Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: koji pas?  (Posjeta: 14308 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
koji pas?
« : 07 Ožujak, 2010, 12:04:26 »
posto stize proljece vrijeme je za kupnju novog psa :D boxera mi auto pregazio prosle god u 9 mjesecu  :sad1: :sad1:  sad misim kupit americkog pit bull terijera ili ensto takvo :D uzeo bi engleskog buldoga ali je premalen(30-40 cm) :D dakle nesto malo vece(50 cm) ... preporuke :D da nije neka pudlica,labrador,ovcar,doberman i rotvajer :D
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline Biker(ss)

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1101
  • Spol: Muški
  • Live to ride, ride to live.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: SF2 , GSXR 1000 k5
  • Moja Kaciga: HJC IS-17
  • MojSpuh: Yoshimura
Odg: koji pas?
« Odgovori #1 : 07 Ožujak, 2010, 12:53:28 »
Njemački ovčar ?
———-/´¯/)——--(\¯`\
———/—//———--\\ —\
——--/—//————-\\- -\
—-/´¯/—/´¯\———/¯`\—\¯`\ -/-/--/—/—/-|_—-_|-\---\—\—\  (-(—(—(—/-)--)--(--(-\—)—)— ) -\————\/--/— \—\/————/ --\———— /—— -\-————/ —\-———-(———-)———- / —-\———-\——---/——-- /   :D

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: koji pas?
« Odgovori #2 : 07 Ožujak, 2010, 13:07:21 »
Ja imam sad novog psa. Star je 2 mjeseca, nitko se nesmije približit kući odma pregrize nogu. Riječ je o pekinezeru po imenu Rambo!

Offline pixa.93

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 900
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: gilera runner vx 125
  • Moja Kaciga: na glavi u svakom momentu
Odg: koji pas?
« Odgovori #3 : 07 Ožujak, 2010, 13:08:56 »
newfoundlan
imam ga ja.super peso sam je jako velik
nigdar ni bilo da nekak ni bilo i nigdar nece bit da nekak nece bit

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: koji pas?
« Odgovori #4 : 07 Ožujak, 2010, 13:18:50 »
Nadam se da si svijestan da za pse tipa pit bull terijer, dogo argentino, bullterijer... treba čvrsta ruka jer nastaju veliki problemi kasnije ako ga kao malog dobro ne odgojiš....
« Zadnja izmjena: 07 Ožujak, 2010, 13:22:04 dino gp1 »

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: koji pas?
« Odgovori #5 : 07 Ožujak, 2010, 14:29:51 »
Nadam se da si svijestan da za pse tipa pit bull terijer, dogo argentino, bullterijer... treba čvrsta ruka jer nastaju veliki problemi kasnije ako ga kao malog dobro ne odgojiš....

Pola ovih što si nabrojao nisu psi!

Ja bi uvijek išao na ovčara, dovoljno je velik a lako ga naučiš tko smije u dvorište a tko ne  :icon_thumright:

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: koji pas?
« Odgovori #6 : 07 Ožujak, 2010, 14:42:50 »
Meni su fora ovi psi ali nebih ih baš imao,nekako mi je draže imat jednu mačku i to je to,manje brige  :toothy12:




Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: koji pas?
« Odgovori #7 : 07 Ožujak, 2010, 14:46:50 »
http://www.pasoddy.com/dog/majorca_shepherd_dog.htm

ovaj ti je neki kao opak...al vidi ovog..cistokrvni bosanac...ruši sve pred sobom...to ce ti bit pravi rođo!!

http://www.pasoddy.com/dog/barak.htm

meni osobno ovaj najaci..nije neki cuvar al meni fora bas spaljeno izgleda hahahah ker mi je kralj!!!

http://www.pasoddy.com/pasmine/basset.php

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: koji pas?
« Odgovori #8 : 07 Ožujak, 2010, 14:57:02 »

meni osobno ovaj najaci..nije neki cuvar al meni fora bas spaljeno izgleda hahahah ker mi je kralj!!!

http://www.pasoddy.com/pasmine/basset.php

Ima neki lik u varaždinu, viđam ga često. Pas je kralj, prednjim nogama ode iza zgrade a zadnje još vidiš kako idu  ;D

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: koji pas?
« Odgovori #9 : 07 Ožujak, 2010, 15:15:42 »
Meni su fora ovi psi ali nebih ih baš imao,nekako mi je draže imat jednu mačku i to je to,manje brige  :toothy12:





ovo nisu psi i zivotinje nego su ubice, kladim se da pola vas koji brije na te djukce briju da su old skul frajeri i te fore, i ziher ih neznate dobro odgojiti nego sam za pokazivanje neznam ceg , no pitaj boga i onda se desavaju da takve ubice zgrizu decu, tudje pese kolju pa i ljude! to je sve za hitit ih morskim djukcima i amen!

ima ih dosta tu kod mene u kvartu, pa u gajnicama, zapresicu i dosta njih izbrijava na to a meni je to seljastvo, plate ge 500-1000eu a nemaju 2 kn za buhtlu nit za britvice da se obriju, ono strahota i jad...

ja imam mado njemackog ovcara i mjesanca pekinezera, njem ovcar koji je ogroman, ima oko 50-60kg jako pametan i tolko miroljubiv da kad ( gizmo ) pekinezer poludi i oce za zgrist ovaj se sklanja i nece se s njime zakaciti jer vbidi da ga moze ubiti sam tak, i dosta sam ga ja zdresirao tako da sve 5! imam pesa i da cuva moje dvoriste i imam pesa za zajbanciju i smijeh :icon_biggrin: :icon_thumright:

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: koji pas?
« Odgovori #10 : 07 Ožujak, 2010, 15:18:35 »
ovo nisu psi i zivotinje nego su ubice, kladim se da pola vas koji brije na te djukce briju da su old skul frajeri i te fore, i ziher ih neznate dobro odgojiti nego sam za pokazivanje neznam ceg , no pitaj boga i onda se desavaju da takve ubice zgrizu decu, tudje pese kolju pa i ljude! to je sve za hitit ih morskim djukcima i amen!

ima ih dosta tu kod mene u kvartu, pa u gajnicama, zapresicu i dosta njih izbrijava na to a meni je to seljastvo, plate ge 500-1000eu a nemaju 2 kn za buhtlu nit za britvice da se obriju, ono strahota i jad...

 :icon_thumright:
To je zato kaj imaju male pimpeke pa nadoknadjuju...

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: koji pas?
« Odgovori #11 : 07 Ožujak, 2010, 15:19:11 »
uzeo pitbulla :D sad mi ga donesel :D ali nije bilo crnog nego smedi..
ovakav http://static01.dernek.ba/blogslikevelike/32749-17502.jpg
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline devilldey

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 285
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: K.Gomilica
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 R
  • MojSetup: serijala
Odg: koji pas?
« Odgovori #12 : 07 Ožujak, 2010, 15:19:28 »
Kupi si ti jednog SOĐ-a... ;D
SMK Predatori Member

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: koji pas?
« Odgovori #13 : 07 Ožujak, 2010, 15:23:44 »
uzeo pitbulla :D sad mi ga donesel :D ali nije bilo crnog nego smedi..
ovakav http://static01.dernek.ba/blogslikevelike/32749-17502.jpg


Prelakiraj ga

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: koji pas?
« Odgovori #14 : 07 Ožujak, 2010, 15:24:11 »
:icon_thumright:
To je zato kaj imaju male pimpeke pa nadoknadjuju...

ma to je ziher zbok to small dick for a hot blonde al ono sad je nova fora da s time izbrijavaju jer su ono opasni sami sebi s time hahahahaha koji lol stari :laughing6:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: koji pas?
« Odgovori #15 : 07 Ožujak, 2010, 15:27:23 »
ovo nisu psi i zivotinje nego su ubice, kladim se da pola vas koji brije na te djukce briju da su old skul frajeri i te fore, i ziher ih neznate dobro odgojiti nego sam za pokazivanje neznam ceg , no pitaj boga i onda se desavaju da takve ubice zgrizu decu, tudje pese kolju pa i ljude! to je sve za hitit ih morskim djukcima i amen!

ima ih dosta tu kod mene u kvartu, pa u gajnicama, zapresicu i dosta njih izbrijava na to a meni je to seljastvo, plate ge 500-1000eu a nemaju 2 kn za buhtlu nit za britvice da se obriju, ono strahota i jad...

ja imam mado njemackog ovcara i mjesanca pekinezera, njem ovcar koji je ogroman, ima oko 50-60kg jako pametan i tolko miroljubiv da kad ( gizmo ) pekinezer poludi i oce za zgrist ovaj se sklanja i nece se s njime zakaciti jer vbidi da ga moze ubiti sam tak, i dosta sam ga ja zdresirao tako da sve 5! imam pesa i da cuva moje dvoriste i imam pesa za zajbanciju i smijeh :icon_biggrin: :icon_thumright:

to ga nazvao po mom nadimku???

uzmi si aljaskog malamuta,ne laje skoro nikad,ali kad je jeba u dvoru bolje da te nema,jedino kaj tule kad su sami...ali je opcepoznato da poznaju najvise naredaba kaj im se kaze,jedino su lijeni ako im to reces 10 x isto da donese :laughing6: :laughing6: :laughing6:

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: koji pas?
« Odgovori #16 : 07 Ožujak, 2010, 15:28:58 »
dobio sam ga po smjesnoj cijeni :D

Prelakiraj ga
da mogu bi :D ali sta ces...lijeop je i ovakO :D
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: koji pas?
« Odgovori #17 : 07 Ožujak, 2010, 15:33:26 »
to ga nazvao po mom nadimku???

uzmi si aljaskog malamuta,ne laje skoro nikad,ali kad je jeba u dvoru bolje da te nema,jedino kaj tule kad su sami...ali je opcepoznato da poznaju najvise naredaba kaj im se kaze,jedino su lijeni ako im to reces 10 x isto da donese :laughing6: :laughing6: :laughing6:

meni su aljaski malamuti zakon psi i najljepsi djukci kaj postoje, al je bed isto kaj oce bezat ko budale jer imaju taj blesavi nagon da beze kaj munje, ono divljina i te fore! al tek kad tule ujutro ili navecer, nebih bas to mogao pidnjeti, ono vuk u mom dvoristu, isss strava :laughing7:

al su mi haski i malamuti daleko najljepsi djukci, mozda kad cu imati zenu i decu onda njega ziher maloga nabaviti si i uzvaj stari :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: koji pas?
« Odgovori #18 : 07 Ožujak, 2010, 15:35:07 »
meni su aljaski malamuti zakon psi i najljepsi djukci kaj postoje, al je bed isto kaj oce bezat ko budale jer imaju taj blesavi nagon da beze kaj munje, ono divljina i te fore! al tek kad tule ujutro ili navecer, nebih bas to mogao pidnjeti, ono vuk u mom dvoristu, isss strava :laughing7:

al su mi haski i malamuti daleko najljepsi djukci, mozda kad cu imati zenu i decu onda njega ziher maloga nabaviti si i uzvaj stari :icon_thumright: :icon_thumright:
znas sta problem je prvih par tjedana,onda se priviknes,ali sta to zna biti lijeno :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:

i stalno nekaj tvrdo zvacu,ja im spremio drvo i poceo mi nosivu drvenu gredu jest,namazao cilijem i vise se ne priblizava,ali drvo uvijek ima jedno :happy8:

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: koji pas?
« Odgovori #19 : 07 Ožujak, 2010, 16:56:37 »
Pola ovih što si nabrojao nisu psi!

Ja bi uvijek išao na ovčara, dovoljno je velik a lako ga naučiš tko smije u dvorište a tko ne  :icon_thumright:

Ma inače me ti agresivni psi ne zanimaju ali vidim da PROOFA privlače :laughing7: pa sam zato stavio :icon_thumright:

Inače da se i ja malo pohvalim, za 6 tjedana mi stiže štene zlatnog retrivera :icon_biggrin: