zec na strani 47)
« Odgovori #1079 : 27 Prosinac, 2012, 21:38:00 »
Da, i meni su kicaste pa ih vjerojatno nebi kupio ni da imam lovu za njih. Za tih 2000+ kuna bi se garant nasle i neke kvalitetne, a ne kicaste :)
Budem za par minuta (kad zdimim pljugu u kuhinji :) ) stavio fotku cizama koje sam vozio vec 2 sezone i jako sam zadovoljan s njima. Ni k od kicastog



EDIT:
neda mi se vadit cizme iz ladice, lakse mi nac sliku na guglu :)
Jedino kaj ne pruzaju toliko zastite ko postene racing cizme, al svejedno, bile su jako dobra investicija. Cak ni na 30+C nisu neupotrebljive iako nisu perforirane. Mislim da sam platio oko 600-650kn

« Zadnja izmjena: 27 Prosinac, 2012, 21:43:33 3alfa3 »