Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Xenon pitanje,daljinsko paljenje pitanje VXR200  (Posjeta: 1419 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marino1907

  • Tržnica : (+12)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 590
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Malinska
  • Moj Skuter: Honda Hornet
Xenon pitanje,daljinsko paljenje pitanje VXR200
« : 13 Veljača, 2010, 20:26:16 »
Dakle radi se o sljedećem:
Imam doma ksenon(Balast i žarulju H4)to sam prije imao na Kymcu Bet&Win 250,kada sam ga prodao to sam skinuo pa mi stoji doma.Mene zanima dali na ovaj balast mogu uzet žarulju H1(Runner VXR200.kratko svjetlo)ako se ne varam,da iskoristim ovaj balast i na njega stavim tu žarulju da ne kupujem komplet nego samo kupim žarulju???

E da i usput koja je žarulja na kratkom svjetlu na Runneru VXR200?


Šta se tiče daljinskog paljenja i alarma to sam također imao na spomenutom skuteru prije i njega sam isto skinuo i znam ga spojit ali zanima me dali je to ko stavio na Runnera s obzirom da ovaj ima kodirani ključ??

Marino

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Xenon pitanje,daljinsko paljenje pitanje VXR200
« Odgovori #1 : 14 Veljača, 2010, 00:49:17 »
što se tiče kodiranog ključa, ako ti zbilja treba daljinsko paljenje i želiš ga, onda imaš ja mislim 2 opcije od kojih su obadvije loše na svoj način:
raskopati jedan ključ i metnuti kod blizu brave, to bi bilo loše jer bi poslje imo raskopan ključ
a ako ne želiš raskopat samo zaljepi ključ, to je još lošije jer ti neko samo razvali plastiku izvadi ključ upali i ide dalje  :laughing7:
možda postoji treća opcija ali ne znam ja za to :toothy11:

Ja sam na svom SPidfajtu imo jedan ključ iz kojeg se mogao izvaditi taj "čipić" , znači baš je napravljeno da se može izvaditi, i samo sam njega metnuo pokraj brave, ne znam ak ti imaš tak nekaj, mislim da nemaš  :dontknow:

Offline Mislav46

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 635
  • Spol: Muški
  • 2t u srcu/4t u garazi
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: aprilia sr 50 ditech /gilera runner vx 180 /stalker for stunt
  • Moja Kaciga: hjc hx-246
  • MojSetup: 180 alu
  • MojSpuh: china
Odg: Xenon pitanje,daljinsko paljenje pitanje VXR200
« Odgovori #2 : 14 Veljača, 2010, 02:11:05 »
na vxr-u h7 55w je zarulja, evo ti mal prelistaj http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=18217.0, imas slicne teme i o alarmima....