Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: alo!!! trosi 7 sugavih litara!!!  (Posjeta: 5546 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: alo!!! trosi 7 sugavih litara!!!
« Odgovori #20 : 25 Srpanj, 2007, 12:52:33 »
da je na njemu tako velika dizna nebi ti uopce isao, nego bi se gusio... preljevao bi ga benzin...

NEsto ste vi tu smuljali...

Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline BunnyRabbit

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
  • Moj Skuter: Kymco Vitality 50 2T
Odg: alo!!! trosi 7 sugavih litara!!!
« Odgovori #21 : 25 Srpanj, 2007, 13:39:16 »
Nisam uspoređivao sa autom ili digitalnim brzinomjerom da ti mogu točno reći. Urica mi je pokazivala do 73 km/h po ravnom (trenutno nešto manje, ali koliko sam skužio sa trošenjem remena se smanjuje i brzina, a moj ima 9500 km i često su dvije osobe na njemu pa mu je možda i vrijeme za mijenjat). Inače, kad meni pokazuje 70 km/h, na Daelim-u S Five i Apriliji SR Ditech 50 pokazuje 80 km/h pa vjerujem da meni ne laže previše (ipak pokazuje 10 km/h manje što stvarno nije zanemarivo na 70) i mogla bi biti realna oko 70 km/h.

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: alo!!! trosi 7 sugavih litara!!!
« Odgovori #22 : 25 Srpanj, 2007, 18:51:17 »
Nisam uspoređivao sa autom ili digitalnim brzinomjerom da ti mogu točno reći. Urica mi je pokazivala do 73 km/h po ravnom (trenutno nešto manje, ali koliko sam skužio sa trošenjem remena se smanjuje i brzina, a moj ima 9500 km i često su dvije osobe na njemu pa mu je možda i vrijeme za mijenjat). Inače, kad meni pokazuje 70 km/h, na Daelim-u S Five i Apriliji SR Ditech 50 pokazuje 80 km/h pa vjerujem da meni ne laže previše (ipak pokazuje 10 km/h manje što stvarno nije zanemarivo na 70) i mogla bi biti realna oko 70 km/h.
Mijenjaj remen kao prvo, nadalje skini karb i pogledaj dobro koja je dizna i očisti usput karb. Vidi kakve je boje svjećica i operi filter zraka.
Who's looking for punishment ??

Offline BunnyRabbit

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
  • Moj Skuter: Kymco Vitality 50 2T
Odg: alo!!! trosi 7 sugavih litara!!!
« Odgovori #23 : 26 Srpanj, 2007, 10:15:02 »
Uskoro ću na servis. Ne kužim se previše u tehniku pa to prepuštam serviseru. Zašto posebno napominješ skidanje i čišćenje karburatora i kontrolu veličine dizne?

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: alo!!! trosi 7 sugavih litara!!!
« Odgovori #24 : 26 Srpanj, 2007, 11:05:28 »
Uskoro ću na servis. Ne kužim se previše u tehniku pa to prepuštam serviseru. Zašto posebno napominješ skidanje i čišćenje karburatora i kontrolu veličine dizne?
Pa čišćenje zato jer ti može nepravilno raditi ukoliko nije očišćen (gušiti se itd) a za diznu da vidiš i da nam kažeš da nije neka velika dizna stavljena... mada mi se prije čini da ti nije poštelan karburator.

Izhebi ih na servisu dok ti ne naprave kako treba.
Who's looking for punishment ??

Offline BunnyRabbit

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
  • Moj Skuter: Kymco Vitality 50 2T
Odg: alo!!! trosi 7 sugavih litara!!!
« Odgovori #25 : 26 Srpanj, 2007, 11:18:20 »
Pa ne guši mi se niti sam rekao da nepravilno radi. Zašto misliš da mi karb nije dobro poštelan? Zato što mi je prije pokazivao max brzinu 73, a sad 70? Koliko sam skužio iz prijašnjih tema, s trošenjem remena se smanjuje brzina (to bi kod mene imalo smisla; 9500 km i -3 km/h). Ili misliš da bi trebao brže ići?
Za diznu se slažem s tobom. Vidit točno koja je veličina da znam reči "Čobankoviću" (dobar avatar  :u_plac:).

Inače, nemam problema sa servisom. Uvijek se sve dogovorimo i riješimo.