Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Moji motori  (Posjeta: 828697 )

0 Članova i 13 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Moj Z750
« Odgovori #860 : 22 Studeni, 2012, 17:15:08 »
Pa da ga moram vrtit u nebo... On ima 25% manju zapreminu, a i sam je manji. Sjedio na njemu i nisam se nasao u tome.
A rega i porez isti...

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj Z750
« Odgovori #861 : 22 Studeni, 2012, 17:16:54 »
honda je honda a sve ostalo su motocikli..

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Moj Z750
« Odgovori #862 : 22 Studeni, 2012, 17:21:50 »
honda je honda a sve ostalo su motocikli..

Po toj logici je i mercedes A klase bolji auto od Audia 8  ;D


Z750 je provjeren stroj. Ne kvari se uopce. Nije se ni moj kvario. Meni je izgledom puno ljepsi od horneta koji mi izgleda zastarjelo, a i ima mi premalo kubika. Zeca u 6. pri 80 km/h samo otvoris i krene, a Horneta moras 2 nize i tek onda ide (iako je u principu brzi motor od zeca jer je okretniji, al treba ga frljit u crveno)

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj Z750
« Odgovori #863 : 22 Studeni, 2012, 17:25:12 »
najjače mi je kad te jednom kratkom rečenicom nacimam na referat..  ;D

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Re: Odg: Moj Z750
« Odgovori #864 : 22 Studeni, 2012, 17:30:25 »
najjače mi je kad te jednom kratkom rečenicom nacimam na referat..  ;D

Nije problem, znas da sa rjecit :)

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Moj Z750
« Odgovori #865 : 22 Studeni, 2012, 18:16:20 »
nijedan motor se ne kvari kod dobrog vlasnika a to da je hornet klasu iznad z-a po kvaliteti razno raznih stvari to je ivan u pravu al da recimo ja biram izmedju ta dva motora uzeo bi horneta al 900,jer 600 kak veli alfa je stvarno relativno slab i treba bit stalno na saltungu.a o ukusima se ne raspravlja tak da ak je alfi z najbolji odabir onda nek mu je sa srecom  :)

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Moj Z750
« Odgovori #866 : 22 Studeni, 2012, 18:58:03 »
Honda možda, mooožda može bit BEST, ali u HR ne može nikako bit BEST BUY...

 :zubo:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Re: Moj Z750
« Odgovori #867 : 24 Studeni, 2012, 17:32:26 »
Croatia ponudila 3300kn za stetu na jakni, kacigi i rukavicama.
Sad imam i za postenu koznu jaknu za kojom slinim godinama, a nikak se odlucit potrosit toliko novaca jer uvijek trebaju za nesto drugo.
Ocekivao sam 1000-1500kn, tako da cu se pocastit dobrom jaknom :)



Inace, motor bi trebao doc za 5-6 dana
« Zadnja izmjena: 18 Prosinac, 2012, 22:22:48 3alfa3 »

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj Z750
« Odgovori #868 : 24 Studeni, 2012, 17:36:50 »
opaa croatia te baš mazi ;D
sad ovo sad ono... :icon_thumright:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Moj Z750
« Odgovori #869 : 24 Studeni, 2012, 19:08:39 »
kai se tice kozne jakne....only dainese  :)

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Re: Odg: Moj Z750
« Odgovori #870 : 24 Studeni, 2012, 19:14:17 »
kai se tice kozne jakne....only dainese  :)

Nekako mi djeluju kratke, a ja sam tanak i visok. Al im je zato cijena debela :)

U planu mi je obic vise ducana, probat sve i tek onda kupit. Valjda su zimski popusti vec na snazi, a ako nisu, barem cu odabrat jaknu i pratit cijene preko zime.

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: Re: Odg: Moj Z750
« Odgovori #871 : 24 Studeni, 2012, 22:55:39 »
kai se tice kozne jakne....only dainese  :)

Nekako mi djeluju kratke, a ja sam tanak i visok. Al im je zato cijena debela :)

U planu mi je obic vise ducana, probat sve i tek onda kupit. Valjda su zimski popusti vec na snazi, a ako nisu, barem cu odabrat jaknu i pratit cijene preko zime.

sta ne odeš u slo, treba iskoristit dok jos vracaju pdv
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Re: Odg: Re: Odg: Moj Z750
« Odgovori #872 : 24 Studeni, 2012, 22:58:52 »
kai se tice kozne jakne....only dainese  :)

Nekako mi djeluju kratke, a ja sam tanak i visok. Al im je zato cijena debela :)

U planu mi je obic vise ducana, probat sve i tek onda kupit. Valjda su zimski popusti vec na snazi, a ako nisu, barem cu odabrat jaknu i pratit cijene preko zime.

sta ne odeš u slo, treba iskoristit dok jos vracaju pdv

Ma koje sam srece, jos bi na grani platio davanja, a i ne znam gdje da odem (ok, to bi se vec naslo googleom). I najbitnije - lijen sam :)


Odo, rammstein party u jabuci je vec poceo :)

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Re: Odg: Moj Z750
« Odgovori #873 : 25 Studeni, 2012, 09:57:59 »
kai se tice kozne jakne....only dainese  :)

Nekako mi djeluju kratke, a ja sam tanak i visok. Al im je zato cijena debela :)

U planu mi je obic vise ducana, probat sve i tek onda kupit. Valjda su zimski popusti vec na snazi, a ako nisu, barem cu odabrat jaknu i pratit cijene preko zime.

i ja sam gradjen ko i ti pa se nadje bez problema odgovarajuca velicina.al sve kozne jakne su ti vise manje kratke zato sta su predvidjene da se nadovezu na kozne hlace.
imas sad prek zime svugdje 20-50% popusta i za jakne i kacige kako di tak da naci ces sigruno jako dobru koznu jaknu ovih vrhunskih proizvodjaca za 3000-3500kn

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Moj Z750
« Odgovori #874 : 26 Studeni, 2012, 10:18:07 »
Ako možeš ikako, bilo bi dobro prominit kacigu...

Schuberth S2 bi ti legla ko budali šamar, ako kalup odgovara...

The S2 is specially set for the riding posture of motorcyclists on tours/sporty tours and remains stable in the air flow. The special shape of the helmet shell and the edge of the helmet closure ensure appreciably enhanced contact pressure. The S2 creates practically no upward lift, even at higher speeds. In addition, the S2 also offers lower air resistance and high directional stability. The buffeting is also significantly reduced on naked bikes.

http://www.schuberth.com/en/motorcycle/s2.html

 :zubo:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Re: Moj Z750
« Odgovori #875 : 26 Studeni, 2012, 10:22:28 »
Kupio nolan n85 ove godine i nosio je mozda 10 puta tako da ce schubertica pricekat. Jakna mi je prioritet jer mi fali jedna za proljece i jesen. Imam zimsku touring, ljetnu mesh kojoj se podrapao "poklopac" pa je stvarno samo za vrucine tako da ak ne kupim jaknu, ili ce mi bit hladno ili vruce na proljece. Da nisam kupio nolanicu, sigurno bi sad isprobavao schuberth. A za jaknu i kacigu nemam love. Taman zatvorio financ. konstrukciju za motor i to nategnuto.


Gledao malo jakne po netu... Ako ce bit koza, bit ce cak mozda dainese g.avro pelle, vidim da je 3100kn u novemi, al pogledat cu i u zg za nju. Budem probao i m-tech za nekih 2500kn kao i suomy na akciji za 1800. Koja mi bude pasala, tu cu uzet, samo dainese mi se cini nekako kratka, a i trebalo bi nabavit stitnik za ledja sto druge dvije imaju (koliko kvalitetan to je drugo pitanje). Danas idem u osig. potpisat ponudu pa poslije obilazit ducane i uskoro kupit nesto.
« Zadnja izmjena: 26 Studeni, 2012, 10:29:10 3alfa3 »

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Moj Z750
« Odgovori #876 : 26 Studeni, 2012, 10:27:25 »
Ako je negdi vidiš, probaj da znaš odgovara li ti S2 model...

Ako odgovara onda prati louis-a i čekaj koje sniženje, kod njih zna bit dobrih cijena...

Skupi lovu, pa kad naleti, zaleti se po nju...

 :headbang:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Re: Odg: Moj Z750
« Odgovori #877 : 26 Studeni, 2012, 10:37:40 »
Ako je negdi vidiš, probaj da znaš odgovara li ti S2 model...

Ako odgovara onda prati louis-a i čekaj koje sniženje, kod njih zna bit dobrih cijena...

Skupi lovu, pa kad naleti, zaleti se po nju...

 :headbang:

Da, ak odem kod sepica gledat jakne, odma cu i kacige probat da znam jel odgovara, samo ako je kalup ko na efz-ovoj, onda nece bit dobro. Isti smo broj, al ta mi je dobra sastrane, ali malo prevelika naprijed nazad.

Offline Laki

  • Tržnica : (+25)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SR186 Lc ....
  • Moja Kaciga: Arai Chaser
Odg: Moj Z750
« Odgovori #878 : 26 Studeni, 2012, 14:23:35 »
ak ti nije hitno, pricekaj sredinu 1 mjeseca, bit ce u veroni moto sajam, a cijene jakni i kaciga su na 50-60% snizenja. Tamo sam si uzeo dainese kozni dvodjelni kombinezon ali kao proslogodisnji tj stari model za 250 eura

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Moj Z750
« Odgovori #879 : 26 Studeni, 2012, 17:40:05 »
Isao sam isprobat kozne jakne danas.
Isprobao par modela Suomy i Held i nisam bio zadovoljan. Ili mi kroj neodgovara, ili me ne zadovoljava stupanj zastite jer one koje su mi lijepe su vise sminka, a ne zastitna oprema. Pogledao na netu i skuzio da scooter center zagreb vise ne postoji pa da necu moc u ZG isprobat Dainese.

I onda nazovem 2 ducana koji drze M-tech. Jedan je prestao to prodavat, a drugi nije imao uopce moj broj ni jedan model. Onda se sam sa sobom dogovorim da odem sutra u Draganic u Novema Novu pogledat Dainese, al nije mi vrag dao mira pa sam nazvao veleprodaju M-Tech i pitao jel ima sanse doc, probat, kupit.

Otisao tamo i probao ono sto sam na netu vidio i skoro kupio i to za smijesne novce (1500kn, a u ducanu 2500) kad mi je gazda pokazao model Razor koji je od posebne koze firme Mastrotto i slovi kao najbolje od najboljeg (Dainese to koristi samo na top modelima). Inace, zapricao sam se sa gazdom dobrih sat vremena. Btw, M-Techa vise nema u HR, samo zalihe.

I tako, jakna koja bi u ducanu kostala jako puno je bila moja za 2200kn. A ja nosim iskljucivo crno pa mozete mislit kako me se dojmila ova jakna kad sam je kupio u ovoj boji...




Evo slika:

[privitak je izbrisao admin, stariji od 4godine]
« Zadnja izmjena: 26 Studeni, 2012, 17:57:33 3alfa3 »