Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: AEROX indikator temp.  (Posjeta: 1724 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline VEPAR

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 230
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ?akovec
  • Moj Skuter: Yamaha AEROX
  • Moja Kaciga: Lazer Vertigo
  • MojSetup: maloosi mhr, maloosi multivar, motorforce kevlar
  • MojSpuh: leo vince ZX
AEROX indikator temp.
« : 02 Ožujak, 2010, 19:02:21 »
Evo već mi je drugi put otišo taj indikator,pa me zanima ako ga izvadim dali mogu skuter vozit bez problema jer novi košta 250kn a to mi je malo previše.Inaće skuter ide bez problema jaeino kaj ta lampica malo svjetli malo ne.Zahvaljujem na odgovorima.  :help:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: AEROX indikator temp.
« Odgovori #1 : 02 Ožujak, 2010, 20:09:35 »
ne trebas vaditi senzor ako se mislis voziti "bez njega", jednostavno ostavi odspojenu zicu. A to sto ti malo svijetli, malo ne, to je zbog toga sto zica koja se spaja na senzor dodiruje negdje masu i gore ti pali lampicu. Jednostavno izoliraj zicu i nece se paliti lampica.

A sto se tice senzora, gotovo da ti ne treba, jer dok se on aktivira na 112°C brtve ce vec malo biti skurene, a klip bi mogao dobiti sitne riseve.....



ako ipak zelis imati senzor, potrebno je produziti zicu i kvalitetnije je spojiti na senzor, sa sto manje naprezanja tokom voznje.
« Zadnja izmjena: 02 Ožujak, 2010, 20:11:32 SlowRider »

Offline bebesr180

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 451
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nuštar
  • Moj Skuter: sr180
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Serija brate
  • MojSpuh: Serdarevic
Odg: AEROX indikator temp.
« Odgovori #2 : 03 Ožujak, 2010, 21:56:07 »
a jesi razmisljo izvadit termostat za svaki slucaj bolje ce ti se hladit jel ako skines tu zicu neces znat kolika ti je temperatura ovako skini termostat i bez brige si

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: AEROX indikator temp.
« Odgovori #3 : 03 Ožujak, 2010, 23:21:52 »
a jesi razmisljo izvadit termostat za svaki slucaj bolje ce ti se hladit jel ako skines tu zicu neces znat kolika ti je temperatura ovako skini termostat i bez brige si

rekao bih da on ima samo lampicu koja se pali kada je temperatura kriticna. A vadjenje termostata na slabijim setupima donosi vise stete nego koristi, pogotovo kada je hladnije vrijeme.