Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pomoccc  (Posjeta: 1930 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline djile

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: travnik
  • Moj Skuter: peugeot-viva city
pomoccc
« : 30 Srpanj, 2007, 21:46:42 »
ee ljudi pozz imam problem..prije 5-6 mjeseci nesto mi je kuckalo u deklu..otisao sam majstoru i on mi je rekao da su mi otisle rolice i da promijenim..nakon 2-3 mjeseca jedva dodjem do serijskih rolica odnesem majstoru i on mi promijeni stari skroz bili kockasti..ehhh sad odma kad sam uzeo skuter od majstora opet mi je kuckalo u deklu...ee do cega je sad problem jer nezelim da vise dajem pare oderao me je 1oo KM za nepovjerovati

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: pomoccc
« Odgovori #1 : 30 Srpanj, 2007, 21:49:48 »
pa to ti je 5min posla za promijenit, mozda su klizaci na variu.... daj nekom da ti pogleda,ovi serviseri pljackaju!

Offline djile

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: travnik
  • Moj Skuter: peugeot-viva city
Odg: pomoccc
« Odgovori #2 : 30 Srpanj, 2007, 21:55:36 »
al gledaj jarane kad mi je mijenjao rolicepokazao mi je neku solju od variomata sto su rolice "izgrizle" dok su bile kockaste jel mozda do toga il? gdje mogu nabaviti solju i za koliko pozz

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: pomoccc
« Odgovori #3 : 30 Srpanj, 2007, 23:33:13 »
kao mijenjao ti je tijelo variomata, ono gdje se stavljaju rolice ili poklopac, zvjezdasti dio na koji idu klizaci (3 plastikice)?

Vjerujem da ti nije trebao mijenjati nista od navedenoga nego samo rolice i klizace...

A sto se tice kuckanja moze biti bilo sto...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: pomoccc
« Odgovori #4 : 31 Srpanj, 2007, 07:43:50 »
vario košta dosta više od 100 maraka..
promjenio ti je rolice, a zveckanje se čuje vjerojatno od rolica ili pak klizača..
serijski klizači su jeftini pa ih se može zamjeniti zajedno sa rolicama..
onda si miran..
btw, koji je skuter u pitanju i gdje si u Bosni?
« Zadnja izmjena: 31 Srpanj, 2007, 07:46:57 ivanm »

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: pomoccc
« Odgovori #5 : 31 Srpanj, 2007, 14:43:18 »
ak imas apriliu,gileru ili piagio motor ...i ako je relativno nov ja cu ti rec sta ti zvecka ...kurbla....kod mene je zveckala tj kao da ima kliker unutra zeljezni nekakav i kad das gas ono ubi od zveckanja nikad nebi reko da je kurbla .....isto sam i drugu rijesio na novoj apriliji i jos jednom sa runnerom novim.....isti problem onaj mehanizam od kurble sto kad ti zakurblas okrene ono tamo i upali motor ,ako ti ne treba kurbla samo ga izvadi skines poklopac dekla i zakurblas i drzis kurblu dole on ce sam ovako kao iskocit gore i samo ga rukom izvuces,neznam sto ali vremenom onaj mehanizam dobije lufta i kad das gas od vibracije udara u drugi dio i proizvodi uzasan zvuk,i to se desava na svim novijim scooterima neznam sto najvise na piagio,gileri i apriliji....ja sma bio i klizace i rolne promijenio i opet je zveckalo dok nisam to skonto da je to....probja mozda je i kod tebe to isto a vjerovatno jest ...ako zvecka isto ko kad bi u kakvu posudu limenu stavio kliker i treso je taj zvuk onda je to 100%..
« Zadnja izmjena: 31 Srpanj, 2007, 14:45:58 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline djile

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: travnik
  • Moj Skuter: peugeot-viva city
Odg: pomoccc
« Odgovori #6 : 31 Srpanj, 2007, 18:42:45 »
vozam peugeot viva city ..kad mi je mijenjao rolice zamijenio mi je i te 3 plastikice u obliku slova U.. joj neznam sta bi moglo biti nedaju mi se pare majstoru nikako... ovako kad stojim sa skuterom dodajem malo gas cuje se a  kad vozim vise od 30-tak km/h necuje se nista... a iz travnika sam..

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: pomoccc
« Odgovori #7 : 31 Srpanj, 2007, 21:40:19 »
onda vozi i bok..
nakon 5000 opet odi na promjenu rolica i slidera..