Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner SP180 by Kemo  (Posjeta: 2659 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kemo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: Suomy Spec1R
  • MojSetup: ?????????
  • MojSpuh: dobro izvarena serijala :)
Runner SP180 by Kemo
« : 06 Ožujak, 2010, 21:19:28 »
Mada nije neki projekt, ali eto da i ja predstavim svoj skut , tema za komentare : http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,30555.0.html

Nekad pred kraj sezone dao sam kineza i doplatio za Runner-a 180 SP iz 1999 godine, na satu stoji nesto manje od 30000. Sve u svemu vidi se da je farban, ali kada sam poskidao plastike, na svim osim jedne (prednje lijeve) sam nasao ''naljepnice'' na kojima pise kada su proizvedene, tako da sam bio prilicno siguran da skut nije prezivio neke vece saobracajke. Na plastikama nema ni jedne kopce da je slomljena, sve je 100% uredu. Vile se cine OK, kad ih pustim skut ide pravo, malo ali bash malo su procurile, ali i dalje su tvrde. Sto se tice masine, nisam nesto puno ni gledao, jer se ne razumijem u SP-a, ali et na prvi pogled se cini OK, i do sada je ostalo.

Evo kako je nekada izgledao



Auspuh je srednja zalost, al neisplati mi se kupovati novi, tako da sam ovaj povario i ofarbao. Muke sam mucio dok sam ga skinuo, al eto uspio sam. Sada izgleda da mi sprej nije valjao, jer mi se farba ''brise'', mozda jer ga nisam odma zlozio velikim temperaturama, nego je stajao onako 15 dana.Najvjerovatnije cu ga ubrzo opet raditi

Narucivao sam neke dijelove, kupovao nove sarafe, stavio novu zadnju gumu Dunlop Runscoot , itd...




dosta sarafa :)




« Zadnja izmjena: 06 Ožujak, 2010, 23:26:56 eladio »
Gilera Runner 180 SP

Offline Kemo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: Suomy Spec1R
  • MojSetup: ?????????
  • MojSpuh: dobro izvarena serijala :)
Odg: Runner SP180 by Kemo
« Odgovori #1 : 06 Ožujak, 2010, 21:39:11 »
Kao sto vidite na slici malo sam rezao prednju plastiku :)
Nakon drugog pokusaja farbanje je ispalo zadovoljavajuce, skut sklopljen i izgleda ovako...




Slike su dosta lose, ali ce biti bolje za par dana

Nabavio sam kevlarski remen, rolnice i klizace koje cu najvjerovatnije promijeniti u servisu jer nemam pneumatskog pistolja, a nebi da nesto pokusavam da improvizujem

Naravno ovo nije sve sto se planira na skuteru
Dok se malo vrijeme popravi idem tokaru da pokusam skinuti prednju felgu, do sada nisam uspijo, al eto zivim u nadi :)
Trebala bi se prednja felga zajedno za poklopcem prenosa (deklom), poklopcem filtera zraka i zadnjim blatobranom farbati u crno takodje...
Najvjerovatnije cu naprijed saviti LED sijalice
Staviti narančaste trakice po rubovima felgi
Trebao bi farbati kljesta, naravno bez skidanja, jer mi se neda ponovo odzracivati, a i nikada do sada to nisam radio
Malo LEDica po skutu, nista pretjerano...

Sto se tice tuninga, nevjerujem da cu nesto raditi, jer imam zadovoljavajuce perfomanse, trebalo bi samo malo popraviti start, krajnja je OK, odziv na gas odlican, bar za mene jer sam do sada vozao 4T kineza

I nadam se da cu staviti neku gljivicu da bi mogao skinuti onaj veliki filter zraka, a onda cisto iz furke staviti boostbotle,

Naravno da mozete ocekivati punooo pitanja u vezi SP-a jer sam ja totalno neupucen, nadam se da necu biti pretjerano dosadan i da Vam nece dosaditi da mi odgovarate

Ajmo sad malo komentarisite da ocijenimo valjaju li ove sitnice sto sam do sada radio...
tema za komntare : http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,30555.0.html
« Zadnja izmjena: 06 Ožujak, 2010, 23:27:17 eladio »
Gilera Runner 180 SP

Offline dalmatinac00

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • http://www.auti.hr/motocikli/skuteri/oglas-713561/
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.auti.hr
  • Moj Skuter: Gilera runner 50/180 sp
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSpuh: Gianelli
Odg: Runner SP180 by Kemo
« Odgovori #2 : 16 Lipanj, 2010, 01:27:29 »
Reci mi di si kupio ovaj far i jel moguće nabaviti ove sve šarafe za 180 sp, ono da se kupi kompletan set. Hvala na odg.
....never ride faster than your guardian angel can fly....

Offline gilera_fxr

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • face: Kristian Mijanic
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: gilera runner fxr
  • Moja Kaciga: shark
Odg: Runner SP180 by Kemo
« Odgovori #3 : 16 Lipanj, 2010, 18:33:49 »
svida mi se :toothy10: :toothy10: