Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: AEROX MALOSSI SETUP  (Posjeta: 4781 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ForRace3

  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 371
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
AEROX MALOSSI SETUP
« : 17 Veljača, 2010, 16:56:29 »
Pozdrav ekipo, evo setupa koji imam na aeroxu, samo me zanima koji auspuh da stavim na sve to?
Sada imam Gianelli Reverse, ali mi to nije dosta a i zvuk nije neki..ja bi C16 uzeo pa mi recite sta misliste o tome, i koji bi auspuh mozda bolje sjeo umjesto njega?

MALOSSI SPORT
MALOSSI MULTIVAR
MALOSSI VENTILVAR
MALOSSI WING BELL
MALOSSI E13
MALOSSI TORQUE CONTROL
MALOSSI TORQUE DRIVER
POLINI PRIMAR
POLINI SEKUNDAR
STAGE6 TORQUE CONTROL
DELLORTO PHBG 21

+malossi crvena susta centralna, narancaste suste kvacila....

i fali auspuh..trenutno je Reverse gore..

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: AEROX MALOSSI SETUP
« Odgovori #1 : 17 Veljača, 2010, 17:02:03 »
al stvarno mi nejde u glavu stavljat dulju getribu k tome jos i i primiar i sekundar na kit snage cca 9 konja.

c 16 je ispuh koji voli okretaje!

da bi ga upogonio pravilno na taj kit kit bi trebao preraditi(podici mu timinge i natjerati ga da isporucuje snagu na visljim okretajima(po ispuhu).


Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: AEROX MALOSSI SETUP
« Odgovori #2 : 17 Veljača, 2010, 17:15:53 »
ma R je za ovaj setup ..nista jace od toga....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline BoLT3K

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1168
  • Spol: Muški
  • Ultimativno multiplatinasti kultni sultan Offa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Goražde.
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 150+
  • Moja Kaciga: Shoei XR800 TC4
  • MojSetup: Zaslijepljujući
  • MojSpuh: Protočni
Odg: AEROX MALOSSI SETUP
« Odgovori #3 : 17 Veljača, 2010, 17:17:10 »
Hoce mi iko reci sta je VENTILVAR  :-[

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: AEROX MALOSSI SETUP
« Odgovori #4 : 17 Veljača, 2010, 17:21:42 »
pa jel nisi ti najpametniji na ovom forumu? bar sam stekao takav dojam..
ventilator variomata, više pera ima nego originalni i kvalitetnije napravljen, vjeratno malo i lakši al nisam se zamarao uspoređivanjem težine.
nemoj uzimat c16 jer ćeš jako teško uštelat skuter s tim auspuhom, bolje uzmi nešta slabije
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: AEROX MALOSSI SETUP
« Odgovori #5 : 17 Veljača, 2010, 18:07:13 »
dobro ti je i ovo sta imas...ak bas os uzmi yasuni r

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: AEROX MALOSSI SETUP
« Odgovori #6 : 17 Veljača, 2010, 20:36:16 »
jedino nardo bi mogo, išo bi bolje zvuk je fantastičan dosta jači nego reverse
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline XSH_tuned_MHR

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: aEROx
Odg: AEROX MALOSSI SETUP
« Odgovori #7 : 17 Veljača, 2010, 21:09:15 »
ginalli shot ili narda ici ce puno dosta bolje nego sa c16 i yasuni r
ako ne vrti 13 ipo nevalja

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: AEROX MALOSSI SETUP
« Odgovori #8 : 17 Veljača, 2010, 21:13:06 »
ginalli shot ili narda ici ce puno dosta bolje nego sa c16 i yasuni r
definitivno netocno,najbolje bi radio sa yasuni r jer trazi okretaje koje bas moze dobit od malossi sporta

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: AEROX MALOSSI SETUP
« Odgovori #9 : 17 Veljača, 2010, 21:38:02 »
ajd nemojte pričat ono što neznate, nije prejak definitivno, imo sam 10 auspuha na malossi sportu. Daleko najbolje ide sa nardom (jače od narda nisam ni probo tad) imo sam i yasuni R i to je jedino opcija ak oćeš da traje puno a zvuk je slab isto tak se nemore usporedit sa nardom što se snage tiče. bez prerade cilindra najbolje će se nardo ili shot pokazat iako sa preradom još bolje bi išlo. C16 je jači od narda/shota njega ne preporučujem.
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: AEROX MALOSSI SETUP
« Odgovori #10 : 17 Veljača, 2010, 21:41:35 »
definitivno netocno,najbolje bi radio sa yasuni r jer trazi okretaje koje bas moze dobit od malossi sporta
Pa čovjek ima reverse, koji je po snagi kao yasuni R  ::) yasuni je još tiši, koliko sam skužio on traži jači auspuh i glasniji
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: AEROX MALOSSI SETUP
« Odgovori #11 : 17 Veljača, 2010, 22:28:26 »
definitivno netocno,najbolje bi radio sa yasuni r jer trazi okretaje koje bas moze dobit od malossi sporta

nije prejako..pa mozes ti na svog stavit yasuni c30 i vozit ce..samo pitanje je kolko...nije problem stavit neki spuh..treba nac neki odgovarajuci a i treba znat opce kaj ti hoces jel da ide il traje...

Offline ForRace3

  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 371
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: AEROX MALOSSI SETUP
« Odgovori #12 : 17 Veljača, 2010, 22:33:34 »
Kao prvo, hvala na odgovorima....

@ J.U.R.C.A Prijenose sam stavio i Primarne i Sekundarne iz dva razloga:

1. Kao što vidiš imam kompletan prijenos u bloku pa mi je bilo glupo stavljati samo Primar
2. Setup i radilica su mi dovoljno jaki da kasnije podnesu neki jacit kit koji cu kad-tad stavit (preko 12konja) i usput zato mi je bolje stavit C16, nego Yasuni R

A za ostale..Gianellija vise ne zelim imat, tako da Shot ne dolazi u obzir, Yasuni R ako uzmem sam budala, jer nije nista jaci od REVERSE-a kojega trenutno imam ,a o Nardu bi se jos dalo razmislit jer je auspuh ok...nekako mi je C16 savrsen i htio bi ga imat..i uz sve to izgleda predobro i zvuk je brutala...e sad za Tuning (preradivanje) kita...sta bi ja mogao napravit da izvucem MAX. iz njega? ovo podizanje timinga i tako te stvari ako moze neko ukratko pojasnit sta se na obicnoj gizi moze sve napravit i sta je najisplativije?

btw ekipa ovdje vozi na gizama cak i EVO i C21, tako da se nemojte cudit sto ja zelim C16 na gizu, ima i gorih ;) ali su im motori totalno uguseni u startu zbog (pre)otvorenog auspuh, npr. ovaj sa EVO 8, dok se razleti ja sa Reverse-om ga proletim ko beba zvecku ;)

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: AEROX MALOSSI SETUP
« Odgovori #13 : 17 Veljača, 2010, 23:07:29 »
ako ćeš kasnije uzimat jači kit, po meni je najbolje c16 (kvaliteta, jačina, izgled) a nardo meni bar ima ljepši zvuk i bučniji je. najbolje ti je poslat taj sport na preradu nekom, dizanje timinga ti niko ne može objasnit što da radiš i koliko. uostalom na taj kit kad zariba možeš ubacit klip od due+ i  prerađen kit, kad bude onda ti i neće trebat novi jer će imat snage preko 12 ks
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: AEROX MALOSSI SETUP
« Odgovori #14 : 17 Veljača, 2010, 23:31:26 »
Kao prvo, hvala na odgovorima....

@ J.U.R.C.A Prijenose sam stavio i Primarne i Sekundarne iz dva razloga:

1. Kao što vidiš imam kompletan prijenos u bloku pa mi je bilo glupo stavljati samo Primar
2. Setup i radilica su mi dovoljno jaki da kasnije podnesu neki jacit kit koji cu kad-tad stavit (preko 12konja) i usput zato mi je bolje stavit C16, nego Yasuni R

A za ostale..Gianellija vise ne zelim imat, tako da Shot ne dolazi u obzir, Yasuni R ako uzmem sam budala, jer nije nista jaci od REVERSE-a kojega trenutno imam ,a o Nardu bi se jos dalo razmislit jer je auspuh ok...nekako mi je C16 savrsen i htio bi ga imat..i uz sve to izgleda predobro i zvuk je brutala...e sad za Tuning (preradivanje) kita...sta bi ja mogao napravit da izvucem MAX. iz njega? ovo podizanje timinga i tako te stvari ako moze neko ukratko pojasnit sta se na obicnoj gizi moze sve napravit i sta je najisplativije?

btw ekipa ovdje vozi na gizama cak i EVO i C21, tako da se nemojte cudit sto ja zelim C16 na gizu, ima i gorih ;) ali su im motori totalno uguseni u startu zbog (pre)otvorenog auspuh, npr. ovaj sa EVO 8, dok se razleti ja sa Reverse-om ga proletim ko beba zvecku ;)



Shot i nardo su isti auspuh, gianelli proizvodi auspuhe za top performance, ali je shot puno jeftiniji...

Offline XSH_tuned_MHR

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: aEROx
Odg: AEROX MALOSSI SETUP
« Odgovori #15 : 18 Veljača, 2010, 00:02:11 »
ja govorim iz iskustva ne o necemu sta sam citao po netu..uopce nezelim ici u raspravu..nek si stavi sta mu pase, ja samo kazem da je shot/ nardo najbolji u omjeru ulozeno dobiveno posli moze snjim i na jaci kit ici..(nardo je nastao od shota tj ideticni su iako je po meni shot(gianneli) ima bolju obradu imao sam oba, nardo je puca na spojevima shot nije)
« Zadnja izmjena: 18 Veljača, 2010, 00:06:46 XSH_tuned_MHR »
ako ne vrti 13 ipo nevalja

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: AEROX MALOSSI SETUP
« Odgovori #16 : 18 Veljača, 2010, 00:13:38 »
ja govorim iz iskustva ne o necemu sta sam citao po netu..uopce nezelim ici u raspravu..nek si stavi sta mu pase, ja samo kazem da je shot/ nardo najbolji u omjeru ulozeno dobiveno posli moze snjim i na jaci kit ici..(nardo je nastao od shota tj ideticni su iako je po meni shot(gianneli) ima bolju obradu imao sam oba, nardo je puca na spojevima shot nije)
točno tako i meni se shot pokazo bolje. Krivo si samo reko za c16 jer on je jači od njih, jedino city 16 za kojeg se još nezna jel slabiji malo od narda ili malo jači
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: AEROX MALOSSI SETUP
« Odgovori #17 : 18 Veljača, 2010, 00:27:05 »
Da, i ja sam vidio puno razjebanih narda, popucali najcesce na grani, a ovaj moj shot kolko vibracja trpi jos je dobar, jedino sta sam dao varit malo nosac i onaj dio poslje lonca da nebi puklo i pokazalo se dobro!

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: AEROX MALOSSI SETUP
« Odgovori #18 : 18 Veljača, 2010, 01:10:58 »
imao sam dva shota, jedan nije nijednom puko, drugi je puko 6-7 puta sve zajedno, od frenda nardo isto popuco na kraju komplet grana pukla ispod prigušivača...
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline XSH_tuned_MHR

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: aEROx
Odg: AEROX MALOSSI SETUP
« Odgovori #19 : 18 Veljača, 2010, 03:38:34 »
haha kad imamo dobre ceste  ;D
ako ne vrti 13 ipo nevalja