Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Karting staza u Splitu  (Posjeta: 27775 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Joke/st

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 107
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split/Kman
  • Moj Skuter: Beverly 200
  • MojSpuh: Tvornica
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #20 : 17 Svibanj, 2010, 01:25:01 »
Šteta staze stvarno... Sićan se kad san karting doli vozia par puta tamo 96. 97..... Pa kasnije i auto... :laughing11:
Bilo bi lipo dovest je u pogon,ali ne virujen da če ikako popustit onaj na čijoj je zemlji...
EDIT: a i taj koji koristi tu parcelu za svoj obrt ili šta li več
« Zadnja izmjena: 17 Svibanj, 2010, 01:27:22 Joke/st »

Offline vx

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 819
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #21 : 17 Svibanj, 2010, 01:35:54 »
recimo da van uspije to s vlsnikon i da sve počistite..kako rješit asfalt? jer ono je katastrofa
Tjesim svinje prije klanja! Informacije na tel. +38763518514

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #22 : 17 Svibanj, 2010, 01:39:37 »
Šteta staze stvarno... Sićan se kad san karting doli vozia par puta tamo 96. 97..... Pa kasnije i auto... :laughing11:
Bilo bi lipo dovest je u pogon,ali ne virujen da če ikako popustit onaj na čijoj je zemlji...
EDIT: a i taj koji koristi tu parcelu za svoj obrt ili šta li več

onaj koristi onu kucicu sad za obrt .. tj. u najmu je .. staza mu uopce nista ne koristi ima i drugi put da dode do kucice ... ali sad dolazi i kroz pola staze .. dok vlasnik parcele prije nije htio nista dopustiti .. vidit cemo sad ..
da onaj ostane u kucici to nebi bilo to .. ali opet dobro .. samo nebi onda nista bilo od toga .. kao sto ni nece nista bit .. ko zna ...

recimo da van uspije to s vlsnikon i da sve počistite..kako rješit asfalt? jer ono je katastrofa

asfalt je najmanji problem ako uspijemo rjesit ono .. problem su stijene i to ona prije okuke .. a i ako izletis u ogradi si .. ali prvo nek se rjesi staza .. pa je za ostalo lako

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #23 : 17 Svibanj, 2010, 01:42:48 »
recimo da van uspije to s vlsnikon i da sve počistite..kako rješit asfalt? jer ono je katastrofa

cijena novog sloja asfalta,prava sitnica,par 10aka tisuca eura ;D

Offline Joke/st

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 107
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split/Kman
  • Moj Skuter: Beverly 200
  • MojSpuh: Tvornica
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #24 : 17 Svibanj, 2010, 01:57:35 »
onaj koristi onu kucicu sad za obrt .. tj. u najmu je .. staza mu uopce nista ne koristi ima i drugi put da dode do kucice ... ali sad dolazi i kroz pola staze .. dok vlasnik parcele prije nije htio nista dopustiti .. vidit cemo sad ..
da onaj ostane u kucici to nebi bilo to .. ali opet dobro .. samo nebi onda nista bilo od toga .. kao sto ni nece nista bit .. ko zna ...

asfalt je najmanji problem ako uspijemo rjesit ono .. problem su stijene i to ona prije okuke .. a i ako izletis u ogradi si .. ali prvo nek se rjesi staza .. pa je za ostalo lako
Jeba je u tome šta če tome čoviku šta radi tamo uvik smetat drljanje po stazi. Bilo bi idealno nač čoviku "zamjensku" kučicu po istoj najamnoj cijeni pa ga "iselit" odande i onda plačat najam vlasniku parcele zu svrhu korištenja staze. Ali to je sad znanstvena fantastika,i nemoguče izvest...

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #25 : 17 Svibanj, 2010, 01:59:02 »
Jeba je u tome šta če tome čoviku šta radi tamo uvik smetat drljanje po stazi. Bilo bi idealno nač čoviku "zamjensku" kučicu po istoj najamnoj cijeni pa ga "iselit" odande i onda plačat najam vlasniku parcele. Ali to je sad znanstvena fantastika,i nemoguče izvest...

voznje su vecinon vikednon, tako da mu nemoze smetat,nedilja se ne radi,tako da staza moze vozit subotu popodne i nedilju cili dan,to je najmanji problem..al ima tu drugih milijun problema

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #26 : 17 Svibanj, 2010, 02:08:37 »
problem je u tome sta to neko ili mora odrzavat .. ili nema nista od toga .. jer ako bude onako ko dode dode .. razbij ovo razbij ono .. i opet ce zatrpat .. zato je i zatrpa ovaj put .. triba njemu nac neko drugo misto .. lipo se s njim dogovorit .. ali prije toga s vlasnikom zemlje .. a to je cini se nemoguce .. nekuzim .. njemu je svejedno .. ovaj mu ionako placa nesto samo za kucicu .. a staza prazna ..  placa mu ovaj ili mi ..  :dontknow:

Offline cvajko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • Dom je tamo gdje vaš bajk stoji na nogari.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: aprilia Rs125
  • Moja Kaciga: shark
  • MojSpuh: gianelli
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #27 : 17 Svibanj, 2010, 08:20:58 »
Tu stazu je prije drza onaj damir katunaric..tako nekako prijesednik hrvatskog moto saveza ili tako nesto ....zizi ga zna vozia je u njegovon klubu i on je zatvoria stazu jer je bila neka inspekcija i nasla miljon gluposti...i sad je ta zemlja di je staza na opcinskon sudu nesto se zakompliciralo zato je staza i zatvorena., a vlasnik je neka faca puna para koja ima ducane po splitu i bas ga zaboli k. sta ce bit sa tim.
Doručak i kava su jednako važni kao Benzin i ulje.

Offline cvajko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • Dom je tamo gdje vaš bajk stoji na nogari.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: aprilia Rs125
  • Moja Kaciga: shark
  • MojSpuh: gianelli
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #28 : 17 Svibanj, 2010, 08:48:49 »
i lako za asfalt i za grbe i zemlju....stina na krivini ...uff nek neko ude malo jace nego sta smi i izbaci ga u stinu polomit ce se ko pi....al moramo uspit idemo do keruma ako triba.  :headbang:  :headbang:  :headbang:
Doručak i kava su jednako važni kao Benzin i ulje.

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #29 : 17 Svibanj, 2010, 09:09:10 »
i lako za asfalt i za grbe i zemlju....stina na krivini ...uff nek neko ude malo jace nego sta smi i izbaci ga u stinu polomit ce se ko pi....al moramo uspit idemo do keruma ako triba.  :headbang:  :headbang:  :headbang:

pa sta jos radis na netu .. trk do keruma  :laughing3:

ako faliješ stinu odeš babi u vrta  :icon_biggrin:

Offline cvajko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • Dom je tamo gdje vaš bajk stoji na nogari.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: aprilia Rs125
  • Moja Kaciga: shark
  • MojSpuh: gianelli
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #30 : 17 Svibanj, 2010, 09:39:00 »
u krajnjen slučaju obratit cemo se za pomoc Vedri, Jerku i podanicima.....xdd
Doručak i kava su jednako važni kao Benzin i ulje.

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #31 : 17 Svibanj, 2010, 10:34:10 »
jel to neka tvoja mafija  :laughing6:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #32 : 17 Svibanj, 2010, 14:08:05 »
jel to neka tvoja mafija  :laughing6:

jedino se moze rijesit ako ce kerum pomoc,a pomoc nece osim ako neko nije stvarno dobar s njin..

triba mu nabit na nos da ce dobit politicke bodove kod omladine ako to otvori :laughing6:

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #33 : 17 Svibanj, 2010, 14:16:50 »
šteta staze, uz malo volje dalo bi se ono koliko-toliko dovest u red, asfalt uopće nije toliko očajan, da se lipo vozit, jučer mi zavrtili par krugova iz zajebancije...
ja ni ne očekujen da će se ta staza osposobit i sredit ko šta je nekad bila, al jedino čemu se nadan je da se da lipo popričat sa vlasnikom onog obrta samo da nan da pristanak da maknemo nasipe, pošišamo svu ono travu, malo tu uredimo i da možemo doć suboton popodne, nediljon izguštat se ODREĐENA grupica ljudi.
bude li to da može doć ko oće, nit će pristat, nekin čudon da i pristanu našlo bi se par divljaka i budala koji bi napravili neko sranje i ode sve u k**ra*...opet
ovako lipo ključ u bravu, i uz dogovor da nikom nesmetamo zavrtit se koji krug iz zajebancije...nesmetamo ljudima oko staze, nesmetamo gazdi onog obrta, a vlasnika parcele ko jebe, on je da ono u najam onom obrtu tamo...šta njega boli kita :dontknow:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #34 : 17 Svibanj, 2010, 14:20:54 »
šteta staze, uz malo volje dalo bi se ono koliko-toliko dovest u red, asfalt uopće nije toliko očajan, da se lipo vozit, jučer mi zavrtili par krugova iz zajebancije...
ja ni ne očekujen da će se ta staza osposobit i sredit ko šta je nekad bila, al jedino čemu se nadan je da se da lipo popričat sa vlasnikom onog obrta samo da nan da pristanak da maknemo nasipe, pošišamo svu ono travu, malo tu uredimo i da možemo doć suboton popodne, nediljon izguštat se ODREĐENA grupica ljudi.
bude li to da može doć ko oće, nit će pristat, nekin čudon da i pristanu našlo bi se par divljaka i budala koji bi napravili neko sranje i ode sve u k**ra*...opet
ovako lipo ključ u bravu, i uz dogovor da nikom nesmetamo zavrtit se koji krug iz zajebancije...nesmetamo ljudima oko staze, nesmetamo gazdi onog obrta, a vlasnika parcele ko jebe, on je da ono u najam onom obrtu tamo...šta njega boli kita :dontknow:

to stoji .. ali nek on da dopustenje .. prvi put nas par .. poslije ce ih dolazit sve vise .. neko ce mu opet razbit obrt , kamion ili nesto .. i opet ce zatvorit


Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #35 : 17 Svibanj, 2010, 14:28:47 »
i jos nesto .. napisa mi jedan "Aha pa u tome i je problem... Jer sam ja odavno sa svojima isa tamo i pocea cistit stazu, rijesili smo sve osin one dvi grude pjeska (maklii gume, staklo, lišče, grane one po podu i tako to), a na pjesku smo napravili da se moze proc po sredini... I onda nam je dosa covik, i odjeba nas... Eto samo da znate... ;)"


Offline cvajko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • Dom je tamo gdje vaš bajk stoji na nogari.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: aprilia Rs125
  • Moja Kaciga: shark
  • MojSpuh: gianelli
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #36 : 17 Svibanj, 2010, 14:42:04 »
pa ko bi bija tolko lud mucit se kopat i cistit i nosit a da se ne konzultira nista sa vlasnikom ili bar sa onim sta iznajmljuje....fala bogu da se prvo mora informirat
Doručak i kava su jednako važni kao Benzin i ulje.

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #37 : 17 Svibanj, 2010, 16:50:40 »
evo najnovijih informacija :icon_biggrin:
bia, priča sa tim tipom šta drži obrt...kaže tu su se vozikali davnih godina, njemu to nije predstavljalo problem...međutim, kad je gazda parcele čua za to, neki časnik k**ra* palac, napravia sranje, zovnia mu policiju, čovik ima problema sa tim pa su zato oni nasipi sada tamo...
kaže neisplati ti se sinko ništa pokušavat, pomoga bi on drage volje veli...al da se tu nemože ništa učinit...kad san ga pita za gazdu parcele...odgovor je bia...bolje da ti ništa ne govorim, neisplati se pričat uopće o njemu...očito je neka budaletina...

eto, neznan, ako je to već privatni posjed sumljam da se može išta učinit...možda doć u kontakt jedino sa tim redikulom...al neznan bi li bilo kakvog kruva od toga...
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #38 : 17 Svibanj, 2010, 17:35:54 »
Nema kruva,odma san van ja reka.. jedino mafijas kerum moze mozda pomoc

Offline zipst

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1264
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: na hrpi
  • MojSetup: trkeci
  • MojSpuh: probusen
Odg: Karting staza u Splitu
« Odgovori #39 : 17 Svibanj, 2010, 19:31:01 »
covjece jos da je nastavio i bez karba radit,pa ti bi se djabe vozio