Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Karting staza u Splitu  (Posjeta: 27777 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #40 : 17 Svibanj, 2010, 21:40:40 »
haha .. dobar video ..

bili se sad malo vozali po stazi .. jebeno  , dolji otišla vodena  ,topa triba motor polirat (ne .. nije pao .. nego je uvik bia zadnji pa mu kamencici skakali)

dosli do neki hnovih informacija .. da je vlasnia neka šimicka ..  :o  cini se da tamo ima svak svoj komad staze  :toothy11:
« Zadnja izmjena: 17 Svibanj, 2010, 21:44:35 n0n4m3 »

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #41 : 17 Svibanj, 2010, 21:47:25 »
haha .. dobar video ..

bili se sad malo vozali po stazi .. jebeno  , dolji otišla vodena  ,topa triba motor polirat (ne .. nije pao .. nego je uvik bia zadnji pa mu kamencici skakali)

dosli do neki hnovih informacija .. da je vlasnia neka šimicka ..  :o  cini se da tamo ima svak svoj komad staze  :toothy11:

branko simic je vlasnik :icon_thumright:

sad si me sitia i prezimena,nema ona nista s tin,prica san s njon vec :icon_biggrin:

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #42 : 17 Svibanj, 2010, 21:48:54 »
a ko je to ? zenska je vlasnica ..  i ima sina nasih godina

Offline zipst

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1264
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: na hrpi
  • MojSetup: trkeci
  • MojSpuh: probusen
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #43 : 17 Svibanj, 2010, 21:54:16 »
a ko je to ? zenska je vlasnica ..  i ima sina nasih godina
jel vozi motor :toothy3: ja mislin da bi to pomoglo u ovoj situaciji :laughing3:
covjece jos da je nastavio i bez karba radit,pa ti bi se djabe vozio

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #44 : 17 Svibanj, 2010, 21:55:43 »
jel vozi motor :toothy3: ja mislin da bi to pomoglo u ovoj situaciji :laughing3:

 :laughing7:

s pujanki je .. a nijednog tog prezimena neznam .. znaci nije .. jbg .. al mozda bi pocea vozit  :toothy12:

i staza nema veze s motorima .. za karting se radi  :toothy11:

Offline Skopa

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 358
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Skipper 150 2t(opet) :D
  • MojSetup: je serijski
  • MojSpuh: zvijerski
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #45 : 17 Svibanj, 2010, 22:57:04 »
Želin van puno sriće u tome svemu,ako bude tribalo sta pomoć ja san tu,samo zovite.Al kad gledaš da se to sve lipo otvori bilo bi i manje izgubljenih glava po cesti,manje gasiranja i više normalnije vožnje,svi bi se imali di ispuvat šta je u jednu ruku i dobro.Al ako je vlasnik parcele neka budala netriba se ni ulazit u konflikt sa njin jer je to samo bezvezno gubljenje zivaca

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #46 : 17 Svibanj, 2010, 23:08:45 »
bit ce laksi posa kupit negdi parcelu i napravit stazu nego ovu rješit  :laughing7:

škopa metlu u ruke i pometi onaj pjesak .. da nebi ko pao  :toothy12:

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #47 : 17 Svibanj, 2010, 23:28:19 »
nemoj ništa mest...neka pijeska...ovako dolja može u bok :toothy12:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #48 : 18 Svibanj, 2010, 03:17:42 »
Od ove staze nažalost nema budućnosti, a ujedno je i previše opasna. Treba barem naći neki ogromni napušteni parking ili asvaltirani dio i tamo poslagati čunjeve i gume.
U Radošiću postoji ogromni parking na kojem se može dobro voziti i trenirati, vozili smo se u par navrata i ujedno je sigurno, inače taj parking ima funkciju kod održavanja auto utrke na Malačkoj.
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline ante_f18

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 123
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dugi Rat
  • Moj Skuter: Malagut Warrior F18
  • Moja Kaciga: Uvex
  • MojSetup: Novi
  • MojSpuh: Serdarevic
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #49 : 18 Svibanj, 2010, 21:28:29 »
ima i u dugom ratu na tehnickom veliki parking,ka di AK ONEUM OMIŠ ima treninge sa autima i to....dobar i velik prostor samo se triba jos malo sredit i dovest u red...novi asvalt i sve to,i to je vec rjeseno sa opcinom i moc ce se cesto tu dolazit.. :icon_thumright:

Offline Tiho

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 184
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: Suzuki DRZ 440 SM/S
  • Moja Kaciga: HJC RPHA 10
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #50 : 18 Svibanj, 2010, 21:51:54 »
U Radošiću postoji ogromni parking na kojem se može dobro voziti i trenirati, vozili smo se u par navrata i ujedno je sigurno, inače taj parking ima funkciju kod održavanja auto utrke na Malačkoj.

Parking i nije toliko ogroman,neznan zašto si to napisa.Dobro se baš i nemoš vozit jer je asvalt ispisan sa piturom.A i di je sigurnost??Oko parkinga kamenja itd.,ko produži neće se dobro provest.Tako da ekipa slobodno zaboravite na tu lokaciju.Ko mi neviruje nek otiđe sam i uvjeri se.
Taj parking služi ka boks za aute za vrime brdske trke.

Offline Tiho

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 184
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: Suzuki DRZ 440 SM/S
  • Moja Kaciga: HJC RPHA 10
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #51 : 18 Svibanj, 2010, 21:52:46 »
ima i u dugom ratu na tehnickom veliki parking,ka di AK ONEUM OMIŠ ima treninge sa autima i to....dobar i velik prostor samo se triba jos malo sredit i dovest u red...novi asvalt i sve to,i to je vec rjeseno sa opcinom i moc ce se cesto tu dolazit.. :icon_thumright:

Super!!!!!! Moramo doć jednu nedilju povirit.

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #52 : 18 Svibanj, 2010, 22:02:02 »
Od ove staze nažalost nema budućnosti, a ujedno je i previše opasna. Treba barem naći neki ogromni napušteni parking ili asvaltirani dio i tamo poslagati čunjeve i gume.
U Radošiću postoji ogromni parking na kojem se može dobro voziti i trenirati, vozili smo se u par navrata i ujedno je sigurno, inače taj parking ima funkciju kod održavanja auto utrke na Malačkoj.

zasto nema buducnosti .. opasna je .. ali bar je staza vec tamo i napravljena .. a ne ove parkinge i tako nesto .. to mozes napravit od guma i tako to .. pa opet micat i sve ..
ovu stazu malo sredit , one stine i ogradu rjesit .. nece nikad bit to za neke trke .. ali ovako za diric napravit tu i tamo odlicno

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #53 : 19 Svibanj, 2010, 01:02:05 »
Parking i nije toliko ogroman,neznan zašto si to napisa.Dobro se baš i nemoš vozit jer je asvalt ispisan sa piturom.A i di je sigurnost??Oko parkinga kamenja itd.,ko produži neće se dobro provest.Tako da ekipa slobodno zaboravite na tu lokaciju.Ko mi neviruje nek otiđe sam i uvjeri se.
Taj parking služi ka boks za aute za vrime brdske trke.

Tiho ti voziš supermoto i nije baš namjenjen za teže i snažne motore, inače tamo smo se vozili ti i ja sa 180-icama,  stazu smo oblikovali sa čunjevima i gumama tako da ne postoji dugih pravaca gdje se treba snažno kočiti za ući u zavoj...





Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #54 : 19 Svibanj, 2010, 01:15:46 »
zasto nema buducnosti .. opasna je .. ali bar je staza vec tamo i napravljena .. a ne ove parkinge i tako nesto .. to mozes napravit od guma i tako to .. pa opet micat i sve ..
ovu stazu malo sredit , one stine i ogradu rjesit .. nece nikad bit to za neke trke .. ali ovako za diric napravit tu i tamo odlicno

U par navrata sam bio tamo i tvrdim isto kao i prijatelj koji je 97-98 vozio trke na toj stazi, po pitanju sigurnosti na toj stazi bi se mogli voziti mini-bike i najsporiji kartinzi, sve ostalo je preopasno jer ne postoje izletne zone...veliki parking je puno sigurniji.
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline frti

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • ak oneum
  • Moj Skuter: silverstone qt8
  • Moja Kaciga: rally homologirana :)
  • MojSpuh: serijala
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #55 : 19 Svibanj, 2010, 10:30:01 »
ima i u dugom ratu na tehnickom veliki parking,ka di AK ONEUM OMIŠ ima treninge sa autima i to....dobar i velik prostor samo se triba jos malo sredit i dovest u red...novi asvalt i sve to,i to je vec rjeseno sa opcinom i moc ce se cesto tu dolazit.. :icon_thumright:

Ante,svaki trening se policiji mora prijavit,i parking je dodjeljen samo AK Oneum-u,ne MK Rebornu ili u ovom slučaju skuterašima

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #56 : 19 Svibanj, 2010, 11:38:41 »
Ante,svaki trening se policiji mora prijavit,i parking je dodjeljen samo AK Oneum-u,ne MK Rebornu ili u ovom slučaju skuterašima

ako je taj parking drzavno vlasnistvo,a amk oneum ne placa koncesiju ni nista slicno,ne vidin kako onda parking moze bi "DODIJELJEN SAMO" amk oneumu..

isto ko sta ragbi klub nada igra na staron placu,al isto nemoze odlucivat ko ce i oce li koristit plac za druge stvari :icon_thumright:

Offline ante_f18

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 123
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dugi Rat
  • Moj Skuter: Malagut Warrior F18
  • Moja Kaciga: Uvex
  • MojSetup: Novi
  • MojSpuh: Serdarevic
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #57 : 19 Svibanj, 2010, 12:09:57 »
ako je taj parking drzavno vlasnistvo,a amk oneum ne placa koncesiju ni nista slicno,ne vidin kako onda parking moze bi "DODIJELJEN SAMO" amk oneumu..

isto ko sta ragbi klub nada igra na staron placu,al isto nemoze odlucivat ko ce i oce li koristit plac za druge stvari :icon_thumright:

 :icon_thumright: :icon_thumright: logično

ma meni susid vozi trke  i vjerojatno cu moc nesto sa njin sredit...

Offline frti

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • ak oneum
  • Moj Skuter: silverstone qt8
  • Moja Kaciga: rally homologirana :)
  • MojSpuh: serijala
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #58 : 19 Svibanj, 2010, 12:57:48 »
ako je taj parking drzavno vlasnistvo,a amk oneum ne placa koncesiju ni nista slicno,ne vidin kako onda parking moze bi "DODIJELJEN SAMO" amk oneumu..

isto ko sta ragbi klub nada igra na staron placu,al isto nemoze odlucivat ko ce i oce li koristit plac za druge stvari :icon_thumright:
Nije državno vlasništvo već je vlasništvo britanske tvrtke "Landmark Property Management SA" od koje smo mi dobili parking na korištenje.A ante pitaj Tomu neka ti kaže kad budemo trenirali pa ako on da dopuštenje da dođete svi sa skuterima,ipak šta nas je više to bolje,i bolje se na parkingu iživit,nego na cesti :icon_thumright:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #59 : 19 Svibanj, 2010, 17:57:46 »
Nije državno vlasništvo već je vlasništvo britanske tvrtke "Landmark Property Management SA" od koje smo mi dobili parking na korištenje.A ante pitaj Tomu neka ti kaže kad budemo trenirali pa ako on da dopuštenje da dođete svi sa skuterima,ipak šta nas je više to bolje,i bolje se na parkingu iživit,nego na cesti :icon_thumright:


onda se izvinjavan :icon_thumright: