Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: lol spike s tehnickog  (Posjeta: 2612 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
lol spike s tehnickog
« : 20 Srpanj, 2007, 18:55:42 »
mozda i nije bas najbolje mjesto na ovom podforumu...al dobro

bas se brat vratio sa tehnickog pa se naslusao svakakih gluposti

ne smije se imati elek. blokada, ona je ilegalna, moraju biti seriske blokade, u protivnom kad policajac doveze nekog na vandredni tehnicki, oni na licu mjesta rastavljaju masinu i gledaju da li su seriske blokade

plastike sve seriske, nista rezano, tablica, zmigavci, sama izrada plastika...ajd ovo je i donekle uredu

cak mu je gledao i kakav nogar ima

ma nasro se svega toga, ne mogu se ni sjetiti, sta je sve bratu napricao


...jel tko imao slicna iskusta ili da je nesta slicno cuo...pogotovo ovo za blokadu






It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: lol spike s tehnickog
« Odgovori #1 : 20 Srpanj, 2007, 19:05:30 »
a da rastavljaju mašinu...malo sutra...meni je puno toga pričao ali nemogu se sjetit....ma budale....nemaju pojma...isti k.... ko policija...

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: lol spike s tehnickog
« Odgovori #2 : 20 Srpanj, 2007, 19:08:53 »
glupost, može ga stavit na valjke i kolko pokaže, pokaže..
ostalo bez odvjetnika ne ide :headbang:
i moraju bit plastike na broju, naravno..

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: lol spike s tehnickog
« Odgovori #3 : 20 Srpanj, 2007, 19:30:31 »
U zakonu je samo navedeno da mopedi (50ccm) ne smiju ići preko 50 km/h, a sad na koji način nije definirano.

Dakle, možeš imati i nuklearnu blokadu (ako ju uspiješ napraviti  :laughing7:) i provjeru ti mogu izvršiti samo na valjcima, nemaju pravo otvarati mašinu.
Who's looking for punishment ??

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: lol spike s tehnickog
« Odgovori #4 : 20 Srpanj, 2007, 21:35:19 »
nesmi on tebi lave rastavljat masinu

on te moze stavit na valjak i to je to... rastavljanje amsine je ko da ti udje u stan i kopa po stvarima, a nema nalog ;)

SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: lol spike s tehnickog
« Odgovori #5 : 20 Srpanj, 2007, 22:55:47 »
Dajte razumite ove tehnicare, velike su vrucine i ljudi ne znaju sto pricaju...

Rastavljanje masine ne dolazi u obzir u nikojem slucaju!

btw: pitaj ih mozes li im na tehnicki dovesti skuter da ti ga i servisiraju, promijene rolice i slicno...  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: lol spike s tehnickog
« Odgovori #6 : 20 Srpanj, 2007, 23:52:24 »
ma veliku gresku sam napravio, sto nisam oso s bratom na regu, pa da mu se smijem u facu, i da mu dokazem da sere i prica gluposti

a svi znamo da nigdje nije navedeno kako zablokirati skuter, glavno da ne ide preko 55, kao sto i punisher kaze

i kako mu moze pasti na pamet da on meni sad ide skidati deklo, pa variomat, ne bi li utvrdio jel ja imam blokadu, a isto tako da mi ide i spuh skidati

btw...taj isti lik (neki mlađi zvaljo odsada) je meni prije 3 dana govorio da malo namjestim potenciometar ako imam el. blokadu, posto mi je pocelo pokazivati preko 55, i onda da me ne zaj... previse, sam je namjestio brzinu, nije nabijao gas do kraja kako bi mogao ucitati manju brzinu i namjesti mi na 50....i jos je vidio da nemam seriski spuh, ni a nije rekao....bit ce da ga stvarno vrucina udarila u glavu

kao zna policajac svaki dan dovesti nekoga i onda oni gledaju jel ima seriske blokade, a mene murija zadnji puta zaustavila prosle godine predkraj 6. mj, a cijelu god sam na motoru

ili recimo kako neki kineski skuteri imaju blokiran cdi, kako ce on utvrditi jel ovaj ima original cdi ili odblokirani, joooooj

...aj zivili
« Zadnja izmjena: 20 Srpanj, 2007, 23:54:31 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: lol spike s tehnickog
« Odgovori #7 : 21 Srpanj, 2007, 12:40:31 »
1. Ako čovjek zadužen za tehnički pregled izvede bilošto na skuteru, a da ne spada u provjere da bi ustvrdio tehničku ispravnost i da se sve slaže sa zakonom, a kamoli da uzme šarafciger i ide prčkati po njemu je osobna povreda tebi i možeš ga automatski tužiti...

2. 99% nikakvi policajci ne dolaze i gledaju da li skuter ima serijske blokade, jer bi trebali otvoriti deklo, također povreda tvojih prava, a i da dolaze i da te (što nema šanse) pitaju da otvoriš deklo imaš ih pravo lagano otprdit !!!
Who's looking for punishment ??

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: lol spike s tehnickog
« Odgovori #8 : 09 Kolovoz, 2007, 16:51:33 »
1. Ako čovjek zadužen za tehnički pregled izvede bilošto na skuteru, a da ne spada u provjere da bi ustvrdio tehničku ispravnost i da se sve slaže sa zakonom, a kamoli da uzme šarafciger i ide prčkati po njemu je osobna povreda tebi i možeš ga automatski tužiti...

2. 99% nikakvi policajci ne dolaze i gledaju da li skuter ima serijske blokade, jer bi trebali otvoriti deklo, također povreda tvojih prava, a i da dolaze i da te (što nema šanse) pitaju da otvoriš deklo imaš ih pravo lagano otprdit !!!
ma oni prodaju neke spike da vide da li ih muljas i oces li priznat da nemas mehanicku blokadu nego da imas elektricnu :laughing7:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: lol spike s tehnickog
« Odgovori #9 : 09 Kolovoz, 2007, 17:17:57 »
1. Ako čovjek zadužen za tehnički pregled izvede bilošto na skuteru, a da ne spada u provjere da bi ustvrdio tehničku ispravnost i da se sve slaže sa zakonom, a kamoli da uzme šarafciger i ide prčkati po njemu je osobna povreda tebi i možeš ga automatski tužiti...

2. 99% nikakvi policajci ne dolaze i gledaju da li skuter ima serijske blokade, jer bi trebali otvoriti deklo, također povreda tvojih prava, a i da dolaze i da te (što nema šanse) pitaju da otvoriš deklo imaš ih pravo lagano otprdit !!!
ma oni prodaju neke spike da vide da li ih muljas i oces li priznat da nemas mehanicku blokadu nego da imas elektricnu :laughing7:
I što da im kažeš da imaš el blokadu, opet je imaš i opet ti ne mogu ništa.

Ako te počnu peglat reci da te stave na valjke pa ako ne ide preko 55 ne mogu ti ništa... a tko će ti dokazati da ti u vožnji isključiš blokadu... :D
Who's looking for punishment ??

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: lol spike s tehnickog
« Odgovori #10 : 09 Kolovoz, 2007, 17:21:17 »
pa i električna blokada nemora imati gumb za isključivanje več je non stop uključena pa neideš više od  dozvoljenog.

nigdje u zakonu nepiše kakva je blokada več da ju moraš imati i da nesmiješ iči više od dozvoljenog.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: lol spike s tehnickog
« Odgovori #11 : 09 Kolovoz, 2007, 17:23:56 »
pa i električna blokada nemora imati gumb za isključivanje več je non stop uključena pa neideš više od  dozvoljenog.

nigdje u zakonu nepiše kakva je blokada več da ju moraš imati i da nesmiješ iči više od dozvoljenog.
E pa o tome se i govori, i da vidi prekidač opet ti ne može ništa jer te mora uhvatit na djelu, a ako si spretan neće nikad :D
Who's looking for punishment ??

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: lol spike s tehnickog
« Odgovori #12 : 09 Kolovoz, 2007, 18:13:22 »
kao sto vec rekoh u jednoj temi slozis high-end 70ccm, ili sp172 tuned i nek vijaju koga oce.  :binkybaby:

jebes i regu i sve  :icon_thumright:
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline srka

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 83
  • Spol: Muški
  • ja sam ja i ko mi kaj more
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: sr50
Odg: lol spike s tehnickog
« Odgovori #13 : 11 Prosinac, 2007, 18:10:07 »
da on meni ide rastavljat stroj ja njemu glavu rastavim na sastavne dijelove :laughing9: :laughing9:

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: lol spike s tehnickog
« Odgovori #14 : 11 Prosinac, 2007, 19:16:35 »
kao sto vec rekoh u jednoj temi slozis high-end 70ccm, ili sp172 tuned i nek vijaju koga oce.  :binkybaby:

jebes i regu i sve  :icon_thumright:

je je

pa te ko mene udre auto i ti se spucas u drugo auto pa plati bato a motora nema
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline vjeko86

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 952
  • Aj si zamisli da sam brži...jesi?OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sb
  • Moj Skuter: na klocnama
Odg: lol spike s tehnickog
« Odgovori #15 : 11 Prosinac, 2007, 19:49:09 »
kao sto vec rekoh u jednoj temi slozis high-end 70ccm, ili sp172 tuned i nek vijaju koga oce.  :binkybaby:

jebes i regu i sve  :icon_thumright:

je je

pa te ko mene udre auto i ti se spucas u drugo auto pa plati bato a motora nema

eeeeeee, zato treba paziti na sebe i ostale sudionike u prometu,btw. što je to bilo kako?,zašto?
MADE IN ITALY