Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sta je ovo sa piaggio centrima ??  (Posjeta: 8194 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Sta je ovo sa piaggio centrima ??
« Odgovori #40 : 27 Veljača, 2010, 20:11:33 »
kolko su plocice za roxa napred i runnera novog iza...

brakingove obe brijem da sa popustom dobim za 100-150kn u kreši il negdi?
obje?
Ja za SRku platim 120 prednje i 150 zadnje, Carbone Lorraine
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sta je ovo sa piaggio centrima ??
« Odgovori #41 : 27 Veljača, 2010, 20:13:07 »
obje?
Ja za SRku platim 120 prednje i 150 zadnje, Carbone Lorraine

aha dam 150 šamara za jedne..rade se na starima vozim...

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Sta je ovo sa piaggio centrima ??
« Odgovori #42 : 27 Veljača, 2010, 20:15:23 »
a lol. pa zar je 120 kn skupo u usporedbi sa sjebanim paknama i diskom... a da ne gledas mogucnost sudara...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sta je ovo sa piaggio centrima ??
« Odgovori #43 : 27 Veljača, 2010, 20:16:49 »
nema sudara bokte

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Sta je ovo sa piaggio centrima ??
« Odgovori #44 : 28 Veljača, 2010, 12:39:18 »
od mene kojih 200m je moto01 ...preuzeo ih je moto mondo...NEMATE POHJMA KOJE SU TO NEZNALICE, DODJEM TAMO I TRAZIM SELEN BLOK ZA APRILIA AREA 51 I KAZU MI NA  TO KOJI JE TO MOTOTR?? JA KAZEM APRILIA SKUTER DVOTAKTNI VODENO HLADJENI IZ 2001.g   a on meni kaze na to daj mi broj sasije ja mu kazem da neam broj, nek ukuca pod ime skutera i da ce nac i on opet nis....isuse boze jadnici i kreteni kakvih nema, moj buraz 0d 16god bi znao bolje...katastrofa trgovci i znanje... :angry7:

Offline Chupsy

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nexus 300
  • Moja Kaciga: Schuberth S2
Odg: Sta je ovo sa piaggio centrima ??
« Odgovori #45 : 28 Veljača, 2010, 14:44:17 »
kolke plaće imaju ljudi koji rade u piaggio centru dobro da uopće znaju nekaj...

a reci ti meni doritos jel ti znaš možda kak izgleda bilo koji selen na recimo beverlyu 500 cruiser?
Servis skutera "sporo i kvalitetno"
kodiranje kljuceva, popravak ECU itd itd...
0958142029

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Sta je ovo sa piaggio centrima ??
« Odgovori #46 : 28 Veljača, 2010, 17:56:37 »
chupsy neznam al ako cu raditi na nekom od tih centara sa dijelovima onda cu bome na silu nauciti da mi je lakse raditi ... neznam sta im ima biti tesko i utipkati unutra model skutera i nac nesto sto se trazi?? tamo sto radi gabin i osteli decki su mi rekli da ovi sabani bas nis neznaju, ono ni osnovne stvari...primjer trazio sam za frenda novi remen za leonarda 2000.g 125 i ovaj isto nije znao, trazio sam prednje bremze od runnera 98.g sta ima iza bubanj isto nista, trazio sam serijski airbox za aprilia sr mina 98 isto nista...ma lol stari, fakat za k**ra* tamo sjede i nis ne rade niti se trude , ja im objasnjavam i trudim se da nadju a oni ko da im nisi dobro dosao... :angry7:

Offline ami trade

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 376
  • Spol: Muški
  • brz sam ali ne dovoljno
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: zip sp, rsv1000r
  • MojSpuh: evo
Odg: Sta je ovo sa piaggio centrima ??
« Odgovori #47 : 02 Ožujak, 2010, 15:47:37 »
Ako trebate Piaggio ili Aprilia dijelove javite se! Također i kompletan Polini program....
 
047/414-160 ili mail servis@amitrade.hr


Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: Sta je ovo sa piaggio centrima ??
« Odgovori #48 : 14 Ožujak, 2010, 11:01:10 »
ja u peščenici kupovao neke dijelove ove god i svega imaju
..::4T Powaa::..

Offline vjeko86

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 952
  • Aj si zamisli da sam brži...jesi?OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sb
  • Moj Skuter: na klocnama
Odg: Sta je ovo sa piaggio centrima ??
« Odgovori #49 : 14 Ožujak, 2010, 12:27:10 »
chupsy neznam al ako cu raditi na nekom od tih centara sa dijelovima onda cu bome na silu nauciti da mi je lakse raditi ... neznam sta im ima biti tesko i utipkati unutra model skutera i nac nesto sto se trazi?? tamo sto radi gabin i osteli decki su mi rekli da ovi sabani bas nis neznaju, ono ni osnovne stvari...primjer trazio sam za frenda novi remen za leonarda 2000.g 125 i ovaj isto nije znao, trazio sam prednje bremze od runnera 98.g sta ima iza bubanj isto nista, trazio sam serijski airbox za aprilia sr mina 98 isto nista...ma lol stari, fakat za k**ra* tamo sjede i nis ne rade niti se trude , ja im objasnjavam i trudim se da nadju a oni ko da im nisi dobro dosao... :angry7:
nevezano i još bizarnije,u Citroen sam išao po bočne žmigavce i tupavac me isto tražio broj šasije,a fino svi citroeni i peugeoti imaju iste žmigavce,pokažem mu u salonu te iste žmigavce na autu,on i dalje tupi broj šasije,alooooo,
tad sam se okrenio i zvao telefonom 10 min kasnije i kaže ima :sad3: :sad3: :sad3:
MADE IN ITALY

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Sta je ovo sa piaggio centrima ??
« Odgovori #50 : 14 Ožujak, 2010, 12:30:00 »
nevezano i još bizarnije,u Citroen sam išao po bočne žmigavce i tupavac me isto tražio broj šasije,a fino svi citroeni i peugeoti imaju iste žmigavce,pokažem mu u salonu te iste žmigavce na autu,on i dalje tupi broj šasije,alooooo,
tad sam se okrenio i zvao telefonom 10 min kasnije i kaže ima :sad3: :sad3: :sad3:

Zasto ga nisi pred njim zvao telefonom i skratio si put i vrijeme?  :icon_scratch:

Offline Chupsy

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nexus 300
  • Moja Kaciga: Schuberth S2
Odg: Sta je ovo sa piaggio centrima ??
« Odgovori #51 : 27 Ožujak, 2010, 16:34:59 »
nemojte krivo shvatit to što vas traže broj šasije:

na ulazu u svaki online katalog rezervnih dijelova se traži broj šasije, što pomaže debosu koji radi da nemora mislit koji dio treba naručit nego da jednostavno izvadi šifru i po njoj naruči...

evo ti čisti primjer

dođe lik i kaže ja bi trebao zadnja svijetla od aprilije sr oba, ja pitam koja godina on veli '99, ja naručim svijetla i dođu obična crna koja pašu na 90% aprilija sr
lik kaže da njemu trebaju kromirana koja su se ugrađivala na valerossi i još par race replica boja! i kaj se dešava, stoje ti na lageru svijetla od 400kn zbog tvoga neznanja, a lik je nezadovoljan jer svijetla čeka duže od mjesec dana!

e a kad utipkaš broj šasije otvaraju se dijelovi samo za taj skuter i nijedan drugi, i nemože doći do pogrešne naruđbe (nego samo do pogrešne isporuke)

evo ti primjer kak izgleda katalog dijelova od aprilije obratite pozornost koliko ima srki, sportcitya i ostalih, ko bi znao napamet sve dijelove
Servis skutera "sporo i kvalitetno"
kodiranje kljuceva, popravak ECU itd itd...
0958142029