Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: svijecica  (Posjeta: 4226 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: svijecica
« Odgovori #20 : 04 Kolovoz, 2007, 17:17:33 »
dajte mi recite još jednu stvar  :icon_biggrin: . Poštš meni troši ulje jel moguče da je svječica uvjek crn abezobzira na dobru smjesu?
ne bi smjela bit crna

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: svijecica
« Odgovori #21 : 04 Kolovoz, 2007, 20:22:02 »
 :icon_scratch: to sam ja mislio. ovako : tu sjecicu imam 2000km sa kitom i takvim trosenjem uljem. Jel moguce da ju treba promjenit? i kakvi su simptomi kod 4t motora kad ne valja svječica. Pitam zato šta se meni ovo događa: npr motor do 60 jako dobro ubrza i od 60 jedva da se malo pomice a skoro nista se ne pomice i onda ako ga tako drzim jedno 5 sek ugusi se jakoooo na 1 sek i nastavi pa se oped ugusi i tako. A ako sa cjelog gasa pustim na pola isto se tako ugusi najedno 1 sek ko da sam ga ugasio i upalio... Jel to moguce da je svjecica???  :icon_scratch: . Ja iskreno sumnjam da je svjecica . Ako nije svjecica jel zna ko sta bi moglo bit? hvala. Sorry na OFF-topycu....