Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: khm khm,i ja sam uhvaćen...  (Posjeta: 4148 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
khm khm,i ja sam uhvaćen...
« : 27 Srpanj, 2007, 18:07:08 »
 ;D ;D ;D
ev vozim se po osječkom kupalištu "kopiki" i prvo me zaustavi redar i počne srati kak se nesmijem voziti tam,ja se pravim glup al et...
odem 200m dalje,kad ono dva milicajca i ja si kontam prochi pored njih,kad ono jedan ispred mene i kaze molim vozačku i prometnu...
ja reko ček sam mal,haha
izvadim prometnu,kazem neam vozacku al polazem vec dugo i tako to...a faca pandura mi ful poznata
on meni kaze jebiga,ajd pozdravi nikoletu...(ćerku njegovu iz mog naselja) ;D

puknem ja njima još imate čevape kad vas vidim opet hahahhahahaha

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: khm khm,i ja sam uhvaćen...
« Odgovori #1 : 27 Srpanj, 2007, 20:57:01 »
mogao si i gore proc,sva sreca ga poznas nikoletu ;D

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: khm khm,i ja sam uhvaćen...
« Odgovori #2 : 28 Srpanj, 2007, 02:07:52 »
eo frend i ja veceras

doso ja po njega van, sjeli popili cugu (cedevidu-hvala bogu)
i ajd idem ga odfurat doma i ono prvi zavoj murija iza nas rotirka i stanite. nist stali vozacka prometna (frend popio dosta) i nist mene kao alkotest 0.00 :) (blazena cedevita) pitaju zasto frend nema kacigu... tam se nest nasrali i pita ovaj murjak drugog kao da i suvozac piri... ovaj pocne zaustavljat drugi auto i kao "ajde dobro je pusti nek idu"
reko cao bok :) hehe

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: khm khm,i ja sam uhvaćen...
« Odgovori #3 : 28 Srpanj, 2007, 08:41:43 »
Što reći - neki imaju hebene sreće a drugi ne...

Vpucko možda ti frend drugi put bude bar kacigu ima  :sad3:  Mogu smislit da netko pije pa vozi, ali da se pritom ne zaštiti  :angry7: (osobno i ja isto - nije za pohvalu ali eto) ne popijem puno i ako sam na skuteru kacigu na glavu ne samo radi policije nego najviše radi sebe, a kad sam u autu uredno se vežem i vozim 50km/h laganini  :)
Who's looking for punishment ??

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: khm khm,i ja sam uhvaćen...
« Odgovori #4 : 28 Srpanj, 2007, 12:11:13 »
ja neki dan idem do frenda nemam kacigu nemam vozačku nemam ništa i vidim murijaka na motoru u suprotnom smjeru  :icon_biggrin: on se ubaci u moju traku ide prema meni i ispruži  ruku prema trotoaru da stanem sa strane  :icon_biggrin: . Ja stanem on dobar dan. A di je kaciga? Ja reko ma tu blizu živim išo sam samo do frenda  :laughing3: . On pita kolko god imaš ja kažem 16... On pita jel regan motor? ja kažem ne pa baš sam zato i kreno do prijatelja da malo pošarafim maske na motoru da mogu na tehnički  :icon_biggrin:  :toothy12:  :toothy9: . On me sumnjivo gleda ( dobro da nije vidio km na motoru ima 6000km nikad regu nije vidio) . I on kaže kolko daleko živiš? A ja se zbunim i kažem 150m odavdje. A živim negdje 800m od tamo. I on kaže ajde ugasi motor i guraj ga do doma  :toothy12: pozdrav. Ja kao počenm gurat ode on ja ga guro 2 m upalio i skija do  frenda  :toothy12:

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: khm khm,i ja sam uhvaćen...
« Odgovori #5 : 28 Srpanj, 2007, 14:29:34 »
a nebi ja takve sriće ima...mene zaustavi i kaže tu stavi motor i pješači do kuće...35 minuta polu trčečim korakom triba,onda zamisli po vručini ono posli kupanja...UZBRDO!!
...........1...........8...........7...........

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: khm khm,i ja sam uhvaćen...
« Odgovori #6 : 28 Srpanj, 2007, 16:58:36 »
LOL to ti se je več dogodilo? LOL

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: khm khm,i ja sam uhvaćen...
« Odgovori #7 : 28 Srpanj, 2007, 17:45:38 »
da nekidan...prometnu i vozačku,ja dan prometnu i knjižice od motora,misleći ga zajebati tako on me pita,dečko di ti je vozačka.ja kažen neman nisan još polaga,sad san mislia upisat u aš kad završe godišnji.pita me on osobnu,dan mu ja osobnu,okriće je on par puta,gleda,čita 1989...koliko godina ti imaš?jel imaš 18?ja kažen iman.sidne on u auto i nešto melje priko onog smeća,vrati mi sve i kaže parkiši tu sastrane da nebi bilo problema ako te zaustavi druga patrola...
...........1...........8...........7...........

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: khm khm,i ja sam uhvaćen...
« Odgovori #8 : 28 Srpanj, 2007, 21:56:58 »
a vis mene u gradu svi murjaci znaju... divljo sam prosle godine non stop,sad sam se dooosta smirio al džabe svaki put kad sam stao zabiberili su mi kaznu makar za retrovizore...ACAB...i nekuzim kakva im je fora lovit skuterase u civilnim autima???
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: khm khm,i ja sam uhvaćen...
« Odgovori #9 : 29 Srpanj, 2007, 00:28:10 »
a vis mene u gradu svi murjaci znaju... divljo sam prosle godine non stop,sad sam se dooosta smirio al džabe svaki put kad sam stao zabiberili su mi kaznu makar za retrovizore...ACAB...i nekuzim kakva im je fora lovit skuterase u civilnim autima???
Nabijem ih na njihove fore!!!Ljudi liječe komplekse!
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: khm khm,i ja sam uhvaćen...
« Odgovori #10 : 29 Srpanj, 2007, 00:49:31 »
a gle ove skuteraše zato šta su to jedini motori koje mogu stič sa oniim sdi-om  :laughing3:  :laughing3:  :laughing3: .Ako je faca neka ulovi cbr-ku 1000 ili sl  :icon_thumright:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: khm khm,i ja sam uhvaćen...
« Odgovori #11 : 29 Srpanj, 2007, 12:21:44 »
a gle ove skuteraše zato šta su to jedini motori koje mogu stič sa oniim sdi-om  :laughing3:  :laughing3:  :laughing3: .Ako je faca neka ulovi cbr-ku 1000 ili sl  :icon_thumright:
nas je najlakse uhvatiti,a da svi kupimo cbr-ke,nebi vise mogli nikog ni zaustavit

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: khm khm,i ja sam uhvaćen...
« Odgovori #12 : 29 Srpanj, 2007, 13:38:22 »
i da imas nesto jace 150 ili 180 a ne 50 pobiga bi in bez po beda...a ne ja dok uvatin 50 on je vec pored mene...
...........1...........8...........7...........

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: khm khm,i ja sam uhvaćen...
« Odgovori #13 : 29 Srpanj, 2007, 13:50:29 »
ma daj sta ti je.. ja san smugnia golfu i puntu (nisu bili civilni) ... 150ccm a nas dvoje na skutu  :headbang:

jbt kazne bi bilo oko 2500kn + bizanje.. ne isplati se stat  :toothy9:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: khm khm,i ja sam uhvaćen...
« Odgovori #14 : 29 Srpanj, 2007, 14:09:41 »
kontam si da nije tesko pobjeci,sam ja znam da nebi imao muda... ;D

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: khm khm,i ja sam uhvaćen...
« Odgovori #15 : 29 Srpanj, 2007, 15:30:13 »
ne vrijedi ti bjezat ako je dan i vide ti tablicu ako se voze za tobom,ali ako je noc samo gas po ulicicama i mozda uspijes pobjec

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: khm khm,i ja sam uhvaćen...
« Odgovori #16 : 29 Srpanj, 2007, 18:51:36 »
a ako nisi malo duže opra motor i ima malo blata i svega toga  :laughing9:
...........1...........8...........7...........

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: khm khm,i ja sam uhvaćen...
« Odgovori #17 : 29 Srpanj, 2007, 19:25:54 »
ko kaze da iman tablicu na skuteru.. stavia san je prekjucer prvi put nakon 6 miseci za ic u stankovce, pa nisan isa i opet je nema  :headbang:..

sta koga briga koji je meni broj tablice  :toothy9:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: khm khm,i ja sam uhvaćen...
« Odgovori #18 : 03 Kolovoz, 2007, 18:41:23 »
....ja nikada ne stajem...kad me uhvate pravim se bedast....nis ja niš vidil,mene zaustavljali,ma nemoguće,pa kako... :toothy10:

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: khm khm,i ja sam uhvaćen...
« Odgovori #19 : 03 Kolovoz, 2007, 21:06:05 »
sad si me podsjetio,jucher mi lega prica kak je neki leek bez vozacke tablice vidio muriju i oni njemu da stane on ne.vozi on lijepo do kuće i stane i kaze da nije vozio ;D
isto tak na sudu,dodje pravi se glup tipa ja se bojim voziti motore nisam stvarno blabla... :toothy12:
nikad nista nije platio :o