Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Što kupiti ???

Piaggio NRG POWER
1 (100%)
Runner 50 SP
0 (0%)
Derby GP1 50
0 (0%)

Ukupno Glasova: 1

Autor Tema: Koji skuter kupiti???  (Posjeta: 13724 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Koji skuter kupiti???
« : 18 Kolovoz, 2006, 10:44:57 »
Evo ovako na motorima sam postavio isto pitanje ali konkretnih odgovara nije bilo ..mislim je ...ali ipak ..došao sam vas potražiti za pomoć... :notworthy:
sljedece god kupujem skuter ..i sad me zanima što bi ste mi preporučili ,što bi ste vi kupili...itd..
Nrg piaggio
Gilera runner
Derby gp1 50
Ova tri su mi najbliža kupovini,ove ostale sam stavio samo radi reda i vašeg mišljenja...
Kakva su vaša iskustva,neki link sa usporedbom itd...
Fala pozdrav svima

ushirlo

  • Gost
  • Tržnica : (0)
Odg: Koji skuter kupiti???
« Odgovori #1 : 18 Kolovoz, 2006, 10:48:45 »
tgb laser...........
i nema više diskusije..........
inače će bit dislokacija zglobova............

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Koji skuter kupiti???
« Odgovori #2 : 18 Kolovoz, 2006, 10:56:27 »
tgb laser...........
i nema više diskusije..........
inače će bit dislokacija zglobova............


tgb laser...........WTF??? ???
nisam ekspert ne kontam te... :laughing6:

ushirlo

  • Gost
  • Tržnica : (0)
Odg: Koji skuter kupiti???
« Odgovori #3 : 18 Kolovoz, 2006, 11:01:41 »
ovako..... sad će čika ushirlo da ti objasni.........
svi skuteri su smeće.........
međutim i imeđu smećem postoje razlike.....
tako imamo dvi krajnosti smeća........
jeftino smeće..... koje je čak smeće među smećem..... npr baotian...........
skupo smeće ........... ko je lud smeće skupo plaćat..... tu spadaju derbiji nrgovi i sl......

a imamo i prosječno smeće........... ne smrdi ništa naročito...... a platiš ga koliko bi i treba platit smeće ....... tu ti je tgb laser caR.............

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Koji skuter kupiti???
« Odgovori #4 : 18 Kolovoz, 2006, 11:03:50 »
ajd fala ti što si mi objasnio...ali nažalost ja želim nešto od ovog smeća gore od tih pet ,al najbolje od ona 3..tako da...

ushirlo

  • Gost
  • Tržnica : (0)
Odg: Koji skuter kupiti???
« Odgovori #5 : 18 Kolovoz, 2006, 11:07:49 »
na temelju tvoje tvrdnje ...........
i mojih postulata o skuterima...........

svak može izvuć logičnu konkluziju..........
a ta je da si lud.........
a za lude postoje mista sa lipim sobama......
a od dodatne opreme imaš košulju sa rukavima koji se kopčaju na leđa...........

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Koji skuter kupiti???
« Odgovori #6 : 18 Kolovoz, 2006, 11:12:37 »
pa sto stvar ukusa , i sve si pogodio... :toothy9: al da košulja mi se kopča sprijeda...al nemojmo više OT
I need help...

ushirlo

  • Gost
  • Tržnica : (0)
Odg: Koji skuter kupiti???
« Odgovori #7 : 18 Kolovoz, 2006, 11:18:33 »
evo pojednostavnit ću stvar da nebi bilo moralnih dvojbi............
recimo da mi netko poklanja sve te skutere a ja smijem uzet samo jednog (tako sam se rješio mogućnosti da sam lud)......
uzeo bi nrg-a...........
svi imaju isti motor a nrg je najpraktičniji...........
pod tim mislim da ima kukicu za najlon vrećice.........
to je odnilo prevagu.......

Offline marconi

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: SF2
Odg: Koji skuter kupiti???
« Odgovori #8 : 18 Kolovoz, 2006, 11:52:07 »
prvo reci za što bi ti služia skut?

za prebacit se od točke a do b,za naganjanje sad frendovima - za điranje okolo i to,za tuning...??

ako je prvo uzmi onda najeftiniji (baotian),ako je drugo uzmi koji ti se najviše estetski sviđa (jetforce),ako je treće neki sa piaggio agregatom (sr50)

u zagradi je moj izbor,no na tebi je sve... :)

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Koji skuter kupiti???
« Odgovori #9 : 18 Kolovoz, 2006, 11:55:12 »
služiti che za vožnju do škole...vechernje izlaske...bit che vožnje sa legama...tjunirati che se dolje neonka...hehe
al china otpada...

ushirlo

  • Gost
  • Tržnica : (0)
Odg: Koji skuter kupiti???
« Odgovori #10 : 18 Kolovoz, 2006, 11:59:00 »
ajme majko........
dobi sam proliv kad sam pročita
 
Citat: Tomy no.1
...tjunirati che se dolje neonka...
..........
rest maj kejs...............

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Koji skuter kupiti???
« Odgovori #11 : 18 Kolovoz, 2006, 12:01:05 »
ee pa odi ga dovrši za ručak...ajde reci nešto pametno...molim te...please :notworthy:

ushirlo

  • Gost
  • Tržnica : (0)
Odg: Koji skuter kupiti???
« Odgovori #12 : 18 Kolovoz, 2006, 12:10:32 »
dječače......
sad već postaješ neukusan.........
pazi da ti u vožnji netko ne izvuče lakat kroz prozor............

da te nebi mama sa špatlom skupljala..............

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Koji skuter kupiti???
« Odgovori #13 : 18 Kolovoz, 2006, 12:14:50 »
ovo zaslužuje takvu bananu da se nevrati tu 2085 god...ajde gubi se nemoj mi više trpati thread sa svojim maštarijama...ae ish...i molim te pročitaj pravila...

ushirlo

  • Gost
  • Tržnica : (0)
Odg: Koji skuter kupiti???
« Odgovori #14 : 18 Kolovoz, 2006, 12:21:00 »
dječače......
pa zašto se uzrujavaš.......
nemoj da te tako mlada strefi srce..........

inače...hvala ti što si mi poželio da doživim 2085. godinu......
iako mi nije jasno čime sam zaslužio tropsko voće...........

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Koji skuter kupiti???
« Odgovori #15 : 18 Kolovoz, 2006, 12:30:28 »
szaslužio si svojim provokacijama i orlutavim ponašanjem zato bih te zamolio...shut up

Offline ...VULIN...

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • killer on the road
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • najbolja auto-moto stranica
  • Mjesto: Pakoštane
  • Moj Skuter: Nrg mc2
Odg: Koji skuter kupiti???
« Odgovori #16 : 18 Kolovoz, 2006, 12:33:41 »
ovako..... sad će čika ushirlo da ti objasni.........
svi skuteri su smeće.........
međutim i imeđu smećem postoje razlike.....
tako imamo dvi krajnosti smeća........
jeftino smeće..... koje je čak smeće među smećem..... npr baotian...........
skupo smeće ........... ko je lud smeće skupo plaćat..... tu spadaju derbiji nrgovi i sl......

a imamo i prosječno smeće........... ne smrdi ništa naročito...... a platiš ga koliko bi i treba platit smeće ....... tu ti je tgb laser caR.............

aj ne seri ti i tgb laser a što kad se pokvari, za nrg, ili neku drugu piaggio mašinu koje uostalon imaju i runner, i sr50, i gp1, jedino nema jet force nađeš djelove di god očeš imaš odlično razgranatu prodaju i servis, na internetu moš naći milijun novih i polovnih djelova što serijskih što aftermarket, pa ako očeš frizirati imaš 200 opcija što ugraditi, ovo ono, onda imaju puno kvalitetniju mašinu, ja san čuja za neke nrg-e koji su išli po 60 000km bez otvaranja mašine, samo zamjena potrošnih djelova, a koji bi tgb to izdrža, koje djelove za friziranje možeš kupiti za tgb, možda od 1 ili njaviše 2 proizvođača i to samo poneki dia, kolika je cijena djelova, i tu je i sam dizajn,


ja ti predlažen da odabereš jedan od ovih osim jet-force-a jer je jedan od najtežih, sa najlošijon mašinon, meni je najbolji nrg, ili sr50, runner mi nije nešto lip, a za gp1 prije je ima pogon na lanac i ako ga još imaju u dućan biži od njega jer to nije pravi prijenos na lanac nego neko sranje, a sad postoji i gp1 s normalnon mašinon koji je dosta dobar ali teži od nrg-a ili sr50, pa tako da sam odabereš, e i da ovi svi koje san nabrojia osin pežoa imaju istu mašinu...

e i za neonke moda stara par godina, seljaštvo i gluma rađe ulaži novce u mašinu

to je bilo od mene, nadan se da san pomoga


if you give this man a ride
sweet family will die killer on the road

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Koji skuter kupiti???
« Odgovori #17 : 18 Kolovoz, 2006, 12:36:23 »
eee fala ti to je nazivam čovijekom...ma sprdao sam se ..dosta mi je neonka u kučištu...nemislim nistha dirat po mašini..al fala ti...skinuti chu apriliu i et force sa ankete...ova 3 su mi zaakon..
HVALA PUNO ČOVJEČE

ushirlo

  • Gost
  • Tržnica : (0)
Odg: Koji skuter kupiti???
« Odgovori #18 : 18 Kolovoz, 2006, 12:48:36 »
Citat: ...VULIN...
aj ne seri ti i tgb laser a što kad se pokvari, za nrg, ili neku drugu piaggio mašinu koje uostalon imaju i runner, i sr50, i gp1, jedino nema jet force nađeš djelove di god očeš imaš odlično razgranatu prodaju i servis, na internetu moš naći milijun novih i polovnih djelova što serijskih što aftermarket, pa ako očeš frizirati imaš 200 opcija što ugraditi, ovo ono, onda imaju puno kvalitetniju mašinu, ja san čuja za neke nrg-e koji su išli po 60 000km bez otvaranja mašine, samo zamjena potrošnih djelova, a koji bi tgb to izdrža, koje djelove za friziranje možeš kupiti za tgb, možda od 1 ili njaviše 2 proizvođača i to samo poneki dia, kolika je cijena djelova, i tu je i sam dizajn,


da.....
jerbo je makina iz zimbagvea......
to je morini ac makina za koju ima tona djelova i kitova...........
idi na  www.scooter-attack.com  pa tamo pogledaj kako nema ništa za tgb laser 50.........
cjena je isti kuac.............
a o dizajnu ne bi...... previše......
ipak se ta sranja dizajniraju za mulce...... koji btw. jedva čekaju da imaju našto nakalemit naljepnicu i neonku........
buahahahaaaaa.............

Offline ...VULIN...

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • killer on the road
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • najbolja auto-moto stranica
  • Mjesto: Pakoštane
  • Moj Skuter: Nrg mc2
Odg: Koji skuter kupiti???
« Odgovori #19 : 18 Kolovoz, 2006, 12:53:40 »
Citat: ...VULIN...
aj ne seri ti i tgb laser a što kad se pokvari, za nrg, ili neku drugu piaggio mašinu koje uostalon imaju i runner, i sr50, i gp1, jedino nema jet force nađeš djelove di god očeš imaš odlično razgranatu prodaju i servis, na internetu moš naći milijun novih i polovnih djelova što serijskih što aftermarket, pa ako očeš frizirati imaš 200 opcija što ugraditi, ovo ono, onda imaju puno kvalitetniju mašinu, ja san čuja za neke nrg-e koji su išli po 60 000km bez otvaranja mašine, samo zamjena potrošnih djelova, a koji bi tgb to izdrža, koje djelove za friziranje možeš kupiti za tgb, možda od 1 ili njaviše 2 proizvođača i to samo poneki dia, kolika je cijena djelova, i tu je i sam dizajn,


da.....
jerbo je makina iz zimbagvea......

neboj se znan ja što je scooter-attack, ali što ti misliš da se svakon dade za svaku sitnicu naručivati sa scooter-attacka i plačati poštarine ovo-ono, a u hrvatskoj nema ni blizu toliko djelova ko na scooter-attacku
to je morini ac makina za koju ima tona djelova i kitova...........
idi na  www.scooter-attack.com  pa tamo pogledaj kako nema ništa za tgb laser 50.........
cjena je isti kuac.............
a o dizajnu ne bi...... previše......
ipak se ta sranja dizajniraju za mulce...... koji btw. jedva čekaju da imaju našto nakalemit naljepnicu i neonku........
buahahahaaaaa.............


if you give this man a ride
sweet family will die killer on the road