Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kupnja polovne radilice  (Posjeta: 1669 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ady

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sarajevo
  • Moj Skuter: speed fight 2
kupnja polovne radilice
« : 14 Srpanj, 2007, 12:49:03 »
evo  sta  vi  mislite  da  uzmem  polovnu  radilicu   serisku  za  speed  fighta  2  al  su  joj  zubci  malo  osteceni  al  ce  probat  ovaj  majstor  uradit  dal  da  uzmem

Offline Dungeon Keeper

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kupnja polovne radilice
« Odgovori #1 : 14 Srpanj, 2007, 13:29:23 »
evo  sta  vi  mislite  da  uzmem  polovnu  radilicu   serisku  za  speed  fighta  2  al  su  joj  zubci  malo  osteceni  al  ce  probat  ovaj  majstor  uradit  dal  da  uzmem

Ne

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: kupnja polovne radilice
« Odgovori #2 : 14 Srpanj, 2007, 13:36:35 »
evo  sta  vi  mislite  da  uzmem  polovnu  radilicu   serisku  za  speed  fighta  2  al  su  joj  zubci  malo  osteceni  al  ce  probat  ovaj  majstor  uradit  dal  da  uzmem
nemoj to uzimat :angry7:,bolje sakupi jos malo para pa kupi novu,ova stara nije vrijedna tih novaca :icon_thumright:

Offline ady

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sarajevo
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: kupnja polovne radilice
« Odgovori #3 : 17 Srpanj, 2007, 08:20:29 »
e  ljudi  sta  vi  mislite  da  li  moze  radilica  seriska   za  speed  fighta  2  kod  mene  je  2002godina  a   ova  radilica  je  sa  2006godine

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kupnja polovne radilice
« Odgovori #4 : 17 Srpanj, 2007, 19:14:41 »
ne paše od 2006..

Offline ady

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sarajevo
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: kupnja polovne radilice
« Odgovori #5 : 19 Srpanj, 2007, 09:45:22 »
e  drug  evo  naso  sam  2004 godinu  radilica  presla  4000  nova  moze   li  mi ona  na  2002godinu  nije  nes  velka  razlika  u  godinama  mora  da  su  iste