Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: vx s multivarom  (Posjeta: 18911 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #100 : 23 Veljača, 2010, 00:55:23 »



najbrzi vxr na balkanu..a onda se smijete dici kad na baotiana stave zxa :laughing6:
cekaj po koji put opet zapocinjes prozvakanu temu?

dosadan si vise j#bote s tim
ajde jos jednom cu za ostale napisati.
ljepo se vidi da je ispuh nataknut na granu samo.
znaci ravna cijev vodi do ovog savinutog djela prema topu(prigusivacu) a vanjski dio je od 2 t ispusnog sistema!

znaci klasicni 4 t ispusni sistem sa prigusvacem iznutra a izvana 2 t!

jesi nisko inteligentan ili imas iq sobne temperature kada ti nakon 5 puta jedno te isto moram tipkati?!


Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #101 : 23 Veljača, 2010, 01:03:58 »
cekaj po koji put opet zapocinjes prozvakanu temu?

dosadan si vise j#bote s tim
ajde jos jednom cu za ostale napisati.
ljepo se vidi da je ispuh nataknut na granu samo.
znaci ravna cijev vodi do ovog savinutog djela prema topu(prigusivacu) a vanjski dio je od 2 t ispusnog sistema!

znaci klasicni 4 t ispusni sistem sa prigusvacem iznutra a izvana 2 t!

jesi nisko inteligentan ili imas iq sobne temperature kada ti nakon 5 puta jedno te isto moram tipkati?!



laganosi osta bez argumenata pa si pocea vridjat,ovo neka ti bude kompliment,pokrenia si u hrvatskoj akciju,vidia san par baptiana sa zxon,vjerojatno si in ti uzor :D


jurca jurca..ja san tia samo rec da nisi objektivan za usproedjivanje 2 motora i odonda je krenila rasprava i ti si pocea vridjat i sve ostalo jer mislis da je tebe zelin omalovazavat i pokazat u krivon svjetlu,al nije mi ni na kraj pameti bila namjera niti neznan zasto san spominja tvog vxra,al eto,sta je tu je,ja san gotov :) :hello:

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #102 : 23 Veljača, 2010, 01:13:42 »
laganosi osta bez argumenata pa si pocea vridjat,ovo neka ti bude kompliment,pokrenia si u hrvatskoj akciju,vidia san par baptiana sa zxon,vjerojatno si in ti uzor :D


jurca jurca..ja san tia samo rec da nisi objektivan za usproedjivanje 2 motora i odonda je krenila rasprava i ti si pocea vridjat i sve ostalo jer mislis da je tebe zelin omalovazavat i pokazat u krivon svjetlu,al nije mi ni na kraj pameti bila namjera niti neznan zasto san spominja tvog vxra,al eto,sta je tu je,ja san gotov :) :hello:
ja ne vrijedam samo pitam pitanje ono gore o tvojoj inteligenciji?  i to s razlogom! na tebi je dali ces odgovorit ili ne
koji je cilj bio stavljanja ove slika ako sam vec 5 puta minimalno objasnio sta i zasto i kako i cemu uopce taj ispuh i od kud ideja!

ti si ostao bez argumenate i udaras po svim osima.prvi si poceo odlaziti od teme i ja sma te popratio.ja nisam objektivan?

frende naslagao sam se a i vozio oba serijska i oba full tuning. a tvoje price da serijski sp LETI i da ide neznam kako mozes djeci pricat.zapitaj se tko je u toj prici objektivan?

svako iole pametan i inteligentan nakon 3 stranice sto procita ove rasprave ce shvatiti ko je sta pricao i tipkao i s kojim razlogom i tko je provocirao i skakako jedne teme na drugu!

da sam na tvom mjestu zapitao bih se zasto je jurca dobio 10 ak pm poruka i jedno 15 ak msn poruka koje glase u sadrzaju koji je ovo duje idiot i slicno.


Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #103 : 23 Veljača, 2010, 01:34:33 »
jesam li to ja opet zakuhao frku il mi se samo cini.... :toothy12:

al doro poznato je da ce uvjek bit vjecna dvojba sp il vxr pogotovo kod mladih decki koji tek ulaze u svijet skutera....ja isto dok sam bio mladji nekoliko godina sp mi je bio pojam i san za vrhunski skuter i imo sam ga i vrlo brzo prodao i nebi ga kupio vjerojatno vise nikad...malo poslozeni vxr je puno zahvalniji motor po svemu od sp-a...istina da je 2T gust i uvjek cu imat bar jedan 2T bilo motor ili skuter u garazi al opet kad tad svi predju na 4T.... ;D
« Zadnja izmjena: 23 Veljača, 2010, 01:36:10 2TDottore »

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #104 : 23 Veljača, 2010, 01:41:52 »
ja ne vrijedam samo pitam pitanje ono gore o tvojoj inteligenciji?  i to s razlogom! na tebi je dali ces odgovorit ili ne
koji je cilj bio stavljanja ove slika ako sam vec 5 puta minimalno objasnio sta i zasto i kako i cemu uopce taj ispuh i od kud ideja!

ti si ostao bez argumenate i udaras po svim osima.prvi si poceo odlaziti od teme i ja sma te popratio.ja nisam objektivan?

frende naslagao sam se a i vozio oba serijska i oba full tuning. a tvoje price da serijski sp LETI i da ide neznam kako mozes djeci pricat.zapitaj se tko je u toj prici objektivan?

svako iole pametan i inteligentan nakon 3 stranice sto procita ove rasprave ce shvatiti ko je sta pricao i tipkao i s kojim razlogom i tko je provocirao i skakako jedne teme na drugu!

da sam na tvom mjestu zapitao bih se zasto je jurca dobio 10 ak pm poruka i jedno 15 ak msn poruka koje glase u sadrzaju koji je ovo duje idiot i slicno.



vrijedas,ja tebi nisan nigdi reka da si idiot ni slicno,nego da prodajes maglu, lukinog spa proglasavas savrseno zdravin,a sam znas da je ima 50 000km tamo di je snimka,to sta ostatak ekipe to nezna i sta ce popusit tu pricu,to je druga stvar,ja necu i tu je nastala cila prepirka,ja bar nigdi nisan laga niti iman ikakve koristi od toga ako tebe omalovazavan ili sta slicno,pocelo je vise manje ko zajebancija,al je daleko od toga odmaklo..a bome neznas ni ti koliko san ja toga slozia i vidia..meni je dovoljna tvrdnja od tebe da su struje od 125 i 200 iste??? to mi je dovoljna tvrdnja koliko znas

a i svi znamo da zip 4t sa milijon dijelova nikad nece ic ko serijski zip 2t,,jer napominjen 4t male kubikaze :nono: a sad vi trubite koliko ocete da vr ide bolje od spa mene ne zanima..

Offline ogrosic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 120
  • Spol: Muški
  • 636 2003
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: ex VXR 210, Zx6r 2003 636
  • MojSpuh: Akrapovic
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #105 : 23 Veljača, 2010, 09:02:30 »
Dovezite sve te svoje vxrove i spove pa da vam tata pokaze kak ide vxr.  ;D ;D ;D ;D ;D
Mnogo su vam smešna ta prepucavanja čij je skuter brži, dogovorite se da se nađete i bacite trku a ne ko mala deca prepucavati se preko foruma.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #106 : 23 Veljača, 2010, 10:58:19 »

@fic-prvo nastelaj to g#vn% da upali :laughing6:

haha

Offline vx

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 819
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #107 : 23 Veljača, 2010, 11:17:52 »
što se tiče teme

vx nema šanse da ide preko 110kmh (stvarne brzine) -na ravnom , jednostavno nema tako dug prijenos , naravno govorimo o starijem vx-u

igor.sb , ona baba đubre , stavrno san se nasmija  :toothy12: :toothy12: :icon_thumright: đubre je jako žestoko!!!!  :toothy12:

ono što Duje želi reći je da standardni sp ide bolje od standardnog vxr-a,pa čak i od nekih vxr-ova u koje je uloženo dosta novaca...i vi ustvari niste vidjeli zdravog sp-a  :icon_thumright:

uglavnom ovo između Duje i JURCE je jedna mogao bi reći kvalitetna rasprava s malo podjebavanja,što nikome ne škodi   :icon_biggrin: (ja sam naravno na Dujinoj strani  :icon_tongue: )


a što se tiče ovih komentara dolje , žalosno, na razini retardirane djece...   ::) (predlažem malo hlađenja...)
ah

moj sp je nabrži na svijetu...... :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

to je sve sto imas rec za OBN?? :toothy12:

duje zrak ti u Zagrebu znaci g#vn#  ;D ;D ;D

sam da znas :dontknow:

 :toothy12: :toothy12:

jebu te osjecaji..ovo je najjaci serijski vx sa multivarom u Hr.. :laughing6:

 :headbang: :headbang: :headbang:

nemre tak ić serijski sp jer sam ga imao zdravog tak da je valjda u ST rjeđi zrak il tak neš pa je manji otpor ili...? :dontknow: :dontknow:

kod nas nema vlage pa lose podmazuje i automatski ide losije..od sad idem u ST testirat skuter..ak bu tu iso dobro dolje ce ic ko raketa..decki dolazim testirat vx-a kada ga jurca slozi.. :jerk: :icon_biggrin:

iči čemo zajedno.bio sam ja prošle godine dolje jer imam rodbine i moj sp lagano naturpijan je išao oko 240-250 pa če i vxr zicer tolko. :glasses9: :glasses9:

idem i ja... da malo i ja okusim kako je to na sr-u preko 240 :toothy3:

necemo pretjerivat..170 bi navuko brijem ako bi uso u prostor di je 80% vlaznost zraka.. :icon_biggrin:


@fic-prvo nastelaj to g#vn% da upali :laughing6:

(siguran sam da su ovi ljudi i slali JURCI te pm-ove....)

« Zadnja izmjena: 23 Veljača, 2010, 11:19:48 vx »
Tjesim svinje prije klanja! Informacije na tel. +38763518514

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #108 : 23 Veljača, 2010, 11:41:47 »
ti moras uvijek nesto pametovat???? ja tebe nekuzim.... mani se posla koji nije tvoj.... znaci zapamiti TI NISI MODERATOR i oni ce odluciti ko je zaslužio hlađenje....a ne da ti tu dajes neke prijedloge kome treba dat hlađenje i sl..... svako malo tak nes radis...

btw ne kuzim sta ima lose u malo zajebancije... ovo nije nikakva ozbiljna tema tako da :hello: :hello: :hello:
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline vx

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 819
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #109 : 23 Veljača, 2010, 11:47:29 »
da sam ja moderator veći dio ove teme bi premjestio u novu temu koja bi se zvala npr. vxr vs sp

ok , malo zezancije , ali stvarno ste pretjerali. npr. ako netko počme čitati temu iz početka ima čitati 2 stranice preseravnaja kako vxr ide 270 u Splitu....
Tjesim svinje prije klanja! Informacije na tel. +38763518514

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #110 : 23 Veljača, 2010, 12:07:15 »
ma vas tu ocito puca kompleks zvan "malo ks"

:)



P.S.

√\~—√\~—√\~—√\~—√\~—--------————(sp 180 u prolazu)——----------—√\~—√\~—√\~—√\~—√\~
« Zadnja izmjena: 23 Veljača, 2010, 12:09:29 Nikon »
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #111 : 23 Veljača, 2010, 12:25:28 »
ma vas tu ocito puca kompleks zvan "malo ks"

:)



P.S.

√\~—√\~—√\~—√\~—√\~—--------————(sp 180 u prolazu)——----------—√\~—√\~—√\~—√\~—√\~
haha kralju  :notworthy:


JA mislim da niti J.U.R.C.A. niti duje87 netrebaj nikog da stane na njihovu stranu nit trebaju odvjetnika,isto tako netrebaju ljude uvjeravati u svoje sposobnosti i svoje znanje. Jednako tako netrebaju uvjeravati nijedan ikoga koji je skuter isao bolje a koji nije jel to ekipu NE ZANIMA.

ALI!!!!

Imao sam prilike vidjeti JURCIN uradak i nebi mi bio problem povjerovati da je VXR isao iznimno dobro,sto se i vidi iz filmica vrlo dobro. Saslusanje je zavrseno dok tuzitelj ne pristupi sa novim dokazima ili svjedocima.  :icon_tongue:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #112 : 23 Veljača, 2010, 12:42:24 »
rakitje, više mi je dosta, sljedeci put neka te obrišem , računaj na bann minimum 15 dana

ovo vise nema smisla  :angry7:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #113 : 23 Veljača, 2010, 12:49:24 »
sto je rakitje to napisao??
ontopic: moze li mi tko reci kolika je razlika u postocima izmedju duzega i kracega prijenosa...  jer u frenda seriski st 125 ide 123 kmh po satu...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #114 : 23 Veljača, 2010, 14:21:37 »
Mah, rasprava je zanimljiva... ali stock sp je bolji od stock vxr-a i bok  :toothy12:

Previse mi se stvari i usporedba vrti po glavi... Sjetim se jednog decka koji je, da dobi serijskog sp-a, na vxr stavio kit, i sva razna sranja pa da moze rec da je nesto uradio, tada ga je dobivao, ali prije ne...

@Jurca, dali si bio vise zadovoljan sp-om kada si imao gore sve one djelove (kada si imao clanak u onim novinama) ili sa vxr-om? Ne pricam o dugotrajnosti jer je i to relativno, mislim o samom gustu voznje i opcenito performansama?!

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #115 : 23 Veljača, 2010, 14:29:35 »
kaj je ono bio njegov sp davno u auto klubu sa izresetanim deklom?
taj sam

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #116 : 23 Veljača, 2010, 14:30:53 »
kaj je ono bio njegov sp davno u auto klubu sa izresetanim deklom?
sa PM spuhom..da onaj sta je u avataru. Ima negdje tema gdje je slika clanka iz novina  :icon_thumright:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #117 : 23 Veljača, 2010, 14:33:42 »
ako se radi o clanku iz auto kluba ili moto kluba, znam taj clanak...

sjecam se kakav je bio naslov tj. predstavljanje... skuterom ispred porchea il tak nekak
taj sam

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #118 : 23 Veljača, 2010, 14:36:55 »
link?
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split