Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Racunar Pitanje?!  (Posjeta: 2993 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Racunar Pitanje?!
« : 21 Veljača, 2010, 23:29:27 »
Ovako prije mozda par mjeseci pocelo mi se odjedanput desavat igram neku igru i iskoci onaj plavi eror ...ekran plav sa nekim brojevima i slovima i resetuje se racunar ....slabo kad u windowsu ...vecinom ako gledam film ili igram igru neku onda u danu mozda po 20 puta se to desi..ovako u windowsu skoro nikad....konto windows ..instaliro ga ponovo 5 puta u ti par mjeseci ,nista..pokuso drugi windows isto...sve drivere update ...nista....konto pregrijava se sva..i ako je vodeno ..provjerim ja to ..ma ne predje temp preko 40 niceg...ni gpu ni procesora ni memorije ma niceg....sve sam pokuso i nista....do cega to moze bit ?? ja sve kontam da nije do memorije ili ploce,hdda ...tako nesto.....znam da cesto to se desava ako je memorija nesto sjebana ili tako..ali kod mene uradno radi....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Ensiferum

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner SP
  • Moja Kaciga: Klapalossi Šljem
  • MojSetup: Malossi Sport
  • MojSpuh: Malossi Mhr Replica
Odg: Racunar Pitanje?!
« Odgovori #1 : 21 Veljača, 2010, 23:32:55 »
i meni isto, ponovno instalirao windowse i opet mi se urusava  :angry7:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Racunar Pitanje?!
« Odgovori #2 : 21 Veljača, 2010, 23:34:00 »
i meni isto, ponovno instalirao windowse i opet mi se urusava  :angry7:
eh to ..nervira me strasno...nemogu igrat nista pola sata da se ne resetuje...nekad to bude za 5 min ..nekad za 20 ..nekad za 3 sata ....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Ensiferum

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner SP
  • Moja Kaciga: Klapalossi Šljem
  • MojSetup: Malossi Sport
  • MojSpuh: Malossi Mhr Replica
Odg: Racunar Pitanje?!
« Odgovori #3 : 21 Veljača, 2010, 23:37:02 »
eh to ..nervira me strasno...nemogu igrat nista pola sata da se ne resetuje...nekad to bude za 5 min ..nekad za 20 ..nekad za 3 sata ....

taman tako  :icon_thumright:
jos meni osim sto mi se resetira pc izbacue mi cesto i errore
nekad mi i obicni msn izbaci error mislim ono ej  :angry7:

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Racunar Pitanje?!
« Odgovori #4 : 22 Veljača, 2010, 01:16:04 »
plavi ekran smrti
hardware ti ne valja, grafa ili ram večinom

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Racunar Pitanje?!
« Odgovori #5 : 22 Veljača, 2010, 01:58:27 »
Hard disk, tri put sam imao taj problem i evo već treći hard u kompjuteru...ako ti je hard star 3 godine i više već mu je vrijeme
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Racunar Pitanje?!
« Odgovori #6 : 22 Veljača, 2010, 02:11:57 »
mislim da ti je grafa u pitanju jer kada igras ili gledas filmove ona je nejopterecenija i postaje laba karika.. pocisti je malo.. meni kada je do grafe bilo nakon sto sam je dobro ocisto nije mi se dogodilo...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Racunar Pitanje?!
« Odgovori #7 : 22 Veljača, 2010, 08:23:02 »
a evo cim zavsrim sta poslova ovi dana na skuteru..dodje na red racunar :D malo ga ocistit iznutra..mada redovno to radim...ali lijepo sve pocupat napolje i ocistit ....jedino je malo jebada sto moram skidat vodeno hladjenje ali hajde...nista lakse ni teze nego na skuteru  :toothy3:
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Racunar Pitanje?!
« Odgovori #8 : 22 Veljača, 2010, 09:01:21 »
većinom taj plavi ekran bude zbog biosa, recimo ak si ugrađivo nove djelove a stari bios. Provjeri koja je godina biosa na everest. Nadogradnja biosa je jednostavna ali postoji mogućnost da se ugasi pc zbog nečeg (nestanak struje itd) i onda moraš u servis terat
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Racunar Pitanje?!
« Odgovori #9 : 22 Veljača, 2010, 09:08:09 »
maticna ploca je pri kraju,tako je i meni bilo dok nije crkla,mijenjao diskove,graficke i RAM-e

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Racunar Pitanje?!
« Odgovori #10 : 22 Veljača, 2010, 09:27:31 »
Posudi od nekoga jače napajanje pa probaj. Moraš si sam dijagnostiku napravit. Imaš raznih bootabilnih programa za testiranje hard diska i memorije. To skini i pokreni pa vidi. Ako nije napajanje, disk ili memorija onda si 100% siguran da je procesor ili matična  

« Zadnja izmjena: 22 Veljača, 2010, 10:17:44 dhorvat »
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Racunar Pitanje?!
« Odgovori #11 : 22 Veljača, 2010, 09:44:39 »
Posudi od nekoga jače napajanje pa probaj. Moraš si sam dijagnostiku napravit. Imaš raznih bootabilnih programa za testiranje hard diska i memorije. To skini i pokreni pa vidi. Ako nije napajanje, disk ili matična onda si 100% siguran da je procesor ili matična  



malo si mi pospan  :glasses2: :glasses2: :glasses2:

e da napomenem,mijenjao sam napajanje i procesor,ipak je maticna bila :laughing6: :laughing6: :laughing6:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Racunar Pitanje?!
« Odgovori #12 : 22 Veljača, 2010, 11:26:59 »
ne vjerujem da je do napajanja ...ova napojna je 600w Sharkoon....tako da nema potrebe za jacom.....Sto se tice testova radio sam sve moguce testove .....skino i 3dmarkove pc markove ...razne testove za grafu ..za hdd...i u tim testovima ...nek se vrte po cijeli dan nista se nece desit....stavio sam bio na 3dmarku i pc marku da se ponavljaju testovi kamaru puta ..... i radio je par sati..kad sam se vratio ..normalno sve.....problem je u igrama samo i ponekad mozda 1 u mjesecu dok sam na msn..facu ili slicno....a nista probat cu cupat jedno po jedno i posudit od nekog te komponente da vidimo sta je ...nema druge...moze bit bilo sta jbg....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Racunar Pitanje?!
« Odgovori #13 : 22 Veljača, 2010, 11:31:14 »
ne vjerujem da je do napajanja ...ova napojna je 600w Sharkoon....tako da nema potrebe za jacom.....Sto se tice testova radio sam sve moguce testove .....skino i 3dmarkove pc markove ...razne testove za grafu ..za hdd...i u tim testovima ...nek se vrte po cijeli dan nista se nece desit....stavio sam bio na 3dmarku i pc marku da se ponavljaju testovi kamaru puta ..... i radio je par sati..kad sam se vratio ..normalno sve.....problem je u igrama samo i ponekad mozda 1 u mjesecu dok sam na msn..facu ili slicno....a nista probat cu cupat jedno po jedno i posudit od nekog te komponente da vidimo sta je ...nema druge...moze bit bilo sta jbg....

Uh, nisam baš gledao detaljno pa sam bubnul i živ ostal, ali ovo mi izgleda ko da nešto ne valja sa matičnom ili RAM-ovima. Kreni od RAM-a, to je najjednostavnije
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Racunar Pitanje?!
« Odgovori #14 : 22 Veljača, 2010, 12:06:18 »
Hard disk, tri put sam imao taj problem i evo već treći hard u kompjuteru...ako ti je hard star 3 godine i više već mu je vrijeme
moj odbrojava 10-tu godinu (maxtor 120gb) i nikad problma   :toothy10:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Racunar Pitanje?!
« Odgovori #15 : 22 Veljača, 2010, 13:35:06 »
evo ga ...naso sam problemos..barem mislim da jesam.....skino sam jedno 5 programa za testiranje rama...uglavnom pokrene se preko flopya i na starupu se boota program i tamo testira memoriju ....na svakom tom programu mi je pokazo da ima greska na jednom ramu....sad neznam kojem ...uzet cu sutra pa ih cupat redom ...j**** li ti Corsair cijeli i njihov ram .......
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Racunar Pitanje?!
« Odgovori #16 : 22 Veljača, 2010, 14:40:24 »
meni je to bilo do windowsa...instaliro nove i vise nista :S sve super...
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Racunar Pitanje?!
« Odgovori #17 : 22 Veljača, 2010, 14:50:06 »
meni je to bilo do windowsa...instaliro nove i vise nista :S sve super...
ja sam inslitro jedno 10 windowsa ajde sve kontam to je ..prvo xp jedan pa xp sa drugog cd ..pa vistu...pa win 7 ...na svakom isto sranje....a i ovi programi su rekli svoje tako da memoriju ima da pojedem koja bude sjebana..
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Racunar Pitanje?!
« Odgovori #18 : 22 Veljača, 2010, 15:00:43 »
 :toothy9: :toothy12: :toothy3: :toothy10: :laughing3: :laughing11: :laughing6: :laughing7:...napisa ja post iznad ....kliknu posalji i samo sto posla post.....plavi ekran i resetova se racunar hahah :D joj ako ga nogom jednom spucam iskocit ce mu sva voda iz sistema ....odma ce proradit .....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: Racunar Pitanje?!
« Odgovori #19 : 22 Veljača, 2010, 15:03:43 »
Ram memorija te zeza! Ako imas 2 komada ili ti radi u dual, onda ili nisu jednaki, ili druga serija. Maticna ploca ti ne ucitava normalno memorije ili zbog neceg, ne moze kontrolirati, pa ti restartira! Kad igras koristi puno vise memorije a kad ti popuni chipove na memoriji onda ti izbaci taj blue screen, onda ti restartira! Ja sam imao slucaj: kupio sam komp imao sam 2x1 gb dual kingmax 800mhz, kasnije sam uzeo jos jedan od 2 gb isto kingmax 800mhz! Dok sam imao XP radio je super, posto XP nije ucitavao 4 gb nego samo 3 i nesto! Stavio sam Win 7, 10 min je radio i stalno mi je izbacio taj blue screen! Na kraju sam morao izvaditi memorije od 1 gb i kupio sam jos jedan od 2 gb! Sad imam 2x2gb kingmax 800mhz i radi savrseno! Sigurno je nesto sa memorijama! Sretno!  :icon_thumright: