Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Iskustva s ovlaštenih/neovlaštenih servisa....  (Posjeta: 8348 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline corky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 115
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: KLE
Odg: Iskustva s ovlaštenih/neovlaštenih servisa....
« Odgovori #20 : 01 Studeni, 2006, 22:48:13 »
radio servis na KLE  veliki servis 24000km

pod ovim smatram izmjena svječica .ulja, filt ulja, zraka, antifriz, štelovanje ventila, karburatora, izmjena pogonskog lanca i lančanika

djelovi i ruke 2300,00 kn 

servis rađen u Stobreću u...................

vrlo zadovoljan sa urađenim  (kako motor sada radi i vuče)kada sam na novom motoru

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Iskustva s ovlaštenih/neovlaštenih servisa....
« Odgovori #21 : 08 Studeni, 2006, 00:19:31 »
ovog sam proljeća bio zadovoljan servisom mojeg peugeotica u karmatu. gazda je stalno tamo i sam radi i ponasa se kao da mu je stalo... za razliku od goganta di su lopovi i forticara di su pre skupi
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline C.L.

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSpuh: Leo Vince TT
Odg: Iskustva s ovlaštenih/neovlaštenih servisa....
« Odgovori #22 : 03 Veljača, 2007, 21:54:47 »
Meni je problem uopće doć do servisa :toothy11:,mislim što se tiče prijevoza.
Nego htio sam pitat dal ko ima iskustva sa servisima u Zadru ili Rijeci jer to su mi zasad najbliže opcije?

Offline GS-MAFIA

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 65
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Iskustva s ovlaštenih/neovlaštenih servisa....
« Odgovori #23 : 04 Veljača, 2007, 15:41:53 »
Meni je problem uopće doć do servisa :toothy11:,mislim što se tiče prijevoza.
Nego htio sam pitat dal ko ima iskustva sa servisima u Zadru ili Rijeci jer to su mi zasad najbliže opcije?

znam da u zadru yamahu radi ad mehanika oni šu loši no ima još neki ovlašteni servis neznam kakvi su oni u rijeki ima više izbora  sigurno

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Iskustva s ovlasˇtenih/neovlasˇtenih servisa....
« Odgovori #24 : 07 Ožujak, 2007, 02:12:13 »
opet sam s peugeotom bio u karmatu i jako sam zadovoljan i profesionalnoscu i cijenom...
rade peugeota i kymca, ali i druge skutere...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline zicka

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 46
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: yamaha x-max 250
Odg: Iskustva s ovlaštenih/neovlaštenih servisa....
« Odgovori #25 : 25 Lipanj, 2007, 12:56:27 »
najbolji serviser za piaggio i gileru je Horvat na črnomercu, fakat je korektan , pedantan i povoljan za ovlaštenog servisera. Ja sam kod njega servisiro gileru 5 godina i stvarno ga samo mogu hvalit

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Iskustva s ovlaštenih/neovlaštenih servisa....
« Odgovori #26 : 25 Lipanj, 2007, 13:20:48 »
najbolji serviser za piaggio i gileru je Horvat na črnomercu, fakat je korektan , pedantan i povoljan za ovlaštenog servisera. Ja sam kod njega servisiro gileru 5 godina i stvarno ga samo mogu hvalit

meni nis nije sredio na prvom servisu, nesto malo poprckano i isti k**** dok se ja sam nisam uhvatio posla.

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Iskustva s ovlaštenih/neovlaštenih servisa....
« Odgovori #27 : 25 Lipanj, 2007, 14:56:18 »
meni lik kaze da ce mi za 250 kuna stavit u lunu lakse rolice s kojima ce bolje ubrzavati i ici u brijeg...looool...za 60 kuna kupis prave kvalitetne a ne kaj on kaze neke benellijeve...hahahaha...i oce 250 kuna...za to 4 seta kupim

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Iskustva s ovlaštenih/neovlaštenih servisa....
« Odgovori #28 : 19 Studeni, 2007, 21:46:36 »
Zna li netko moze li se skut odvesti(TGB) u npr. piaggio servis, ovlasteni servis je udaljen 70 km(na 500km) trebam samo minjat ulje u variu, smanjiti ler gas...a od piaggia mi je servis udaljen 7-8 km, pa ako ga npr. odradim u piaggia moze li i ikako ostati garancija, ne zelim je izgubit zbog neovl. servisa, a 70 km mi je daleko pogotovo sada zimi a blokadama...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Iskustva s ovlaštenih/neovlaštenih servisa....
« Odgovori #29 : 19 Studeni, 2007, 23:51:11 »
Iskustva uglavnom negativna..Prvi put kad sam qpio skuter, bio je krs, vozio sam ga bez filtera za vazduh celo leto, a nisam ni znao..Doso mi jednom ortak da menjamo rolne, i vidi da nemam to, i otiso ja u servis. Imao sam blokadu, i kao super su ga sredili, a u stvari stavili su samo filter, i skunuli blokadu lopovi. Drugi put kad mi je menjao plocice na zadnjoj kocnici, nampaltio mi je dodatno skidanje auspuha 30kn, msm strasno, kreteni..mogo sam i sam da ga skinem..
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·