Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia SR 50 Di Tech i tuning  (Posjeta: 6485 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Swordfish27

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Labin
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
  • MojSetup: nema jos
Aprilia SR 50 Di Tech i tuning
« : 25 Srpanj, 2007, 08:42:14 »
Evo ovako, za pocetak da kazem da sam nov u ovim scooter tuning vodama,ali voljan sam učiti od ljudi koji su napravili nešto sami a ne od teoretičara kojih na forumima ima i previše... :icon_thumright:

Ovako, imam Di techa sa 3500km i htio bi da to malo zivlje mene potegne, jer ipak sam blize 100kg, a ne 90, pa ako bi se ubrzanje popravili i dobio koji km/h vise ja bi bio zadovoljan.

Gledajuci ovaj filmic, zakljucujem da to i nije tako nemoguce...




E sad pitanje:  di nabaviti ove dijelove, i po kojoj cijeni, naravno svaka informacija je dobrodosla..
Za spuh sam bio pitat u obliznjem motoshopu i nudi mi leovinci RR i Leovinci ZX po skoro pa istim cijenama, e sad, neznam za koji se odlucim, ako se nemoze nabaviti ovaj gianelli sa filmica...

LP

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Aprilia SR 50 Di Tech i tuning
« Odgovori #1 : 25 Srpanj, 2007, 08:59:57 »
Evo ovako, za pocetak da kazem da sam nov u ovim scooter tuning vodama,ali voljan sam učiti od ljudi koji su napravili nešto sami a ne od teoretičara kojih na forumima ima i previše... :icon_thumright:

Ovako, imam Di techa sa 3500km i htio bi da to malo zivlje mene potegne, jer ipak sam blize 100kg, a ne 90, pa ako bi se ubrzanje popravili i dobio koji km/h vise ja bi bio zadovoljan.

Gledajuci ovaj filmic, zakljucujem da to i nije tako nemoguce...




E sad pitanje:  di nabaviti ove dijelove, i po kojoj cijeni, naravno svaka informacija je dobrodosla..
Za spuh sam bio pitat u obliznjem motoshopu i nudi mi leovinci RR i Leovinci ZX po skoro pa istim cijenama, e sad, neznam za koji se odlucim, ako se nemoze nabaviti ovaj gianelli sa filmica...

LP

Da ali ovaj Di tech s filmica nema samo auspuh da tako ide.Ima i Polini 70ccm Kit gore i variomat jos.
Moras biti svijestan da motore s ubrizgavanjem je jako skupo slagati.A dobitak i nije bas nesto gledajuci na motore s obicnim fergazerom.

Kad kupujes auspuh onda moras obavezno napomenuti da je za motor s ubrizgavanjem odnosno Di Tech u tvom slucaju jel ima razlika u auspuhu za motor s ubrizgavanjem i obicnim fergazerom.

Izmedu RR i ZX ti nema bas neke osjetne razlike jedino RR ima malo  dublji zvuk kolko sam ja skuzio kad mso isprobavali razlike na skuterima s fergazerima.
Znaci trebalo bi isto vrijediti za motore s ubrizgavanjem.

Kit je dosta skup jel s njim dobivas i novi elektroniku jel ako je veca zapremnina i vise se vrti motor i s time je veca potrosnja automatski.A ako se elektronika ne promijeni moze doci do ostecenja ili unistenja cilindra i klipa.

Kit ti kosta u ducanu oko 2300kn ovisi o modelu i proizvodacu.I u tom paketu dobijes sve kompletan kit i novu elektroniku.
To sve smontiras i metnes odgovarajuci auspuh postelas prijenos i to ti je to.
« Zadnja izmjena: 25 Srpanj, 2007, 09:01:40 Benjamin »
Under construction...

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Aprilia SR 50 Di Tech i tuning
« Odgovori #2 : 25 Srpanj, 2007, 13:51:57 »
ma samo cu ti rec kani se di tech tuninga jel to stvarno moras bit expert da bi slozio di techa da ide tak kao na filmicu...  :binkybaby:
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline Swordfish27

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Labin
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
  • MojSetup: nema jos
Odg: Aprilia SR 50 Di Tech i tuning
« Odgovori #3 : 25 Srpanj, 2007, 14:16:00 »
Znam da nije samo auspuh u pitanju, nisam bas toliki panj... :toothy10:

Nego vidio sam da kolega sa foruma prodaje kit za ditecha

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=2753.0

Pa sam se mislio sa njim dogovoriti za cijenu, a ugradnju bi ja sam obavio za vikend..e sad problem je ta nova elektronika..mislim da to on nema, morat cu ga pripupitati...

Znaci oko 2300kn za kit+ 900 spuh...ili sve skupa 2300kn?

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Aprilia SR 50 Di Tech i tuning
« Odgovori #4 : 25 Srpanj, 2007, 14:49:23 »
Pise ljepo gore 2300kn za kit.Znaci +900 za spuh makar sumnjam da je tako jeftin.prije da je negdje oko 1200kn.I + jos rolice,filter zraka,federi za prijenos.To ak ne nades nista ovako jeftinije prako foruma te kosta oko 300-500kn.
Under construction...

Offline Swordfish27

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Labin
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
  • MojSetup: nema jos
Odg: Aprilia SR 50 Di Tech i tuning
« Odgovori #5 : 25 Srpanj, 2007, 15:24:36 »
Pise ljepo gore 2300kn za kit.Znaci +900 za spuh makar sumnjam da je tako jeftin.prije da je negdje oko 1200kn.I + jos rolice,filter zraka,federi za prijenos.To ak ne nades nista ovako jeftinije prako foruma te kosta oko 300-500kn.


rekao mi ovaj u motoshopu da je oko 950kn leovinci rr..ako on laze,lazem i ja...neznam, nesto bi kemijao a neda mi se sjebat scooter...

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia SR 50 Di Tech i tuning
« Odgovori #6 : 25 Srpanj, 2007, 15:36:32 »
sjebat ces ga, pusti to....
stavit ces kit,ici ce ti losije. za di-tech moras imat jebeno znanje i iskustvo a ni onda nece ic kao karb.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Aprilia SR 50 Di Tech i tuning
« Odgovori #7 : 25 Srpanj, 2007, 20:35:05 »
spuh na ditechu je manje vise ne bitan, jer ditec nema rezonanciju, gotovo da mu nista i ne znaci

i đabe tog polovnog polini kita ako nes dobit casicu koja daje vise benge, ili ako kupujes polovni malossi kit a ne dobijes struju

btw...   http://rapidshare.com/files/44998368/ditech_speed.wmv.html

ovo je ditec od jedne cure(vanilije) sa svijetskutera, i samo cu reci tuned by chupsy
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Aprilia SR 50 Di Tech i tuning
« Odgovori #8 : 25 Srpanj, 2007, 22:07:49 »
spuh na ditechu je manje vise ne bitan, jer ditec nema rezonanciju, gotovo da mu nista i ne znaci

i đabe tog polovnog polini kita ako nes dobit casicu koja daje vise benge, ili ako kupujes polovni malossi kit a ne dobijes struju

btw...   http://rapidshare.com/files/44998368/ditech_speed.wmv.html

ovo je ditec od jedne cure(vanilije) sa svijetskutera, i samo cu reci tuned by chupsy
lol ovo ide oko 120km/h, :icon_thumright:e ako hoces da ovako ide obrati se chupsyju ;D

Offline Swordfish27

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Labin
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
  • MojSetup: nema jos
Odg: Aprilia SR 50 Di Tech i tuning
« Odgovori #9 : 25 Srpanj, 2007, 22:50:07 »
Polini termo grupu  za Vaš skuter trenutno nemamo na skladištu (dolazi kroz
15 dana ) a cijena je cca.1600,00kn
Variomat  je isporučiv odmah i cijena je 490,00 kn

Auspuh je isporučiv LeoVince ZX po cijeni 1120,00 kn


Ovo mi je ponudila jedn atvrtka iz karlovca...ima tko kakavih iskustava sa tim?  :toothy10:

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia SR 50 Di Tech i tuning
« Odgovori #10 : 26 Srpanj, 2007, 00:28:47 »
mislim da polini nema elektroniku nego casicu. malossi ima elektroniku.
moj savjet i savjet svih ostalih je da to pustis kako je. ako si bas zapeo stavit kit svakako se obrati chupsyju jer ti to nitko nece znat slozit.

Offline maRRkus

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia SR 50 Di Tech i tuning
« Odgovori #11 : 27 Srpanj, 2007, 11:11:32 »
mislim da polini nema elektroniku nego casicu. malossi ima elektroniku.
moj savjet i savjet svih ostalih je da to pustis kako je. ako si bas zapeo stavit kit svakako se obrati chupsyju jer ti to nitko nece znat slozit.
šta ti pričaš?!
ima malo više ditecha koji idu, i malo više ljudi koji to znaju složit...
i nemojte čovjeku pričat ako kupi to što misli da će mu skuter ići lošije, jer onaj setup vario kit i reza+ neke sitnice bi išao puno bolje, ko misli da nebi je glup...

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia SR 50 Di Tech i tuning
« Odgovori #12 : 27 Srpanj, 2007, 15:01:36 »
mislim da polini nema elektroniku nego casicu. malossi ima elektroniku.
moj savjet i savjet svih ostalih je da to pustis kako je. ako si bas zapeo stavit kit svakako se obrati chupsyju jer ti to nitko nece znat slozit.
šta ti pričaš?!
ima malo više ditecha koji idu, i malo više ljudi koji to znaju složit...
i nemojte čovjeku pričat ako kupi to što misli da će mu skuter ići lošije, jer onaj setup vario kit i reza+ neke sitnice bi išao puno bolje, ko misli da nebi je glup...

pa eto,ako si tako sposoban slozi covjeku, vidis da je voljan kupit.
to kazem jer sam idio malo vise di-techa koji ne idu nego koji idu. a i ljudi koji se kuze u to kazu da je to neisplativo ulaganje.

Offline Swordfish27

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Labin
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
  • MojSetup: nema jos
Odg: Aprilia SR 50 Di Tech i tuning
« Odgovori #13 : 27 Srpanj, 2007, 15:27:56 »
Ne bi zelio potaknut neke svadje, ali volio bi to sloziti i da vidim da moze i di tech ici...naravno nece ici kao karb, ali bar da ide.. :laughing7:

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Aprilia SR 50 Di Tech i tuning
« Odgovori #14 : 27 Srpanj, 2007, 15:30:41 »
neisplativo je ulagat i u karb verziju, a sa injectionon samo duplo vise..

daj napisi te ljude koj ito mogu napravit kako triba a da nemoras stelat svaki tjedan dana pa da se ima ako kome zatriba i javi se za tuning...

SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline maRRkus

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia SR 50 Di Tech i tuning
« Odgovori #15 : 27 Srpanj, 2007, 20:47:34 »
neću ja nikom niš slagat
ja prodajem dijelove, a ne slažem drugima skutere u slobodno vrijeme
ditech je kompliciraniji, ali može se napravit da ide...
istina pitanje je isplativosti jer ak ose kupuju novi dijelovi cifre su velike, ali jbg ko nema neka ide na str
www.nemam-para-za-tjuning.yu hahahaha zezam se
ali isto je istina da tuning nije dugotrajnost nego performanse pa ko voli nek izvoli

Offline maddex

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • TubeYou RinKi
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia SR 50 Di Tech i tuning
« Odgovori #16 : 28 Srpanj, 2007, 00:00:43 »
Najbolji i najjeftiniji tunig bi ti bio da skines 20 kila, na 20kg dobijes oko 10km/h, a i skuter je puno startniji .ja tak napravio i stroj leti. a s 3000 kn odi se okupat na more. :glasses9:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Aprilia SR 50 Di Tech i tuning
« Odgovori #17 : 28 Srpanj, 2007, 17:30:54 »
Najbolji i najjeftiniji tunig bi ti bio da skines 20 kila, na 20kg dobijes oko 10km/h, a i skuter je puno startniji .ja tak napravio i stroj leti. a s 3000 kn odi se okupat na more. :glasses9:
:sign020:,gle ako decko ima 50-60 kg,sta kad ih skine,pa motor ce ga prevagnut :laughing7:

Offline maddex

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • TubeYou RinKi
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia SR 50 Di Tech i tuning
« Odgovori #18 : 29 Srpanj, 2007, 22:46:55 »
 :hello:Pa čovjek je lijepo napisao na početku da ima blizu 100kg, prema tome ne moze biti pre lagan za skut. :headbang:

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Aprilia SR 50 Di Tech i tuning
« Odgovori #19 : 30 Srpanj, 2007, 00:43:27 »
al opet skuter ima određenu nosivost i desetak kila nebi tribalo imati baš toliko velikog utjecaja...ja iman oko 70 kg i kad sidne samnom jos neko tolike kilaze ima malo sporiji start i ubrzanje ali krajnja je tu negdi...
...........1...........8...........7...........