Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: tablica - digni,spusti  (Posjeta: 33451 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline cosa_wp

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1347
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sb
  • Moj Skuter: Gilera gp 800
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Limited edition
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: tablica - digni,spusti
« Odgovori #160 : 10 Veljača, 2010, 15:00:12 »
Kuzim.
A jel ti kuzis da nosac tablice mora biti fiksan i bez mogucnoscu stelanja kuta pod kojim tablica stoji? Dakle, opet ti moze stisnut kaznu kao da nemas tablicu

a jel ti kuzis da ta tablica nece biti labava jesi vidio taj flip ne klati se ona i taj nosac je fiksan dok ti ne stisnes dugme pa se on preklopi?????

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: tablica - digni,spusti
« Odgovori #161 : 10 Veljača, 2010, 15:08:18 »
a jel ti kuzis da ta tablica nece biti labava jesi vidio taj flip ne klati se ona i taj nosac je fiksan dok ti ne stisnes dugme pa se on preklopi?????

Jedini legalni nosac je onaj koji nema mogucnost podesavanja kuta. Koliko je cvrsto zaserafljen pomicni dio nema veze. Ako postoji mogucnost mijenjenja kuta - kazna kao i da nemas tablicu.

Offline cosa_wp

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1347
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sb
  • Moj Skuter: Gilera gp 800
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Limited edition
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: tablica - digni,spusti
« Odgovori #162 : 10 Veljača, 2010, 15:27:09 »
Jedini legalni nosac je onaj koji nema mogucnost podesavanja kuta. Koliko je cvrsto zaserafljen pomicni dio nema veze. Ako postoji mogucnost mijenjenja kuta - kazna kao i da nemas tablicu.

a dobro necemo sada cjepidlaciti kako ce on skuziti da je pomicni vidi da je tablica na mjestu i to je to!!!!!!!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: tablica - digni,spusti
« Odgovori #163 : 10 Veljača, 2010, 15:34:24 »
a dobro necemo sada cjepidlaciti kako ce on skuziti da je pomicni vidi da je tablica na mjestu i to je to!!!!!!!!!

E vidis, sad si poceo i taktizirati (sto je dobro)....

Dakle, najcesce ces kod drota proci i sa tablicom pod repom ako si pristojan, ne upadas mu u rijec i odgovaras sa "da, svakako, odmah cu to ispraviti" i sl, ali ako naletis na nekog zajebanog, taj ce ti prigovarat i za serijski nosac tablice jer bi ona trebala biti osvjetljena.
U vrijeme u kojem zivimo (teska recesija i drzava pred bankrotom), vjeruj mi da je naputak prometnoj policiji da skuplja pare kako god zna...

Offline cosa_wp

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1347
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sb
  • Moj Skuter: Gilera gp 800
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Limited edition
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: tablica - digni,spusti
« Odgovori #164 : 10 Veljača, 2010, 15:36:06 »
E vidis, sad si poceo i taktizirati (sto je dobro)....

Dakle, najcesce ces kod drota proci i sa tablicom pod repom, ali ako naletis na nekog zajebanog, taj ce ti prigovarat i za serijski nosac tablice jer bi ona trebala biti osvjetljena.
U vrijeme u kojem zivimo (teska recesija i drzava pred bankrotom), vjeruj mi da je naputak prometnoj policiji da skuplja pare kako god zna...

u pravu si ali jel ne mislis da ce ti prije lupiti kaznu ako ti je pod repom nego ako je na tom flipu??????jer kad je na flipu izgleda normalno i na vidljivom je mjestu?

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: tablica - digni,spusti
« Odgovori #165 : 10 Veljača, 2010, 15:38:19 »
Naravno, ali ja u cijeloj prici samo kazem da te zbog takvog nosaca moze (ali to ne znaci da i bude) kazniti.
Osobno nebi volio biti u situaciji da postoji mogucnost kazne. Valjda sam ziheras.....

Offline cosa_wp

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1347
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sb
  • Moj Skuter: Gilera gp 800
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Limited edition
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: tablica - digni,spusti
« Odgovori #166 : 10 Veljača, 2010, 15:40:26 »
Naravno, ali ja u cijeloj prici samo kazem da te zbog takvog nosaca moze (ali to ne znaci da i bude) kazniti.
Osobno nebi volio biti u situaciji da postoji mogucnost kazne. Valjda sam ziheras.....

slazem se s tobom ako je neki idiot od pajkana pvo ce ti naplatiti sto nemas osvjetljenu tablicu a onda sto nije na serijskom nosacu moze ti svasta naplatiti ako je krelac!!!!!!!!!!!!11

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: tablica - digni,spusti
« Odgovori #167 : 10 Veljača, 2010, 15:45:44 »
stefek ti si mislio da cjelu ulogu igra torzion opruga a motorić da sluzi kao graničnik...koji pušta tablu


nešto kao ovako..motorić budem stavil negdi između kade i rezervara pod plastike,od njega povukel sajlu na taj štift o koem sam pričal..dok izvuče motorič štift tabla iskoči pod pritiskom torzione opruge...graničnik mi bude sam undertail u koi bude upušten taj nosač tablice da mi to sve ne strši il da mi na tom djellu rep nebude deblji 2,3 cm bezveze
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline cosa_wp

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1347
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sb
  • Moj Skuter: Gilera gp 800
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Limited edition
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: tablica - digni,spusti
« Odgovori #168 : 10 Veljača, 2010, 15:48:28 »
nešto kao ovako..motorić budem stavil negdi između kade i rezervara pod plastike,od njega povukel sajlu na taj štift o koem sam pričal..dok izvuče motorič štift tabla iskoči pod pritiskom torzione opruge...graničnik mi bude sam undertail u koi bude upušten taj nosač tablice da mi to sve ne strši il da mi na tom djellu rep nebude deblji 2,3 cm bezveze

to sam mu ja bio rekao vec pogledaj gore!!!!!!!!!!!!!

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: tablica - digni,spusti
« Odgovori #169 : 10 Veljača, 2010, 17:32:58 »
a tabla i  tako bude vidljiva bila pod repom ili ravno, takav je stop na runneru....

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: tablica - digni,spusti
« Odgovori #170 : 10 Veljača, 2010, 18:16:40 »
meni kad runner stigne iste sekunde ide tabla pod rep  :icon_biggrin:
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: tablica - digni,spusti
« Odgovori #171 : 10 Veljača, 2010, 18:52:38 »
sada sam pročitao kompletnu temu. malo sam se nasmijao na one prepirke itd., a sada ozbiljno.

alfa je u pravu. ako tablica nije na riginalnom nosaču iliti onom blatobranu, također možeš dobiti kaznu jer tablica nije na predviđenom mjestu za tablicu. to je meni rekao murjak i napisao 300 kn kaznu. dakle, ako je ispod kao što ju imam i ja, veće su šanse za dobiti kaznu nego da je na flip plate-u, ali kazna nije isključena ni sa ovim.

sada, vezano za te vaše motore i mehanizme... govorim o runneru jer njega imam i kemijao sam svašta. ispod ima jako malo prostora jer je tablica velika. ako budete i stavljali taj flip plate, onda računajte na to da vam se tablica neće dizati skroz pod rep i da neće pratiti liniju koju bi trebao pratiti undertail. ona će biti dosta spuštena dolje što nije estetski lijepo. govorim to, jer je stavljanje tablice ispod, prvenstveno zbog estetike motora. iskreno, nemam ništa protiv tog mehanizma, ali mislim da se ne može složiti dovoljno lijepo kao kada samo stavite tablicu pod rep bez tog mehanizma. pogledajte slike kod mene u garaži, pa ćete vidjeti o čemu pričam.
da dokažem da je jako malo mjesta ispod da bi tablica mogla pratiti liniju koju bi trebao pratiti undertail, a ne visjeti dolje, je onaj video u kojem je jandro morao savijati tablicu da mu ne smetaju opruge amortizera.

ja ostajem pri ovom da mi je tablica fiksna, pa kada popušim kaznu, popušio sam je jer sam htio imati tablicu na mjestu na kojem ju želim imati i na način koji je po meni prelijep, a ne da je malo spuštena i da se ne može skroz podići i pratiti liniju bočne plastike.

sve u svemu, zanima me kako ćete to izvesti jer ako uspijete iskemijati nešto dobro, spreman sam se predomisliti i napraviti to isto.
dečki želim vam sreću u smišljanju patenta. mislim da je to dobra stvar tko želi smanjiti rizik od dobivanja kazne.  :icon_thumright:
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: tablica - digni,spusti
« Odgovori #172 : 10 Veljača, 2010, 21:44:13 »
@keky ima mjesta kolko treba i opet ponavljam ovo o čem sam pisal nie flip plate,nema motorić u repu nit kakav kompliciran il velik mehanizam da to nebi mogel se zatvarat do kraja..ovaj flip kaj ima za upit nebi nikad stavil a kamoli dal još i lovu za njega..

kod mene se bude mjenjal rep i zadnji far nebu seriski tak da bude mjesta kolko treba za tablu da ju nemoram vihar ni niš slično..bude undertail isto rašen da nema one rupčage odispod repa..

bude se kužilo da se miče držač table jedino ak ga proba drot zatvorit,inače ne..
po zakonu ''registarska oznaka mora bit na vidljivom mjestu''
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: tablica - digni,spusti
« Odgovori #173 : 10 Veljača, 2010, 22:21:11 »
@keky ima mjesta kolko treba i opet ponavljam ovo o čem sam pisal nie flip plate,nema motorić u repu nit kakav kompliciran il velik mehanizam da to nebi mogel se zatvarat do kraja..ovaj flip kaj ima za upit nebi nikad stavil a kamoli dal još i lovu za njega..

kod mene se bude mjenjal rep i zadnji far nebu seriski tak da bude mjesta kolko treba za tablu da ju nemoram vihar ni niš slično..bude undertail isto rašen da nema one rupčage odispod repa..

bude se kužilo da se miče držač table jedino ak ga proba drot zatvorit,inače ne..
po zakonu ''registarska oznaka mora bit na vidljivom mjestu''

Tako je,u zakonu ne piše da mora biti na originalnom nosaču i ako ti netko odrapi kaznu za to a tabica je na vidljivom mjestu,ta kazna je neopravdana i svakako treba uložit žalbu... :binkybaby:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: tablica - digni,spusti
« Odgovori #174 : 10 Veljača, 2010, 23:10:39 »
Tako je,u zakonu ne piše da mora biti na originalnom nosaču i ako ti netko odrapi kaznu za to a tabica je na vidljivom mjestu,ta kazna je neopravdana i svakako treba uložit žalbu... :binkybaby:

sretno


ili u prijevodu - skuplja pita od tepsije. Troskovi suda koje ces platit ako izgubis spor ce biti veci od kazne (da ne pricamo o izgubljenom vremenu).


Druga stvar da je kazna 1000 ili vise kuna....

Offline vx

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 819
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: tablica - digni,spusti
« Odgovori #175 : 10 Veljača, 2010, 23:10:50 »

po zakonu ''registarska oznaka mora bit na vidljivom mjestu''

i pod kutom od 75 stupnjeva
Tjesim svinje prije klanja! Informacije na tel. +38763518514

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: tablica - digni,spusti
« Odgovori #176 : 10 Veljača, 2010, 23:15:45 »
to bude svakak,hehe
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: tablica - digni,spusti
« Odgovori #177 : 10 Veljača, 2010, 23:33:24 »
ne. tablica mora biti na predviđenom mjestu za nju i vidjet se sa 20 metara udaljenosti. moja se vidi sa 20 metara, ali dobio sam kaznu jer nije na onom nosaču. sve ja to kužim jer i moja je ispod, ali de ti objasni muriji.
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: tablica - digni,spusti
« Odgovori #178 : 10 Veljača, 2010, 23:40:10 »
e pa ova nebude ispod nego na mjestu di treba bit pa nebude kazni
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: tablica - digni,spusti
« Odgovori #179 : 11 Veljača, 2010, 00:03:23 »
tako je da bude na predviđenom mjestu ali na drugom nosaču (možda malo višlje...)

usput imam kompletno sve, danas sam prekopo trgovine, kupljen pribor, još moram samo elektromotor od daljinca kupit, budem sutra u ZG zvao...