Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Homerova maxi dilema (riješena, kupljen X8)  (Posjeta: 25645 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fran_Zgb

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus
  • Moja Kaciga: šljem
Odg: Homerova maxi dilema (riješena, kupljen X8)
« Odgovori #100 : 14 Ožujak, 2010, 12:17:31 »
meni je isto rame sjebano i to lijevo, jos otkad sam tenis igrao....
neznam ja nemam nekih problema sa udobnoscu ili neudobnoscu na nexusu, vjerojatno zato kaj nisam probao nis udobniije  :headbang: :laughing7:

koliko kosta opce taj tvoj X8?

Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: Homerova maxi dilema (riješena, kupljen X8)
« Odgovori #101 : 15 Ožujak, 2010, 20:35:47 »
bj? pere biškupova??

vidio danas taj skuter vani dok sam prolazio na svome kako ga gazda zagrijava za voznjicu malo
..::4T Powaa::..

Offline Homer

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 133
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Burgman 650
  • Moja Kaciga: Nitro
Odg: Homerova maxi dilema (riješena, kupljen X8)
« Odgovori #102 : 17 Ožujak, 2010, 08:08:47 »
bj? pere biškupova??

vidio danas taj skuter vani dok sam prolazio na svome kako ga gazda zagrijava za voznjicu malo

 :headbang:

Offline Homer

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 133
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Burgman 650
  • Moja Kaciga: Nitro
Odg: Homerova maxi dilema (riješena, kupljen X8)
« Odgovori #103 : 23 Ožujak, 2010, 08:56:36 »
bili u Grazu i Louisu. imam osjećaj da više ne budemo kupovali u lijepoj našoj :o
moja jakna 100€, za bolju polovicu 50€, ženske rukavice 20€, bubrežnjaci po 10-20€... ok to su Louisove marke Probiker i Cycle spirit ali sve to djeluje puno kvalitetnije nego što sam očekivao. za te novce vodo/vjetronepropusno (moja ima i AirVent), termoizolacija se vadi, svi protektori (laktovi, ramena, leđa), materijali 600D i 1000D, ISO standard... a za te novce se kod nas prodaju najobičnije jakne za prošetat po gradu?! još kad je moja vidjela cijene u normalnim trgovinama sa krpicama i cipelama, šokove je proživljavala - a nismo ni stigli ići tražiti neke povoljnije trgovine nego smo se prošetali po samom centru Graza, oko Hauptplatza. tamo je vjerojatno najskuplje u gradu, ali svejedno je skoro sve upola jeftinije nego kod nas. imaju 2x veći standard, i 2x niže cijene. lijepa računica, nema šta.

njezine rukavice od 20€ su sa Hipora materijalom kao i moje IXS koje su ovdje koštale 400 kn. cerada za tutača sa fleece podstavom 40€. za te novce je kod nas najobičnija najlonska, koja skuplja vlagu. kaciga koju sam ovdje kupio na 50% akciji za 800 kn tamo je na akciji za 50€. i tak, priči praktički nema kraja. jedino što je bilo malko neugodno na granici jer se cariniku činilo da imamo previše robe za tu cifru na računima. pa je bilo pregledavanja. sreća da zbilja nismo imali preko 1000 kn po osobi jer bi bilo "parkirajte sastrane" :redface:

uglavnom, vožnja u pravoj jakni je preporod. kakav vjetar, ma ništa. nije hladno, nema "padobran efekta" i šamaranja materijala na vjetru, čak se i vibracije od ceste i motora manje doživljavaju. nekima je to topla voda ali šta ćeš, njubara :)
« Zadnja izmjena: 23 Ožujak, 2010, 09:08:19 Homer »

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Homerova maxi dilema (riješena, kupljen X8)
« Odgovori #104 : 23 Ožujak, 2010, 16:20:39 »
vidim, fino ste prosli
taj sam

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Homerova maxi dilema (riješena, kupljen X8)
« Odgovori #105 : 23 Ožujak, 2010, 19:38:55 »
...još kad je moja vidjela cijene u normalnim trgovinama sa krpicama i cipelama, šokove je proživljavala .

Dobro da znam, moja bi infarkt dobila, bolje da ju tamo nikad ne vodim  :laughing7:

..inace super su cijene , isplati se svakako 
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Homerova maxi dilema (riješena, kupljen X8)
« Odgovori #106 : 23 Ožujak, 2010, 21:30:14 »
sreća da zbilja nismo imali preko 1000 kn po osobi jer bi bilo "parkirajte sastrane" :redface:

Nebi to bilo nista strasno (ako bi prijavio). Platio bi na razliku preko 1000kn po osobi davanja i nebi bankrotirao

Offline Homer

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 133
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Burgman 650
  • Moja Kaciga: Nitro
Odg: Homerova maxi dilema (riješena, kupljen X8)
« Odgovori #107 : 24 Ožujak, 2010, 11:42:50 »
a jeli. onda dobro, mislio sam da je to nešto malo jače. jer je sistem tako napravljen da udara po glavi stanovnika gdje god može, a nešto poput ovoga je idealno da se naplati kakva dodatna globa :icon_scratch:

ali bankrotirao sam ionako. neki dan oko 1000 kn za porez, novu prometnu i tablicu pa sad i oprema :toothy3:

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Homerova maxi dilema (riješena, kupljen X8)
« Odgovori #108 : 24 Ožujak, 2010, 11:50:15 »
Jako je bitno imati robu podijeljenu na vise racuna. Recimo, ako hoces 100% legalnu varijantu, napravis racune do 1000kn po osobi, a ovisno koliko si prekardasio, napravis jos racuna. Ali ne puno preko 1000 po racunu jer carinik ce ti navjerojatnije udarit davanja samo na jedan racun - on je time svoj posao obavio, a tebe nije oderao do koze.

Recimo, ako sa curom ponovis shoping i potrosis 5000kn....
2x1000kn racun
2x1500kn racun

Prijavis sve i zamolis da ti naplati samo na jedan racun od 1500kn, a ako ne ide, sigurno ce ici varijanta da ti naplati na 1 racun od 1000 i jedan od 1500
U svakom slucaju nije strasno

Ali vrlo je bitno ne zajebavat se s njima i muljat jer u tom slucaju ce ti gledat svaku lipu i jos kaznu naplatit




P.S.
nemoj ostatak ako je veliki iznos stavit na 1 racun jer on ga mora prilozit drzavi i ne moze ti odokativno po njemu uzet novce nego na cijeli iznos racuna.

Ja sam se tako zaj#bo (530 eura na jednom racunu kad sam isao u IKEU) i lik je rekao da sam trebao razrezat na vise racuna, a ovako da mora naplatit po cijelom racunu.
Srecom, nije mi naplatio jer smo nasli zajednicki jezik :angel9:
« Zadnja izmjena: 24 Ožujak, 2010, 11:55:49 3alfa3 »