Općenito > Servisi

Servis anketa - tko tu koga i za koliko...

<< < (2/34) > >>

aeroman:
1. SKUTER-yamaha Aerox             
2. SERVIS I GRAD-Škaromoto Osijek
3. KOLIKO KM-1000km(promjenjeno ulje i opran filter)
4. CIJENA-250kn
5. UTISAK (usluga i cijena)-zadovoljan uslugom,jedan od jeftinijih servisera u Os


A sad iskustvo iz Kridome u Os
Aprillia Ditech-zamjenjena svijećica i opran zračni filter(motor je pod garancijom)
cijena:650kn!!!!Na računu je posebno naplačen servis za zamjenu sviječice i servis za promjenu ulja???To je 250kn svaki i uz to je još naplačeno sat vremena rada servisera posebno?Ja ga pitam kaki je to poseban servis za zamjenu svječice a on kaže to je za ruke zato što je popravio?Šta je popravljo ak je samo zamjenio svječicu i opro filter??Kreteni!!I jer istina da pod garanciju spada samo mašina a ne dijelovi kao što je crijevo od kočnice koje je samo puklo?
Bježite od Kridome!

odin:

--- Citat: aeroman - 01 Kolovoz, 2007, 23:29:41 ---
A sad iskustvo iz Kridome u Os

Bježite od Kridome!

--- Kraj citata ---

ovakvih se misljenja o njima moze dosta naci.

pitaNS:
ja da ne moram zbog garancije terat scoot na servis nikad ga ne bi ni terao!
Sad ću tek videti na sledećem servisu od 25oo km koliko će mi uzeti...
inače na prvom servisu od 500 km-a nisam ništa plaćao, što je dosta korektno jer vidim da je neko od vas i to plaćao...

sam svoj majstor!

speed:

--- Citat: pitaNS - 17 Kolovoz, 2007, 10:20:09 ---ja da ne moram zbog garancije terat scoot na servis nikad ga ne bi ni terao!
Sad ću tek videti na sledećem servisu od 25oo km koliko će mi uzeti...
inače na prvom servisu od 500 km-a nisam ništa plaćao, što je dosta korektno jer vidim da je neko od vas i to plaćao...

sam svoj majstor!

--- Kraj citata ---
ma okani se servisa,ako ces bit sam svoj majstor samo se javi meni i ja ti sve objasnim,ja radim servis na svom sam i ide punooo bolje nego kad sam ga dovezao sa servisa :icon_thumright:

mrcina:
ja neču niš pisati samo ču reči bilo pa prošlo.

PROBLEMI baj bajjjjjjjjjjjjjjjj

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju