Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: fm transmitter za auto  (Posjeta: 19067 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: fm transmitter za auto
« Odgovori #20 : 13 Veljača, 2010, 18:58:10 »
dobra stvar ako nemas za dobar radio s cdom ili stickom ili ako cesto mijenjas auta!
ja imam isto to.. nema svoju memoriju nego moras staviti stick (ja sam ukopcao sony ericson preko kabla za komp i radi)
pise na njemu koju frekvenciju moram utipkati... cijena prava sitnica 75kn

E ovo me zanima što kažeš, naime u golfu serijski radio nema mp3 i to me živcira i ubacio bi taj fm transmiter al ako ga mogu spojit s nekim kablom da mi vuče s mobitela pjesme a ne stika. Konkretno me zanima kako si ti spojio svoj transmiter s mobitelom. Da li transmiter ima banana ulaz na sebi il kako si spojio?

Offline zL!Ko

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • volim ritam roka i turbofolka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Crikvenica
  • Moj Skuter: DT 125
  • Moja Kaciga: bez vizira
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ser.
Odg: fm transmitter za auto
« Odgovori #21 : 13 Veljača, 2010, 19:32:46 »
a to ti je kako kod kojeg auta. Upali upaljac dok bez kontakta pa ako ga izbaci onda vadim transmiter van. a ako ga ne izbaci onda nemoras vadit.

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: fm transmitter za auto
« Odgovori #22 : 14 Veljača, 2010, 07:52:08 »
imo transmiter, nije zadovoljio, prodao, niakd vise imat!


Offline libje

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 297
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: fm transmitter za auto
« Odgovori #23 : 14 Veljača, 2010, 15:35:41 »
a to ti je kako kod kojeg auta. Upali upaljac dok bez kontakta pa ako ga izbaci onda vadim transmiter van. a ako ga ne izbaci onda nemoras vadit.
auto je golf 3...i kad je kontakt isključen i radio i transmiter MOGU raditi ( nije kao kod nekih auta da ne možeš upaliti radio ili nešto drugo bez kontakta...-ako na to misliš.)...
pitanje je hoće li mi transmiter iscrpiti akomulator ako ostane uštekan dok je auto ugašen....ajmo sigurno netko ima stvar i zna,,,:-)..stvarno mi je glupo stalno vaditi g#vn% iz iz jacka---

@PUPo: ja sam uz transm. dobio i usb kabel i nastavke za razne mobitele, tako da kabel uštekaš u transm., drugi kraj u odgovarajući nastavak za mob i u mob..i tako puštaš mjuzu s moba...simple :icon_thumright:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2009
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: fm transmitter za auto
« Odgovori #24 : 14 Veljača, 2010, 16:24:55 »
pitanje je hoće li mi transmiter iscrpiti akomulator ako ostane uštekan dok je auto ugašen....ajmo sigurno netko ima stvar i zna,,,:-)..stvarno mi je glupo stalno vaditi g#vn% iz iz jacka---

nece, trosi premalo struje da bi ispraznilo akumulator (pri tom mislim da auto upalis svaki dan, ili bar drugi)

Offline libje

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 297
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: fm transmitter za auto
« Odgovori #25 : 14 Veljača, 2010, 19:42:10 »
nece, trosi premalo struje da bi ispraznilo akumulator (pri tom mislim da auto upalis svaki dan, ili bar drugi)
si siguran ?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------