Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Speedfight problem.....  (Posjeta: 11223 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Speedfight problem.....
« Odgovori #40 : 09 Kolovoz, 2007, 21:25:24 »
nisam stigao danas, sutra ću. znači misliš da je zagušen???
gle probaj ga ocistit pa vidi,ja mislim da je 100% do njega,usput vidi dal ima kakav lim kod prirubnice ili filtera zraka,ne bi trebao bit,javi kad to rijesis

Offline iron-xxx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • Ja volim piti kahvu !!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Cazin
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight2 Iron-x
Odg: Speedfight problem.....
« Odgovori #41 : 10 Kolovoz, 2007, 11:02:54 »
hmmmm...cek pa jel u tebe verzija jetforca sa elektronskim ubrizgavanjem goriva ako jes onda ce te uvijek jebati.....ocisti karb. i pogledaj svjecicu,....pozzzZZZzzzZZZ :laughing11:

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Speedfight problem.....
« Odgovori #42 : 10 Kolovoz, 2007, 14:02:00 »
nije elektronsko brizganje, karb je...idem sad da očistim sve  :laughing6:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Speedfight problem.....
« Odgovori #43 : 10 Kolovoz, 2007, 17:10:41 »
evo upravo sam očistio i karb i svećicu, malo sam štelovao i vazduh i radi normalno..nema naglog gubitka snage i takvih sr..nja!
samo što mi se čini da je sad malo slabiji u startu nego kad sam imao blokadu na variomatu??? i ide oko 70-75 kmh
šta predlažeš speed, ili je to to i ne mogu više očekivati kad je sve serijski ili mogu???
šta bi dobio izbijanjem katalizatora iz spuha i gde se nalazi:
evo slike
u gornjem ili donjem loncu?? :icon_scratch:
http://img230.imageshack.us/img230/5827/auspuhra7.jpg
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Speedfight problem.....
« Odgovori #44 : 10 Kolovoz, 2007, 18:15:45 »
evo upravo sam očistio i karb i svećicu, malo sam štelovao i vazduh i radi normalno..nema naglog gubitka snage i takvih sr..nja!
samo što mi se čini da je sad malo slabiji u startu nego kad sam imao blokadu na variomatu??? i ide oko 70-75 kmh
šta predlažeš speed, ili je to to i ne mogu više očekivati kad je sve serijski ili mogu???
šta bi dobio izbijanjem katalizatora iz spuha i gde se nalazi:
evo slike
u gornjem ili donjem loncu?? :icon_scratch:
http://img230.imageshack.us/img230/5827/auspuhra7.jpg
normalno da je slabiji u startu,al to se da sredit stavljanjem tvrdjih fedre na kvacilo,ic ce i on preko 75 km/h samo trebas zagrijat prijenos,znaci voznjica oko 10-tak km,izbijanjem katalizatora dobio bi malo dublji zvuk i znatno protocniji auspuh na full gasu sta bi ti se i malo odrazilo na kranjoj brzini i ubrzanju,ovuda moras rezat spuh,al rezi po varovima da ga mozes natrag zavarit



Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Speedfight problem.....
« Odgovori #45 : 10 Kolovoz, 2007, 19:33:50 »
trebaće mi vremena za taj zahvat ali ću ga odraditi sigurno, koji će mi to sr.nje u auspuhu!
 ionako nekako volim te poslove oko rezanja i varenja.. :glasses9: :glasses9: :glasses9:

a što se tiče ubrzanja gledaću da što pre kupim neke malo lakše rolice (do 1-1,5 gr lakše) i tvrđi centralni feder (jer to ide jedno s drugim?)
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Speedfight problem.....
« Odgovori #46 : 10 Kolovoz, 2007, 19:39:52 »
mozes to stavit,al vidit ces kad sve sjedne na svoje mjesto kako ide,meni je sa serijskim spuhom isao 80,a rezonkom preko 85 km/h