Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Moji motori  (Posjeta: 829133 )

0 Članova i 9 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Moj Z750
« Odgovori #780 : 08 Studeni, 2012, 16:03:50 »
OK, taj Givi je malo ka mali, sportivo đir...

Ali, imaš 2 veća za tvog zekana, recimo ovi Barracuda...

http://www.barracudamoto.it/en/shop/barracuda-cupolino-aerosport-kawasaki-z750-07-11barracuda-aerosport-windshield-kawasaki-z750-07-11/



Ovaj mi lipo izgleda, ali nisan siguran bili ti uspija bacit iza glave... Zato ovi Puig možda bi i moga, jer mi se čini da na vrhu završava sa onim 'zavijutkom' prema naprid, koji šibne struju zraka još gori i priko... A i čini se ka da bi ga se dalo donekle i malo podešavat...

http://www.puig.tv/tuning-bikes/kawasaki-z750-2012/streamo-escribe-la-descripcion-del-producto-determinada-por-el-idioma-en-cuestion/c171en/f1-r175-m3153/



Isplatilo bi ti se malo raspitat, stvarno vridi na dužem putu kad imaš odgovarajući windscreen...

 :zubo:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Moj Z750
« Odgovori #781 : 08 Studeni, 2012, 17:57:20 »
A j****ti Croatiju.... Javili da ce uplatit tek u utorak, a ja vec planirao ovaj tjedan rijesit novi motor.
Nista, cekat slijedeci tjedan...

Kojeg budeš onda zel, Z750 koja godina?
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Re: Odg: Moj Z750
« Odgovori #782 : 08 Studeni, 2012, 18:46:55 »
A j****ti Croatiju.... Javili da ce uplatit tek u utorak, a ja vec planirao ovaj tjedan rijesit novi motor.
Nista, cekat slijedeci tjedan...

Kojeg budeš onda zel, Z750 koja godina?

2012, naravno :)

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Moj Z750
« Odgovori #783 : 08 Studeni, 2012, 20:52:35 »
Isplatilo bi ti se malo raspitat, stvarno vridi na dužem putu kad imaš odgovarajući windscreen...

 :zubo:

Izgubio bi osjecaj "slobode". Ne znam kako to objasnit. Recimo, ko da vozis targu, a ne kabriolet. Oba nemaju krov, al razlika je velika.
Bas mi pase naked, a po usporednim testovima, Z750 ima u toj klasi najmanje "propuha" i do 150 km/h vjetar uopce ne predstavlja problem. Znao sam iz KA do ZG vozit 150 km/h cijelim putem i sve OK. Kad bi povecao brzinu iznad 170 km/h, poceo bi malo vrat bolit, ali turbulencija ni onda nije bilo. Iznd 200 km/h nisam mogao vozit dulje od minutu-dvije jer je vrat stvarno bolio.

Ionako izbjegavam autoput i sa motorom sam prosao mozda 200-300km ukupno po autoputu, a na drugim cestama rijetko prelazim 130 km/h tako da stvarno ne trebam zastitu od vjetra, pogotovo jer mi taj vjetar zapravo i odgovara (po ljeti)

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Moj Z750
« Odgovori #784 : 08 Studeni, 2012, 21:15:28 »
OK, ma eto, ja se vozin cile godine, na posa, okolo, pa san primjetija da mi je lakše sa malim flyscreenom preživit na mom kinezu velikih kola i suženih arterija...

Ti se voziš u toplije vrime, za gušt, i najbolje znaš za sebe odredit... A ja se ponekad zanesem... I nikako da skontan da se savjet ne daje ako ga se ne traži... Sorry...

 :zubo:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Re: Moj Z750
« Odgovori #785 : 09 Studeni, 2012, 10:14:58 »
Oprosteno ti je :)
A vozim ja i po zimi ako je suho. Glavno da je barem 5-6C. Jedino sto tada voznja traje do sat vremena
« Zadnja izmjena: 09 Studeni, 2012, 10:17:14 3alfa3 »

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Moj Z750
« Odgovori #786 : 09 Studeni, 2012, 11:35:34 »
eto a kao najbolja i najrespektabilnija kuća ta croatia pa neda pare,cccc  :icon_biggrin:
al ti svejedno moreš u obilazak i kalkuliranje pa i zakaparit novi bolid..boli te uvo  :toothy12:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Moj Z750
« Odgovori #787 : 09 Studeni, 2012, 11:38:20 »

al ti svejedno moreš u obilazak
Točno to, ne vidim kaj te sprečava u tome :dontknow:
Jedino ak ne voliš nekaj gledat, a ne imat para za to odma :icon_biggrin:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Re: Moj Z750
« Odgovori #788 : 09 Studeni, 2012, 13:05:45 »
Sa novcima u djepu se lakse obilazi. Pitas za cijenu, pitas za popust, a kad kaze da ne moze,  hitis na stol sve novce i pocnes pregovarat po drugi put. Velis da drugdje nude povoljnije, da nude i besplatne servise i odma omeksas trgovca
« Zadnja izmjena: 09 Studeni, 2012, 13:08:28 3alfa3 »

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj Z750
« Odgovori #789 : 09 Studeni, 2012, 13:41:58 »
pogotovo sad u 11. mjesecu kad je sezona off..

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Re: Moj Z750
« Odgovori #790 : 09 Studeni, 2012, 13:48:52 »
Nazalost, to ne pomaze puno jer niko nema motor u ducanu kojeg se zeli rijesit nego ga narucuju. A vidim da je i preporucena cijena u zadnjih tjedan dana pala za 2000kn pa treba i s tim argumentom nastupit pred trgovcem. Nadam se samo da se jos moze nabavit taj motor jer se prestao proizvodit i sad je samo pitanje zaliha

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Re: Moj Z750
« Odgovori #791 : 09 Studeni, 2012, 13:57:47 »
Sa novcima u djepu se lakse obilazi. Pitas za cijenu, pitas za popust, a kad kaze da ne moze,  hitis na stol sve novce i pocnes pregovarat po drugi put. Velis da drugdje nude povoljnije, da nude i besplatne servise i odma omeksas trgovca

E to je to, to je i moja filozofija, dok nemam peneze h žepu nejdem ni gledat... Imal sam 18 let kad sam bubnul 16 novčanica po 1000kn za novog roxa pred trgovca...a lik si misli koji k ga zajebavam di ću ja kupit novog roxa( jer sam solo bil), kad sam mu bacil kuvertu na stol samo je zinul ko deva i soma kuna je odmah spustil. Samo jebiga kaj sam ja ispal glup u cijeloj prići kaj sam kupil novog a mogo sam za 8 hiljada kupit rabljenog u salon stanju  :BangHead: (tad sam imal filozofiju NOVO JE NOVO :) )


Alfa, kaj nema niko Z750 u salonu da je odmah dostupan....pa koji k onda prodaju neke kaj nemaju...najlakše je imat salon a sve kaj prodaješ moraš naručit i onda po mjesec dana čekat...ja bi i za to pregovaral oko cijene, jer vrijeme je novac i dok čekaš gubiš :)
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Re: Moj Z750
« Odgovori #792 : 09 Studeni, 2012, 14:15:48 »
Zec je najprodavaniji i ne znam zasto nema u hr njih po salonima. Kad sam kupovao ovaj, platio sam ga odjednom u gotovini i cekao 3,5 mjeseca
Sad me ne zanima rok isporuke jer jos nisam sposoban vozit, a i regat cu ga tek iza 1.4. da izbjegnem placanje godisnjeg poreza. Fino ce nov novcat stajat u garazi do tada
« Zadnja izmjena: 09 Studeni, 2012, 14:17:38 3alfa3 »

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj Z750
« Odgovori #793 : 09 Studeni, 2012, 14:18:02 »
čeka se skoro ko za fiću u jugoslaviji.. :toothy11:
bezvezna fora s tim čekanjem, kakav je to kapitalizam ak za keš nemreš kupit ono kaj ima u izlogu? :icon_scratch:
koješta..
postoje li opcije uvoza iz vana, iz slovenije npr?

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Re: Moj Z750
« Odgovori #794 : 09 Studeni, 2012, 14:20:02 »
U izlogu nema, to i je problem. Generalni zastupnik je iz slovenije i svi nasi ovlasteni moraju uzimat od njih i vjerojatno ga odma platit i zato ih ne narucuju i drze u izlozima u hr

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj Z750
« Odgovori #795 : 09 Studeni, 2012, 14:28:11 »
pa jel postoji mogućnost da ga uzmeš direkt od slovenca?

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Re: Odg: Moj Z750
« Odgovori #796 : 09 Studeni, 2012, 14:35:09 »
pa jel postoji mogućnost da ga uzmeš direkt od slovenca?

Ako postoji zastupnik u hr, nebi smio moci. A i zasto da se zajebavam za uvozom, homologacijom, transportom....

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj Z750
« Odgovori #797 : 09 Studeni, 2012, 14:51:55 »
ma možeš uvest kaj hoćeš..isto ko da nebi smio uvest sava gumu iz slo zato kaj je vulkal uvoznik..
a to kaj ti se neda zezat, to je druga stvar :toothy11:

pričekaj 1.7. pa budeš prošo još jeftinije jer nebu carine (bar nebi smjelo biti..)

Offline Infernus

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 947
  • Tjuner bez kune
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Rocky 50, Majesty180
  • Moja Kaciga: imam dopunsko
  • MojSetup: Kofer, vizir, Tucano dekica, duge gaće
  • MojSpuh: tutuz replica
Odg: Moj Z750
« Odgovori #798 : 09 Studeni, 2012, 17:28:54 »
al onda su manje sanse da nađe zekana 2012  :icon_biggrin:
Forumska Sirotinja R/T

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Re: Moj Z750
« Odgovori #799 : 09 Studeni, 2012, 17:45:15 »
Zvao sam direktno taj slovenski dks (glavni distributer za drzave bivse yu) kad sam kupovao motor i receno mi je da u hr postoje ovlasteni ducani i da jedino tako mogu kupit motor ako zelim garanciju na njega.