Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Fire Fox F15 Malaguti  (Posjeta: 2483 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ubojica111

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Fire Fox F15 Malaguti
« : 02 Kolovoz, 2007, 11:17:46 »
Evo ovako...Imam Fire-Foxa koji je prešao 5 000 km. Godina 2002. Na njemu je sve serisjki, i radi ko nov. Dva puta sam pao sa njega (ikakvi strašni padovi), pa sam i opiturao plastike...
Mislio sam ga malo pobolšati, uložiti koju kunu u njega..

Raspitivao sam se sa frendovima i oni su mi rekli da stavim...
-leo vince spuh ZX
-federi za kvačilo malossi
-centralni bijeli feder malossi
-karburator 17.5
-dizna 64

E sad, što je nabolje staviti na njega a da ne rikne nakon 10 000 km uz održavanje i sl.
U njega bi uložio najviše 2 000 kn.
Jel mi karburator 17.5 igra veliku ulogu ovdje ili mogu ostati na serijskome 12
Jel treba dizna veća ili...

Nebi volio da mi troši kao auto...:)Nekih 6,7 litara maksimalno!

I molim vas navesti točno koje djelove da uzmem jer planiram suttra kroz popodne do piaggia po dijelove..napomena:uzimam sve novo, polovno ne dolazi u obzir...Neka skupa dođe maksimalno nekih dvije tisuće...Ne treba mi neka premoćna pila koja ide 110 km/h a rikne nakon 2 00 km, nego da ide i više nego solidno:) ali isto tako i da sam siguran da ova kombinacija koju stavim na njega dobro i izdrži...

p.s koje rolice da uzmem..jel da ostavim one koje dobijem sa zx-om ili lakše...

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Fire Fox F15 Malaguti
« Odgovori #1 : 02 Kolovoz, 2007, 12:07:55 »
opet cu ti reci da ima puno boljih spuhova od ZX-a...

kad stavis spuh obavezno 2 grama lakše rolice ili one koje dobiješ s spuhom, malossi zute federe(srednja tvrdoća) na kuplung i stavi bijeli centralni od malossija...frgu nije potrebno stavljati...kaj ce ti...nemas kit lol...radije onda pikni multivar i mirna bosna...

kaj se tice spuha...moj apsolutni favorit je tecnigas next-r. Drugi po jacini spuh u tom segmentu koji je testiran na kitu a jeftiniji je od leov-a 30€ a izvuce na kitu i do 2 konja više...tak da i na serijali ce bolje radit  :icon_thumright:

Offline Ubojica111

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Fire Fox F15 Malaguti
« Odgovori #2 : 02 Kolovoz, 2007, 12:13:00 »
I da zaboravio sam napomenuti..totalni sam neznalica za te stvari, vozim i to  je to..hehe..kit?? koliko dođe kiit?? I koji...

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Fire Fox F15 Malaguti
« Odgovori #3 : 02 Kolovoz, 2007, 16:11:15 »
kit, jedan d segmenata jacanja skutera, cilindar, klip... srce skutera...

eo LC (vodeno hladjenje)
http://scootershop.ch/catalog/images/hebo%20manston%20replica%20alu70.jpg

I AC (zracno hladjenje)
http://www.vltava2000.cz/shops/6746/images-goods/BAR-CIL-AC.jpg


razlika se vidi u tome sto je ovaj cijeli obal, dok AC ima rebra :)

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Fire Fox F15 Malaguti
« Odgovori #4 : 02 Kolovoz, 2007, 18:51:09 »
ak ces sport segment kitova gledat baci pogled na MALOSSI Sport 70...solidan kit...odlicne performanse, sa tecnigasom ili laserom izvuces oko 8 konja +/-

dakle kit, pa spuh, pa multivar ili speed control i onda tek frgu...moze base (sport) kit bez 17.5 ili 19...sa 12 ce bit isto dobar i nece trosit kolko bi s vecim ;) :icon_thumright:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Fire Fox F15 Malaguti
« Odgovori #5 : 02 Kolovoz, 2007, 19:20:00 »
sa normalnim set upom (kit spuh frga i ostalo) računaj na potrošnju od 4.5-5 litara.. tolko troši manji auto..
savjetujem ti da kupiš spuh, multivar, rolice, federe i to fino uštimaš imat ćeš skuter koji ide 80 na sat, ima bolje ubrzanje i troši max pola litre više nego sad..

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Fire Fox F15 Malaguti
« Odgovori #6 : 02 Kolovoz, 2007, 22:56:39 »
hm sviđa mi se kako si ovo uštimao, znači tek,tek da se odazove na gas lepo, a da ne praviš aždaju od 50 cc viseći na pumpi svaki dan!
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Ubojica111

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Fire Fox F15 Malaguti
« Odgovori #7 : 03 Kolovoz, 2007, 20:35:28 »
sa normalnim set upom (kit spuh frga i ostalo) računaj na potrošnju od 4.5-5 litara.. tolko troši manji auto..
savjetujem ti da kupiš spuh, multivar, rolice, federe i to fino uštimaš imat ćeš skuter koji ide 80 na sat, ima bolje ubrzanje i troši max pola litre više nego sad..

Da ali za sve to što si naveo cijena bi došla oko 500 eura...pa sam mislio što bi bilo najbolje stavit al da bacim maksimalno 2-2200 kn..

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Fire Fox F15 Malaguti
« Odgovori #8 : 03 Kolovoz, 2007, 21:07:56 »
sa normalnim set upom (kit spuh frga i ostalo) računaj na potrošnju od 4.5-5 litara.. tolko troši manji auto..
savjetujem ti da kupiš spuh, multivar, rolice, federe i to fino uštimaš imat ćeš skuter koji ide 80 na sat, ima bolje ubrzanje i troši max pola litre više nego sad..

Da ali za sve to što si naveo cijena bi došla oko 500 eura...pa sam mislio što bi bilo najbolje stavit al da bacim maksimalno 2-2200 kn..

za tu lovu stavis novi base kit i kupis polovni spuh i multivar.

ako ne bi nis polovno onda bis mogo eventualno kupit spuh i kit novi.

e sad ako je na firefoxu 12mm frga onda obavezno i frgu.

al 17.5 mozes nac vec za 200-250kn polovnu.  :laughing7:
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline Ubojica111

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Fire Fox F15 Malaguti
« Odgovori #9 : 04 Kolovoz, 2007, 00:50:37 »



da ali ne zelim uzimati polovno, jer novo je novo...želim da sam siguran da kad to stavim da nece riknuti nakon dva dana, a i nemam čovika koji bi mi to pregledao i rekao jel valja to šta kuopujem...

na kraju ispada da uzimam spuh i karburator, i ostaje mi još 500 kn...šta da uzmem za te novce

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Fire Fox F15 Malaguti
« Odgovori #10 : 04 Kolovoz, 2007, 07:52:10 »
ili :
kit, spuh, frgazer 3000 kn min.
ili samo:
spuh, multivar, 2000 kn max..

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Fire Fox F15 Malaguti
« Odgovori #11 : 04 Kolovoz, 2007, 17:23:39 »
kupis si novi kit,a polovno auspuh,karb i multivar pa to je minarelli makina,ima za nju polovnih dijelova

Offline Marko F15

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Fire Fox F15 Malaguti
« Odgovori #12 : 04 Kolovoz, 2007, 18:31:44 »
kupis si ZX,u variomat 4,7 role,crvene malossi sustice i zuti malossi centralni na kuplung i motor ce ti ici 90+
----FUŠ RACING TEAM----