Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ima li neka dobra duša koja bi mi učinila uslugu?????  (Posjeta: 1441 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hellboy_90

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
  • 100-ti ?lan!!!!!!!;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp RST
ima li neka dobra duša koja bi mi učinila uslugu?????
« : 02 Kolovoz, 2007, 17:31:36 »
u celom beogradu (srbija) sam tražio dizne za moj karburator (dellorto 17,5) i nigde ih nema. pošto znam da je siguacija kod vas mnogo bolja, da li neko može da mi kupi tu kod vas dizne 64, 62, 66? navoj 6mm. znači najobičniji serijski karburator na runner-u...

nije problem u parama, znači ako možete, na neki način, samo pošaljite dizne, recimo poštom, pa ja kao da ih "otkupim" i vama se pare vraćaju...

vi ste mi poslednja nada! hvala unapred!

Offline aco stunter_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 160
  • Spol: Muški
  • ko mi šta može
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beli Manastir
  • Moj Skuter: Kymco Agility 50
Odg: ima li neka dobra duša koja bi mi učinila uslugu?????
« Odgovori #1 : 03 Kolovoz, 2007, 07:50:29 »
e vidiću ja u osijeku dal imaju i koliko para pa ti javim za par dana kada budem išo u osijek pa ako ima dogovorit ću se ja sa njima da ti pošalju pa ima ti platis kada ti paket stigne a to možeš naručiti i sa interneta ako oćeš :headbang:
Ko mi šta može

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: ima li neka dobra duša koja bi mi učinila uslugu?????
« Odgovori #2 : 03 Kolovoz, 2007, 08:10:15 »
e vidiću ja u osijeku dal imaju i koliko para pa ti javim za par dana kada budem išo u osijek pa ako ima dogovorit ću se ja sa njima da ti pošalju pa ima ti platis kada ti paket stigne a to možeš naručiti i sa interneta ako oćeš :headbang:

eto super..

a ja sam samo cekao da vidim tko ce "prvi"..

volim vidjeti solidarnost na djelu.. MS ce te nagraditi , budes dobio par naljki  ;)

(jos samo da budu gotove)
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: ima li neka dobra duša koja bi mi učinila uslugu?????
« Odgovori #3 : 03 Kolovoz, 2007, 08:26:52 »
Aco  :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline hellboy_90

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
  • 100-ti ?lan!!!!!!!;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp RST
Odg: ima li neka dobra duša koja bi mi učinila uslugu?????
« Odgovori #4 : 03 Kolovoz, 2007, 13:30:05 »
e vidiću ja u osijeku dal imaju i koliko para pa ti javim za par dana kada budem išo u osijek pa ako ima dogovorit ću se ja sa njima da ti pošalju pa ima ti platis kada ti paket stigne a to možeš naručiti i sa interneta ako oćeš :headbang:

e, hvala ti puno, znači gore ti piše sve kako i šta treba, a ja ću ti sada odmah poslati sve podatke na pm, pošto od utorka nisam tu, na operarciji sam nekoj  :sad1: , ali ako oni pošalju, prihvatiće moji taj paket, nije to problem... samo ako možeš do ponedeljka javi tačnu cenu i vidi da li imaju ceo set i pošto je. HVALA unapred!  :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Offline hellboy_90

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
  • 100-ti ?lan!!!!!!!;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp RST
Odg: ima li neka dobra duša koja bi mi učinila uslugu?????
« Odgovori #5 : 24 Kolovoz, 2007, 02:05:21 »
samo da se javim... dobio sam *****... pa... ako bi neko hteo da mi učini, molim da se javi. ponavljam PARE NISU BITNE!!! to je sića... 10-15€! problem je što dizni u beogradu NEMA!!!