Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Meet...Grupna voznja...Jel ima zaintresiranih?  (Posjeta: 14124 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Meet...Grupna voznja...Jel ima zaintresiranih?
« Odgovori #60 : 18 Studeni, 2007, 14:19:43 »
Samo vi idite u Beograd sa zagrebackim tablicama i javite mi kako je bilo  :)

 :laughing11:

Potpis.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Meet...Grupna voznja...Jel ima zaintresiranih?
« Odgovori #61 : 18 Studeni, 2007, 14:24:45 »
ja nemislim ici ali sam 100% siguran da bi to bilo moguce napraviti sa skuterom od 50 kubika!

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Meet...Grupna voznja...Jel ima zaintresiranih?
« Odgovori #62 : 18 Studeni, 2007, 14:52:53 »
ja nemislim ici ali sam 100% siguran da bi to bilo moguce napraviti sa skuterom od 50 kubika!

istina

Samo vi idite u Beograd sa zagrebackim tablicama i javite mi kako je bilo  :)

 :laughing11:

Potpis.

ici cu ja sa zadarskin...nisu oni ka hrvati da ce sad porazbijat sve samo zbog toga
...........1...........8...........7...........

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Meet...Grupna voznja...Jel ima zaintresiranih?
« Odgovori #63 : 18 Studeni, 2007, 14:59:15 »
Samo vi idite u Beograd sa zagrebackim tablicama i javite mi kako je bilo  :)

zašto tako misliš...Ja sam ubeđen da ne bi bilo nikakvih problema!
Od sve više ljudi čujem kako na obostranim stranama pri posetama nije bilo ama baš nikakvih problema, i treba tako da bude... Pa dokle bre ljudi više..
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Meet...Grupna voznja...Jel ima zaintresiranih?
« Odgovori #64 : 18 Studeni, 2007, 15:02:29 »
ja nemislim ici ali sam 100% siguran da bi to bilo moguce napraviti sa skuterom od 50 kubika!

istina

Samo vi idite u Beograd sa zagrebackim tablicama i javite mi kako je bilo  :)

 :laughing11:

Potpis.

ici cu ja sa zadarskin...nisu oni ka hrvati da ce sad porazbijat sve samo zbog toga

ka šta san reka...vidja san ja sa beogradskim tablicama u prolazu i sve normalno...to ako je jos ostalo tog nasilja to je kod ovih zaostalijih i primitivnijih ljudi...nisu svi ljudi isti
...........1...........8...........7...........

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Meet...Grupna voznja...Jel ima zaintresiranih?
« Odgovori #65 : 18 Studeni, 2007, 15:08:58 »
Citat:
ka šta san reka...vidja san ja sa beogradskim tablicama u prolazu i sve normalno...to ako je jos ostalo tog nasilja to je kod ovih zaostalijih i primitivnijih ljudi...nisu svi ljudi isti

potpis!
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline hellboy_90

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
  • 100-ti ?lan!!!!!!!;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp RST
Odg: Meet...Grupna voznja...Jel ima zaintresiranih?
« Odgovori #66 : 18 Studeni, 2007, 15:46:18 »
evo i ja da se oglasim... iako ne postujem puno, redovno čitam (bar 15x dnevno)  ;D (Ukupno vrijeme provedeno na forumu: 4 dan(a), 11 sat(i) i 34 min.)  :toothy3:

pa samo sam hteo da vas pozovem u bg i garantujem vam da ćemo mali, ja i još nas napraviti dobrodošlicu itd... bilo bi super da se tako skupimo nekad... inače, što se tiče tablica itd... 99% neće biti problema... msm, ima raznih ljudi, ali većina su normalni ljudi koji ne razmišljaju primitivno... nismo mi krivi na našu prošlost... i mogu da se kladim da ni jedan od članova nema veze sa tim što je nekad bilo... (pola nas se toga ni ne seća jer smo imali 2-3god...)

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Meet...Grupna voznja...Jel ima zaintresiranih?
« Odgovori #67 : 18 Studeni, 2007, 15:51:47 »
ma stavis tablicu onako ispod da se nevidi i sve 5...bilo bi super to,al mi sa 50kama nebi dogodine stigli,aj da je negdi na pola puta pa da se vozimo jedan dan a ne dva
...........1...........8...........7...........

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Meet...Grupna voznja...Jel ima zaintresiranih?
« Odgovori #68 : 18 Studeni, 2007, 16:33:15 »
ma kaj je tebi treba pedesetkom dojahat do beograda

Meni?? Nikaj!! Samo da se druzimo malo;)! Izvodljivo je jako, znam coveka koji je kinezom isao u CG na more iz Bg-a :icon_thumright:!

kad se dobra ekipa slozi , nis nije nemoguce

 :icon_thumright: :icon_thumright: :frajer: :glasses9: :headbang: :hello: ja vidim da se vi slazete, i vise od toga, mi ne mozemo da se skupimo do prodavnice da odemo..Ove godine smo se sastali "grupno" 2x...najvise 10 skutera :-X

Samo vi idite u Beograd sa zagrebackim tablicama i javite mi kako je bilo  :)

 :laughing11:

Potpis.

Sta?? Nisu to utakmice, pa da se napaljena stoka izivljava jedna na drugima.. Koliko auta vidim sa Hrv tablicama svakog dana, jos ni1 incident nisam video povodom toga.. I znam gospodju koja je odusevljena gostoprimstvom, i kaze da uopste nije onako kako se prica.. Ako ti je bas frka, mozes napraviti tablicu od papira, uglaviti je, zalepiti i cao. Niko te nece kontrolisati, pogotovo ne na takvom velikom mitu;)..

Samo vi idite u Beograd sa zagrebackim tablicama i javite mi kako je bilo  :)

zašto tako misliš...Ja sam ubeđen da ne bi bilo nikakvih problema!
Od sve više ljudi čujem kako na obostranim stranama pri posetama nije bilo ama baš nikakvih problema, i treba tako da bude... Pa dokle bre ljudi više..


ja isto tako mislim da nece biti frke, mozete usput, ionako biste prosli kroz NS, pokupite Pitu i dodjete svi skupa, naravno ako se slazes Pito:)

evo i ja da se oglasim... iako ne postujem puno, redovno čitam (bar 15x dnevno)  ;D (Ukupno vrijeme provedeno na forumu: 4 dan(a), 11 sat(i) i 34 min.)  :toothy3:

pa samo sam hteo da vas pozovem u bg i garantujem vam da ćemo mali, ja i još nas napraviti dobrodošlicu itd... bilo bi super da se tako skupimo nekad... inače, što se tiče tablica itd... 99% neće biti problema... msm, ima raznih ljudi, ali većina su normalni ljudi koji ne razmišljaju primitivno... nismo mi krivi na našu prošlost... i mogu da se kladim da ni jedan od članova nema veze sa tim što je nekad bilo... (pola nas se toga ni ne seća jer smo imali 2-3god...)

dobro si se javio vise :happy8:.. Pera, jos jedan drug i ja se skoro vidjamo svaki dan, provozamo se, bleja i tako, mi bi vas sacekali 100% skupa.. Ja njih ne smem ni da pitam da li bi hteli do Hrv, jer nisu hteli do NS :'(..jbg..nznm
sto :dontknow:

ma stavis tablicu onako ispod da se nevidi i sve 5...bilo bi super to,al mi sa 50kama nebi dogodine stigli,aj da je negdi na pola puta pa da se vozimo jedan dan a ne dva

mozete i tu varijantu, kako god.. i stigli biste za 1 dan, uz nekoliko pauza, cisto da skuteri odmore, 2-3-4 pauze od po 20-ak minuta i ok sve..neka svako ima neki alat, kljuc za svecicu, srafciger, i onu penu za gumu, koja je jako dobra, moze da drzzi gumu jakooo dugoo..

Eto, pa se vidimo, nadam se  :icon_biggrin: :icon_thumright: :hello:

DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Meet...Grupna voznja...Jel ima zaintresiranih?
« Odgovori #69 : 18 Studeni, 2007, 18:26:19 »
E, nije loša ideja, ali ne zimi... Previše mogućnosti za loše vrime, i nezgode, ili samo pothlađivanje... Na proliće... :icon_thumright:
A nebi bilo loše ni do Sarajeva, to je onako na pola puta više-manje svima... Isto tek na proliće... Ovu zimu, ja vozin samo uz i niz obalu... :zubo:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Meet...Grupna voznja...Jel ima zaintresiranih?
« Odgovori #70 : 18 Studeni, 2007, 18:52:46 »
Osobno ne bih isao u Srbiju, niti zelim ikada otici tamo.

Oni koji misle da to treba zaboraviti, neka pitaju one koji su nekoga izgubili....

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Meet...Grupna voznja...Jel ima zaintresiranih?
« Odgovori #71 : 18 Studeni, 2007, 19:02:03 »
Osobno ne bih isao u Srbiju, niti zelim ikada otici tamo.

Oni koji misle da to treba zaboraviti, neka pitaju one koji su nekoga izgubili....

Misli na buducnost, zaboravi proslost! ;)
sry ako sam te mozda uvredio nekako
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline hellboy_90

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
  • 100-ti ?lan!!!!!!!;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp RST
Odg: Meet...Grupna voznja...Jel ima zaintresiranih?
« Odgovori #72 : 18 Studeni, 2007, 19:44:20 »
Oni koji misle da to treba zaboraviti, neka pitaju one koji su nekoga izgubili....

ne volim da pričam o tome jer znam da dosta ljudi to pogađa... ali, ti hoćeš da kažeš, da pošto je neko izgubio nekog, sad i ovaj drugi treba da pati? i to posle 15-16 god ili koliko je već prošlo...  :angry7:

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Meet...Grupna voznja...Jel ima zaintresiranih?
« Odgovori #73 : 18 Studeni, 2007, 22:14:59 »
Citat:
ja isto tako mislim da nece biti frke, mozete usput, ionako biste prosli kroz NS, pokupite Pitu i dodjete svi skupa, naravno ako se slazes Pito:)

slažem se, zašto da ne! :icon_thumright:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Meet...Grupna voznja...Jel ima zaintresiranih?
« Odgovori #74 : 18 Studeni, 2007, 22:22:33 »
ova tema je dosla kraju... Posto se malo okrenula u divlje vode...  :laughing7:

Necemo raspravljati o internacionalnim problemima i nesretnom prosloscu, te krivo politikom drugih ljudi iz koje su nekolicina izvukli korist a narod patio.

Game Over!
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!