Općenito > Servisi

Servis anketa - tko tu koga i za koliko...

(1/34) > >>

odin:

Mogli bi ovdje probati izjasniti se o servisima da vidimo kakve su kod koga cijene:

1. SKUTER
2. SERVIS I GRAD
3. KOLIKO KM
4. CIJENA
5. UTISAK (usluga i cijena)

roby44:
Generic
1. servis, Zg
300km
250kn
nista nisu napravili, uzas, lose!  nikad vise na servis!

igor.sb:
najbolje ''sam svoj majstor'', to mi je i najdraza serija na rtl-u  :laughing6: :laughing6: :laughing6:

malo upozorenje ..ovo je jako dobra tema, tako da u njoj vise necemo tolerirati ovakve postove  :glasses9: ELADIO

...evo ispricavam se, ne bum se ponovilo

speed:
1 servis 300 kn
500 km
Karlovac
promijenili ulje,nikad vise na servis
 sam svoj majstor

Genesis051:
1. SKUTER                       Hyosung Aquila 125 (nije baš skuter, ali eto...)
2. SERVIS I GRAD              Tranzit, Preluk/Rijeka
3. KOLIKO KM                    4000
4. CIJENA                         460,00
5. UTISAK (usluga i cijena)  za sad O.K. ( samo ulje i svjećice... vidjet ću kad budu zahtjevniji servisi) cijena umjerena


1. SKUTER                      Gilera Runner  
2. SERVIS I GRAD             Sprint, Rijeka          
3. KOLIKO KM                  svaki servis                
4. CIJENA                        nikad manje od 600,00
5. UTISAK                       tužno... ja se ne kužim u motore, ali su oni tu zbog toga, skut mi sa servisa izađe i trese pri ubrzavanju... kažem ja da trese... "a, pa to ste nam trebali reći, to je samo prljavština, dovedite ga pa ćemo riješit"
JBT. PRED SAT VREMENA SAM GA ODVEO !... KAMO ĆU GA OPET DOVODIT...   i uredno naplate sat rada meha...
Ovaj prethodni zeleni tekst bi trebao predstavljat moje (ne)zadovoljstvo njihovom uslugom... nije bilo toliko strašno, skut nikad nigdje nije stao na cesti (osim u garantnom roku, kad je riknuo glavni osigurač), ali im je, za jedan skut od 50 ccm, svakako masna cijena usluge...  :(

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju